СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Захищені паролем WooCommerce Категорії та видимість пошукової системи

  1. Як приховати захищений вміст WooCommerce від пошукових систем

Захищені категорії WooCommerce не заважає пошуковим системам отримувати доступ до ваших категорій або їх продуктів, хоча можна зробити малоймовірним, що пошукові системи ніколи не індексуватимуть їх.

Як приховати захищений вміст WooCommerce від пошукових систем

  1. Використовуйте плагін SEO, наприклад Yoast SEO позначити категорії та продукти як "noindex". Це запобігає їх індексування взагалі.
  2. Якщо ти Видимість каталогу Налаштування налаштуються на те, щоб приховати захищені категорії та продукти з загальнодоступних областей вашого магазину, тоді пошукові системи навряд чи будуть їх сканувати, оскільки це відбувається лише в тому випадку, якщо пошукова система може їх знайти. Проте, все ще можуть бути посилання на ваші захищені категорії та продукти в інших місцях, наприклад, XML-карту сайту, тому варто зазначати їх, якщо ви стурбовані тим, що вони відображаються в результатах пошуку.
Захищені категорії WooCommerce   не заважає пошуковим системам отримувати доступ до ваших категорій або їх продуктів, хоча можна зробити малоймовірним, що пошукові системи ніколи не індексуватимуть їх

WooCommerce-захищені паролем категорії-SEO

Використання плагіна Yoast SEO для noindex категорії продуктів

Використання плагіна Yoast SEO для noindex категорії продуктів Використання плагіна Yoast SEO для noindex категорії продуктів   WooCommerce-захищені паролем категорії-приховані від пошукових систем WooCommerce-захищені паролем категорії-приховані від пошукових систем

Сторінка налаштувань WooCommerce Protected Categories з параметрами видимості, що не використовуються

Сторінка налаштувань WooCommerce Protected Categories з параметрами видимості, що не використовуються

Примітка. Якщо пошукова система коли-небудь індексує категорію, захищену паролем, індексується лише форма введення пароля, і вони не можуть сканувати вміст у межах. Це означає, що можна сканувати лише такі дані, як категорія / назва продукту, а не іншу інформацію, таку як опис основного продукту або ціна.

Якщо ти Видимість каталогу Налаштування налаштовано на те, щоб приховати захищені категорії та продукти з загальнодоступних областей вашого магазину, після чого вони не з'являтимуться в пошуку по всьому сайту WordPress або в продуктах WooCommerce.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?