СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Запуск нового сайту Aerospike збільшує трафік SEO 171% Case Study

 1. Змагання Поліпшення видимості пошукової системи (SEO) для нового веб-сайту Aerospike. У Aerospike...
 2. План переходу домену
 3. Дослідження ключових слів
 4. Стратегія SEO на сайті
 5. Офф-сайт SEO стратегії
 6. Керування запуском сайту
 7. Управління після запуску
 8. Результати
 9. Про Aerospike

Змагання

Поліпшення видимості пошукової системи (SEO) для нового веб-сайту Aerospike. У Aerospike з'явився виклик запуску нового веб-сайту з новим контентом, а також зміна доменного імені (з www.citrusleaf.com до www.aerospike.com) і бренду, що робить важливим забезпечити, щоб новий сайт все ще був видимий люди шукають старий бренд.

Після роботи з Aerospike, щоб зрозуміти їхній бізнес і перспективи, Obility розробив всеосяжну стратегію SEO і план переходу сайту, який включав дослідження ключових слів, SEO-рекомендації на місці, а також стратегію розвитку посилань SEO.

План переходу домену

Тому що Aerospike був не тільки проектування нового сайту, але й повністю перемикання доменів, було необхідно, щоб Obility намітити план переходу домену SEO для підтримки SEO тяги старого домену і переконатися, що він був застосований до нового домену.

Для початку, Obility працював з Aerospike для перенесення перенаправлень 301 сторінки зі сторінки на новий. Використовуючи веб-сайт / гусеничний робот, Obility зміг ідентифікувати всі сторінки старого домену, які потрібно було перенаправити. Це не тільки забезпечило, що справедливість посилань і потенціал ранжирування, отриманий старим сайтом, буде передано новому, але й забезпечить позитивний досвід користувачів для тих, хто раніше розміщував старі сторінки.

Next Obility встановлює як старий домен, так і новий домен в Інструментах Google для веб-майстрів, оскільки це є основним способом спілкування з Google, що відбулася зміна домену, що забезпечує мінімальні втрати рейтингу під час переходу. Крім того, Google Webmaster Tools є відмінним джерелом діагностичної інформації для переходу до домену. Obility також створив XML Sitemap для обох веб-сайтів, щоб переконатися, що пошукові системи отримували повідомлення про всі URL-адреси кожного домену.

Нарешті, Obility створює покроковий план для дня запуску, включаючи деталі про час подання мапи сайту через Інструменти для веб-майстрів Google, а також створює графік регулярних аудитів SEO на новому сайті, щоб швидко виявити помилки.

Дослідження ключових слів

Для початку, Obility потрібно було точно зрозуміти, як перспективи шукають рішення Aerospike, оскільки це є фундаментом міцної стратегії SEO. Тому Obility почався з дослідження ключових слів. Для того, щоб створити відповідний і повний перелік ключових слів, Obility використовував зворотний зв'язок Aerospike, дані пошукових систем, огляд цільових ключових слів конкурентів, звіти аналітиків та галузеві форуми. У результаті було отримано понад 500 ключових слів, які перспективи використовують для пошуку рішень, які пропонує Aerospike.

Наступним кроком було подальше фільтрування списку ключових слів, включаючи лише найкращі можливості ключових слів для включення в новий веб-сайт. Для цього Obility спочатку розділив ключові слова на основні теми, а потім організував ключові слова відповідно до того, на якому етапі вони були представлені в циклі купівлі B2B. Організація ключових слів шляхом етапу купівлі гарантувала, що новий сайт буде видно на перспективу як на етапі «відкриття», так і на етапі «пошуку рішення». Нарешті, компанія Obility використовувала показники, такі як обсяг пошуку за ключовими словами, складність та релевантність рейтингу, щоб додатково звузити список.

Ліворуч було 72 найкращих, найвищих потенційних цілей ключових слів для рентабельності інвестицій (ROI), з яких Obility потім побудував SEO та стратегію SEO на місцях.

Стратегія SEO на сайті

Тепер, коли було визначено цільові показники ключових слів, Obility перейшла на технічні та контентні рекомендації для нового веб-сайту. З тих пір, як Aerospike перебував у процесі створення нового сайту, Obility отримав прямий доступ до серверного інтерфейсу та нового сайту, щоб допомогти реалізувати рекомендації.

