СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Зберігання змісту та SEO: як використовувати силу обох сторін

 1. Зробити: Куратор для вашої аудиторії, а не для пошукових роботів
 2. Виконайте: Вибирайте свій вміст
 3. Виконайте: додайте канали до індексу Google Blog Search
 4. Виконайте: опублікуйте вміст, озвучений у Google+, зі зворотними посиланнями
 5. Зробіть: коментуйте зауважені повідомлення та додайте свою точку зору
 6. Виконайте: зберіть всі ваші кураторські повідомлення
 7. Зробіть: Виразно посилайтеся на оригінальну статтю у Вашому кураторському творі
 8. Не переписуйте повний текст статей
 9. Не: Курати з одного джерела знову і знову
 10. Не використовуйте спільні зображення в повному розмірі
 11. Використання nofollow атрибутів у гіперпосиланнях:
 12. Використання домену та субдомену:
 13. Використання барів спільного доступу / вкладених кадрів
 14. Відкриття посилань у новому вікні / вкладці:
 15. Сторінки теми

Управління контентом - це практика пошуку, організації, анотування та обміну найкращим і найбільш релевантним вмістом третіх сторін для вашої аудиторії

Управління контентом - це практика пошуку, організації, анотування та обміну найкращим і найбільш релевантним вмістом третіх сторін для вашої аудиторії. Безсумнівно курація стала невід'ємною частиною сьогоднішнього контент-маркетингу. Кількість проблем, пов'язаних з практикою, однак, створили сумніви у свідомості деяких маркетологів вмісту, перш ніж вони зрозуміють переваги курації, зробленого правильно.

Плюси: Очищення вмісту дозволяє рекламодавцям публікувати свіжий, відповідний контент на більш високому обсязі, ніж дозволяє 100-процентна стратегія створення вмісту. Різноманітність інформації, яку маркетологи можуть опублікувати, пропонує читачам більш різноманітні перспективи від своїх колег та інших джерел третьої сторони. Це робить ваш вміст більш вірогідним, позиціонуючи вашу організацію як об'єктивний ресурс. Не кажучи вже про це економить час і гроші маркетологів і уникає вигорання персоналу.

Занепокоєння: Деякі маркетологи можуть стурбовані тим, що курсор вмісту означає дублювання вмісту, що може зашкодити пошуковій оптимізації (SEO). Якщо вміст дублюється, він буде конкурувати за рейтингом пошуку. Існує також занепокоєння щодо того, чи зміст вмісту містить занадто багато вихідних посилань, віддаючи читачів від вашого сайту. Коли все зроблено правильно, однак, вихідні посилання та кураторський вміст можуть реально покращити SEO.

Ось деякі з них і заходи для ефективного SEO зміст змісту.

Зробити: Куратор для вашої аудиторії, а не для пошукових роботів

Великий маркетолог знає, що завжди тримайте вашу цільову аудиторію на увазі. Завжди. Якщо людям подобається ваш вміст, вони посилаються на вас як на галузевий ресурс, допомагаючи вашому рейтингу пошукових систем у цьому процесі. Я набагато ефективніший, ніж намагатися грати в систему. Як каже Метт Каттс від Google, “ Хороша якість козирі SEO . "

Виконайте: Вибирайте свій вміст

Переконайтеся, що це послідовно забезпечує максимально можливе значення для читачів . Вміст, який ви карате, має бути дуже релевантним для вашої теми, надавати більше перспектив для вашої аудиторії, а також бути анотированими з вашими власними думками та думками, щоб збільшити її цінність. Обмінюватися вмістом на кількох каналах (інформаційні бюлетені, соціальні медіа, блоги тощо), щоб забезпечити його доступ до широкої аудиторії та отримати максимальну кількість експозицій. Чим більш популярним є ваш вміст, тим частіше він відображатиметься в результатах пошуку.

Виконайте: додайте канали до індексу Google Blog Search

Якщо ви подаєте RSS-канали Пошук у блогах Google , Google вважатиме вас більш надійним джерелом інформації та дізнається, коли ви оновлюєте вміст. Найголовніше, що Google вважатиме вас динамічним джерелом блогу, а не просто статичним веб-сайтом. Це означає, що вони будуть частіше повторно сканувати, і ваш рейтинг покращиться. Крім того, ви не тільки з'являтиметеся в результатах пошуку Google, але й у Google Blog Search.

