СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Збереження та оптимізація зображень для Web

  1. Відео про те, як відкрити, зберегти зображення, і зберегти його для Web

Щоб відкрити зображення в   програмі Adobe Photoshop CS5   , Потрібно зайти в меню Файл - Відкрити, і вибрати потрібний файл Щоб відкрити зображення в програмі Adobe Photoshop CS5 , Потрібно зайти в меню Файл - Відкрити, і вибрати потрібний файл. Також можна відкрити зображення за допомогою гарячих клавіш Ctrl + O. Якщо жодне зображення не відкрито, можна зробити подвійний клік по порожній робочої області. Також можна відкрити файл з папки за допомогою натискання правою клавішею миші: натискаєте і вибираєте пункт Відкрити за допомогою, а далі вибираєте програму фотошоп.

І ще один спосіб відкриття зображення в програмі: звертаєте програму. потім з папки тягніть файл вниз, на панель задач на кнопку згорнутої програми фотошоп. Після цього, не відпускаючи кнопку миші, тягніть на порожню робочу область, або, якщо вже є картинка, на сіру смужку - туди, де розташовуються назви картинок.

Щоб зберегти зображення в програмі Adobe Photoshop CS5, потрібно зайти в меню Файл - Зберегти, вибрати місце, куди зберігати, прописати назву і зберегти Щоб зберегти зображення в програмі Adobe Photoshop CS5, потрібно зайти в меню Файл - Зберегти, вибрати місце, куди зберігати, прописати назву і зберегти. Також созраненіе проводиться за допомогою гарячих клавіш Ctrl + S.

Крім того, якщо Ви робите із зображенням будь-які дії, то можете зберегти не зображення, а його копію, вибравши меню Файл - Зберегти як, і прописавши інше ім'я файлу.

При збереженні з'являється діалогове вікно, в якому можна вибрати параметри якості зображення. Чим краще якість, тим більше буде вага зображення. Крім того можна перемикати різновиди формату при збереженні. При виборі параметрів Ви можете побачити вагу зображення в кілобайтах, в області діалогового вікна праворуч.

Зображення можна зберігати   в різних форматах Зображення можна зберігати в різних форматах . Якщо ми попрацювали з зображенням. і в результаті у нас в ньому з'явилося кілька шарів, то за замовчуванням нам пропонується зберігати зображення у форматі PSD. Цей формат - формат фотошопа, він дозволяє зберігати всі шари, а також налаштування їх накладення один на одного. Таким чином, Ви можете завжди зберігати зображення в цьому форматі, якщо плануєте його редагувати надалі.

Після редагування підсумкове зображення можна зберігати в форматі JPEG, GIF або PNG. Формат JPEG підходить для фотографій або малюнків з безліччю квітів, відтінків і переходів, формат GIF працює з 256 квітами і підтримує прозорість, а формат PNG добре підходить для картинок з накладеним на них текстом.

Відкрийте будь-яке зображення в програмі Adobe Photoshop CS5, і зробіть на ньому будь-який напис за допомогою інструменту Горизонтальний текст. Якщо Ви тепер подивіться палітру Шари, то побачите, що зображення складається тепер з двох шарів: фонового шару, і шару з текстом, які лежать один над іншим. Це дозволяє в подальшому редагувати текст: наприклад, виправити напис, зробити її іншим кольором, або змінити розташування, не зачіпаючи фон. Або навпаки, ми можемо змінювати фон, не змінюючи текст, працюючи над кожним шаром окремо.

Якщо Ви зберігаєте це зображення в найпоширеніших форматах для перегляду: JPEG, GIF або PNG, то шари зіллються в один, і при останньому відкритті в програмі фотошоп Ви їх не побачите. А це означає, що можливості редагувати шари в зображенні окремо у Вас вже не буде. Саме тому для подальшого редагування зображення зберігайте в форматі PSD: коли Ви відкриваєте його в програмі фотошоп знову, Ви зможете з шарами працювати.

А вже після редагування, щоб їх переглянути, або розмістити в Інтернеті, зображення зберігаються в інших форматах.

Для розміщення зображень в Інтернеті їх спочатку, як правило, оптимізують - тобто зменшують їх вага. Оптимізація зображень проводиться за допомогою меню Файл - Зберегти для Web і пристроїв. У цьому пункті зображення можна оптимізувати - зменшити його вагу. Оптимізація зображення - це сама остання операція перед розміщенням в Інтернеті, її роблять після здійснення всіх інших операцій редагування.

Заходьте в цей пункт і у вкладках на робочій області вибираєте різні варіанти перегляду: можна подивитися вихідне зображення, зображення після оптимізації, обидва варіанти відразу, або чотири варіанти оптимізації, які пропонує програма Заходьте в цей пункт і у вкладках на робочій області вибираєте різні варіанти перегляду: можна подивитися вихідне зображення, зображення після оптимізації, обидва варіанти відразу, або чотири варіанти оптимізації, які пропонує програма. Зображення у вікнах можна переміщати за допомогою інструменту Рука, а також збільшувати або зменшувати за допомогою інструменту Лупа.

Справа Ви вибираєте формати зображення після оптимізації, а також якість оптимізованого зображення: в випадаючому списку, або рухаючи бігунок в віконці Якість. Знову ж, чим краще якість - тим більше вага зображення, і тим довше воно буде потім завантажуватися у користувачів, які його відкриють в Інтернеті. Необхідно вибирати оптимальний для Вас варіант - і якість прийнятне, і вага невеликий.

Вага картинки, вихідної і оптимізованої, Ви можете побачити внизу, під зображенням.

Після закінчення налаштування оптимізації натискаєте внизу кнопку Зберегти.

Відео про те, як відкрити, зберегти зображення, і зберегти його для Web

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?