Obility почався з інвентаризації ієрархії нового сайту, відображення дослідження ключових слів на існуючі сторінки. Через цей процес Обілі розкрив численні ніші, які не були представлені на новому сайті. Щоб забезпечити видимість нового сайту для цих ніш, Обілі рекомендував створити 22 нові сторінки. Більше того, Obility написав всі теги сайту META, оновлені теги ALT теги сайту та допомогу по сторінках з рекомендаціями щодо змісту, щоб поліпшити націлювання.

Змінивши фокус, Obility потім працював над технічними рекомендаціями, допомагаючи будувати файл Aerospike robots.txt, XML sitemap, а також впроваджувати плагін SEO в серверну частину сайту, яка дозволяла використовувати спеціальні теги META, а також впровадження канонічних сторінок за сторінкою і теги роботів META. Щоб забезпечити, щоб новий сайт підтримував існуючу SEO-систему, Obility також відобразив необхідні 301 перенаправлення зі старого домену www.citrusleaf.com на новий www.aerospike.com, який потім був створений командою розробників Aerospike.

Офф-сайт SEO стратегії

Оскільки придбання вхідних посилань, природно, є важливою частиною поліпшення видимості пошукової системи з плином часу, Obility розробив план і тактику для реалізації запуску. У цьому плані були конкретні ланки цілі, які слід проводити після запуску сайту, включаючи можливості гостьових блогів, рекомендації з оптимізації прес-релізів, медіа-сайти та багаторазові посилання, орієнтовані на конкурентів.

Крім того, щоб забезпечити відповідність вимогам пошукових систем, а також забезпечити високу прибутковість інвестицій Aerospike, Obility надавала приклади ідей для контент-маркетингу, які можна використовувати для придбання зовнішніх посилань. До рекомендацій Обілі входили інфографічні ідеї, ідея програми стипендій для коледжу, а також спонсорські можливості. Це висока віддача від діяльності на місці, оскільки вони також мають брендові та маркетингові переваги поза SEO.

Керування запуском сайту

Нарешті! Настав час для запуску сайту, і, як сайт був змінений за одну ніч, Aerospike і Obility тісно співпрацювали над реалізацією всіх елементів стратегії SEO On-Site. У наступний тиждень, Aerospike і Obility спіймали кілька дублюючих питань змісту на новому сайті, щоб виправити, а також більше 10 ранніх 404 сторінок помилок. Крім того, були проблеми з файлом robots.txt, який не читався належним чином пошуковими системами, і Obility працював з командою розробників Aerospike для виправлення файлу, гарантуючи індексування відповідного вмісту на новому домені.

Управління після запуску

У наступному місяці після запуску сайту, Obility продовжував оновлювати мітки META сайту, а також регулярно проводив сканування сайту для активного вирішення нових блокувань SEO. Obility також почала впроваджувати SEO-стратегію Off-Site, працюючи безпосередньо з PR-компанією Aerospike для оптимізації початкових прес-релізів. Це гарантувало, що вся велика преса, яку отримує Aerospike, допоможе якомога більше у рейтингу цільових ключових слів. Obility та Aerospike працювали разом, щоб отримати www.aerospike.com, включені до Вікіпедії, і Obility почав оприлюднювати гостьовий пост і цільові можливості для каталогів відповідно до стратегії поза SEO-сайту.

Результати

Результати

 • Понад 150% збільшення вартості не-брендового трафіку пошукової системи, згенерованого лише через 2 місяці, на темпі досягнення вдвічі щомісячних витрат на послуги SEO та зростання
 • Збільшення 171% щомісячного трафіку без пошукової системи (трафік SEO)
 • Рейтинг першої сторінки для кількох цільових ключових слів, включаючи першу позицію для "бази даних в реальному часі", а на другому - "реплікація крос-центрів".
 • Новий веб-сайт успішно посідає перше місце за попередньою торговою маркою, забезпечуючи найкращий досвід роботи з користувачами.

Новий веб-сайт успішно посідає перше місце за попередньою торговою маркою, забезпечуючи найкращий досвід роботи з користувачами

Про Aerospike

Aerospike була заснована ветеранами баз даних і мережевої індустрії, які були розчаровані всім іншим, що було доступно. Їхня мета була амбітною: побудувати першу систему зберігання даних і управління з можливістю обробляти великі дані в реальному часі як на блискучій швидкості, так і на нескінченних масштабах.

Результатом їхніх зусиль була компанія Aerospike, швидкий сховище ключових цінностей і єдина в реальному часі база даних NoSQL (схема, вільна від схеми), яка поєднує найкращі практики в традиційних технологіях баз даних і розподілених системах для прогнозування високошвидкісних транзакцій для критично важливих, генеруючих дохід програми.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?