Для цього перейдіть до https://www.google.com/submityourcontent/

Виберіть програму вмісту:

Додайте свою URL-адресу:

Надішліть вміст для індексування.

Виконайте: опублікуйте вміст, озвучений у Google+, зі зворотними посиланнями

Всупереч поширеній думці, Google не враховує акції на соціальних каналах, таких як Twitter, Facebook або LinkedIn, до своїх алгоритмів пошуку, оскільки вони не мають ліцензій на ці дані. З іншого боку, Google розглядає діяльність на своєму власному каналі соціальних медіа, Google+ , при визначенні рейтингового статусу.

Зробіть: коментуйте зауважені повідомлення та додайте свою точку зору

Переконайтеся, що вміст, який ви написали більше, ніж витяг з оригінальної статті. З урахуванням курації краще за все надати більше, ніж ви берете з двох причин:

 • Етика. Відмовляйтеся від пошукової оптимізації, ви хочете переконатися, що ви етично куруєте, коли покладаєтеся на чужий вміст. Для подальшого читання, візьміть a глибоке занурення в етику контент-маркетингу .

 • Покращити SEO, уникаючи дублювання вмісту. Коли ви коментуєте кураторські твори з вашим власним розумінням або думкою, вміст, який ви пишете, дозволяє пошуковим системам підбирати цей фрагмент як окреме джерело інформації. Це означає, що ви не просто знімаєте вміст із джерел третьої сторони. Анотація також надає більший контекст і розуміння читачам, збільшуючи його цінність.

Виконайте: зберіть всі ваші кураторські повідомлення

Нові назви переконайтеся, що ви не конкуруєте з оригінальною статтею в результатах пошуку. Вміст у заголовках глибше розглядається пошуковими системами, ніж основний текст. Використовуйте це для своєї вигоди, включивши власні ключові слова в нові назви.

Зробіть: Виразно посилайтеся на оригінальну статтю у Вашому кураторському творі

Від з етичної точки зору Це дає змогу читачам легко натиснути на оригінальну посаду для повного тексту, а також надає автору належний кредит. Вихідне посилання також покращує SEO. Посилання на якісний вміст показують пошукові системи, які є надійним джерелом з надійною інформацією.

Не переписуйте повний текст статей

Це не тільки неетично; це болить ваш SEO. Якщо ви повторно надсилаєте занадто багато оригінальної статті - особливо без анотації, пошукові системи не матиме змоги дізнатися, який вміст з вашої та оригіналу індексувати, або яку версію можна класифікувати за результатами запиту. Показники посилань можуть також бути розділені на сторінки або призначені лише для одного з повідомлень. Якщо ви зробите це надмірно, Google може вважати вас блогом спаму або "списком".

Не: Курати з одного джерела знову і знову

Читачі, пошукові системи, ранг різноманітність як цінність . Якщо ваш сайт / блог має вихідні посилання на різні сайти, Google знає, що ваш сайт - це не просто фронт, а ваш вміст є надійним і інформаційно упакованим.

Не використовуйте спільні зображення в повному розмірі

При куруванні вмісту слід дотримуватися етичних норм, використовуючи лише розмір мініатюр оригінального зображення. Кращі практики для пошукової оптимізації включають в себе зміну тексту альт-зображення, налаштування розміру зображення та створення відповідного імені зображення. Все це враховує Google під час ранжування зображень.

Альтернативний текст як пошукові системи розуміють зображення. Наприклад, коли ви бачите картину симпатичного цуценя, ви зможете розпізнати його, дивлячись на картинку. Але пошукові системи не можуть це зробити, тому їм потрібен текст, щоб розпізнати зображення і належним чином класифікувати його. Включіть ключові слова, які ви хочете представляти своє зображення у тексті alt. Наприклад, <img src = ”cute-puppy.jpg” alt = ”Cute Puppy” /> дозволяє пошуковим системам дізнатися, який вміст на зображенні, тому користувачам легше знайти його в пошукових запитах.

Розмір зображень також розраховується, хоча і опосередковано. Google класифікує сторінки про те, як довго вони завантажуються . Великі зображення можуть уповільнити швидкість сторінки, що може вплинути на ваш пошуковий рейтинг. Тим не менш, переконайтеся, що розмір і естетика ваших зображень відповідають вигляду та відчуттю, яке ви хочете на своїй сторінці - просто переконайтеся, що розмір балансу з швидкістю.

Іменування зображень також може допомогти при оптимізації пошуку. Перед завантаженням зображення надайте йому ім'я файлу, що відповідає його контексту, а також вміст на сторінці. Наприклад, якщо ви куруєте блог про олімпійські команди США і завантажуєте зображення хокейної команди, назвіть його USAOlympicHockeyTeam.jpeg. Має сенс, правда? Це не тільки допомагає Google зрозуміти контекст зображення, але й гарантує, що зображення має відношення до копії сторінки. Оскільки Google враховує вміст сторінки в цілому, це допомагає підвищити ваш рейтинг у пошуку.

Використання nofollow атрибутів у гіперпосиланнях:

Nofollow - це додана вартість до HTML посилання, яке вказує пошуковим системам не розглядати посилання при ранжуванні в пошуковому індексі. Це зберігає зв'язок соку у вашій кураторської шматок і дає менше SEO кредит на початкове джерело. Nofollows неетичні тому що вони несправедливо беруть пошуковий кредит від оригінального видавця. Google також може зрозуміти, що ви використовуєте надто багато ні і залучення до практики, відомої як " копіювання посилання Для яких ви можете бути покарані.

Curata рекомендуватиме лише використовувати nofollows для зведеного вмісту. Агрегований вміст може завдати шкоди SEO, тому що він дублює без оригінальної доданої інформації. Використання nofollows на зведеному вмісті на вашому сайті може сповістити пошукові системи, що вони не кредитують повторювані посилання.

Ось a великий інфографіки що занурюється глибше в методологію nofollows.

Використання домену та субдомену:

( curata.com = домен, www.blog.curata.com = субдомен)

 • Домени: зберігаючи все в своєму домені, концентруйте всі вхідні посилання в одному місці. Це зберігає всі тісно пов'язані з вашим брендом і створює базову SEO для всіх сторінок вашого домену. Це допоможе збільшити результати пошуку.

 • Піддомени: Можливо, ваша платформа блогу розміщена на іншому сервері, ніж ваш корпоративний сайт, але ви все одно хочете зберегти свій корпоративний домен у URL-адресі. Субдомени також можна використовувати для класифікації різних галузей вашого сайту, наприклад, продуктів, послуг або географічних регіонів.

 • Нові домени: нові домени також є іншим варіантом. Вони не настільки тісно пов'язані з вашим початковим доменом, тому іноді ви можете бути більш вірогідними, коли з'являєтеся як сторонній ресурс. Нові домени також можуть бути використані як місця для встановлення лідерства на певній темі та вдосконалення SEO. Curata використовує Змістовий маркетинг забезпечити всеохоплюючий ресурс з курсора змісту для читачів.

Дізнайтеся, як це зробити ці компанії використовують курацію підвищити їхню марку; деякі використовують домени, деякі використовують субдомени. Перевірте себе і подивіться, чи можете ви сказати, що це таке.

Використання барів спільного доступу / вкладених кадрів

 • A бар або iframe - це інструмент спільного використання, який часто розміщується над вмістом третіх сторін. Як правило, це включає в себе брендинг і посилання на вашу кураторську статтю. Нижче наведено кілька прикладів панелей спільного доступу:

Нижче наведено кілька прикладів панелей спільного доступу:

 • Плюси: Це може допомогти покращити кількість переглядів вашого вмісту та підвищити рівень експозиції. Панелі "Спільний доступ" можуть зафіксувати більшу кількість соціальних медіа, оскільки вони дозволяють читачам обмінюватися вмістом, який ви читаєте, на свої соціальні сторінки одним кліком.

 • Мінуси: Вони можуть дратувати відвідувачів сайту. Якщо ви збираєтеся використовувати бар поділу, краще за все надати читачеві можливість закрити його, інакше він може втрутитися в досвід читання. Додаткові бари також можуть неетично викрадати акції та зворотні посилання від оригінальних видавців. Оскільки панель "Спільний доступ" не відображає URL-адресу оригінальної статті, користувачі, які цитують вміст, часто помилкову URL-панелі спільного доступу вважають правильним джерелом. Це помилково дає куратор кредит замість оригінального автора.

Перегляньте цю статтю для отримання додаткової інформації використання спільних барів і фреймів .

Відкриття посилань у новому вікні / вкладці:

 • Плюси: Читачі ще на вашому сайті. Багато видавців вирішили відкрити посилання у новому вікні, оскільки побоюються, що читачі знятимуть посилання на сторонніх розробників і не повернуться.

 • Мінуси: відкриття посилань у нових вкладках вимикає кнопку "Назад" , що полегшує читачам забути про вашу сторінку. Ваші вкладки все одно можуть бути відкриті, але вони більше не читають вашу інформацію. Ми всі знаємо, як починає виглядати панель вкладок, коли посилання відкриваються в нових вкладках. Це робить бар заплутаним і дезорієнтуючим при спробі відступити до минулих сторінок. Відкриття посилань у новій вкладці також може дратувати читачів. Вони мають можливість відкривати вкладки в нових вікнах, якщо вони цього хочуть.

Сторінки теми

 • A сторінки теми поєднує в собі посилання (внутрішні посилання, такі як публікації в блогах і посилання, які куруються зовні) про одну тему в одному місці.

 • Позначення та категоризація вмісту для сторінок тем дають читачам вічнозелені та інформаційні ресурси. Сторінки теми також допомагають покращити SEO з кількох причин.

   1. Кожна сторінка теми орієнтована на певний термін, тому вони багаті на ключові слова, що допомагає захопити трафік із пошукових запитів довгого хвоста.
   2. Сторінки теми включають посилання на всі ці інші сторінки, що індексуються, створюючи більш високу цінність SEO в очах Google. Це також інший спосіб узагальнення вмісту вашого сайту та створення додаткових внутрішніх посилань.
   3. Ваш вміст повторюється на сторінках тематики, що дозволяє отримати найбільший пробіг, а також досягти більшої кількості читачів.

Ваш вміст повторюється на сторінках тематики, що дозволяє отримати найбільший пробіг, а також досягти більшої кількості читачів

 • Новини зеленого центру даних Сайт із змістом, який зосереджує увагу на технологіях та послугах для зелених ІТ та центрів обробки даних, створив сторінку теми Барака Обами, посилаючись на всі статті на їхньому сайті, які згадують його. Як наслідок, вони є першим результатом пошуку в Google для “центру даних Барака Обами”. Внутрішнє посилання на сторінці, а також можливість захопити цей довгий запит хвоста, оптимізує цю сторінку тематики курсорних статей для пошуку.

Таким чином, зміст змісту є ефективною маркетинговою стратегією змісту для підвищення довіри, керування потенціалом та вдосконалення SEO. Але ви повинні поставити роботу в зміст куратора, а не тільки сукупність . Коментуйте вміст із власними даними, змінюйте назви, посилання на достовірні статті, публікуйте їх з різних джерел і завжди дайте більше, ніж ви приймаєте, коли йдеться про вміст третіх сторін.

Потрібна додаткова інформація про курсорне наповнення та як вона може поліпшити вашу маркетингову стратегію? Перевірте Curata's Дослідження вмісту та маркетингових знань з маркетингу вмісту 2016 року для отримання інформації про те, як покращити SEO вашого вмісту, збільшити кількість учасників та залучити привід.

Перевірте Curata's  Дослідження вмісту та маркетингових знань з маркетингу вмісту 2016 року  для отримання інформації про те, як покращити SEO вашого вмісту, збільшити кількість учасників та залучити привід

Має сенс, правда?
Потрібна додаткова інформація про курсорне наповнення та як вона може поліпшити вашу маркетингову стратегію?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?