СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Yoast WordPress SEO - настройка сео плагіна

  1. Адмін панель.
  2. Заголовки і Метадані.
  3. Соціальні мережі.
  4. XML карта сайту
  5. Постійні посилання.
  6. Хлібні крихти.
  7. RSS.
  8. Імпорт та експорт.
  9. Редагувати файли.

Отже, після того як WordPress встановлено, тема обрана і підігнана, прийшов час подумати про наповнення нашого блогу контентом. Однак, для того що б статті в подальшому добре просувалися в пошукових запитах і приводили на наш блог багато відвідувачів, потрібно заздалегідь подбати про такий момент як SEO-оптимізація статей. У WordPress це можна зробити за допомогою потужного плагіна - WordPress SEO by Yoast.

В рунеті так само дуже популярний аналог All in One SEO pack, в принципі можна використовувати і його. Однак у Yoast WordPress SEO помітно більше можливостей. Завантажити його можна з оф. сайту або ж можна в пошуку плагінів (Модулі - Додати плагін) написати WordPress SEO і встановити вже звідти. Плагін русифікований, що не може не радувати. Після установки попросить допомогти його покращити, дозволивши збирати анонімну статистику і відсилати її авторам. Вирішувати вам допомагати чи ні. В рунеті так само дуже популярний аналог All in One SEO pack, в принципі можна використовувати і його Під настройками в адмінці у нас з'явиться нова кнопочка SEO - натискаємо туди і нам пропонують переглянути презентацію, яка пояснює, де якісь вкладки і для чого вони потрібні. В принципі більшість налаштувань можна навіть не чіпати, вони за умовчанням нормально працюють. Підемо по порядку і розглянемо більш детально найбільш важливі.

Адмін панель.

Тут нічого чіпати в принципі не потрібно, якщо ви є єдиним автором вашого блогу. Інструменти Вебмастера дозволяють підтверджувати права на сайт в деяких сервісах. В принципі їх і без цього не складно підтвердити.

Заголовки і Метадані.

У вкладці "Загальні" якщо не хочете що б Yoast WordPress SEO міняв самостійно заголовки, на ті які налаштовані в шаблонах, то поставте галочку Примусова перезапис назв. Але краще не чіпати. Варто також поставити чекбокс "Використовувати в meta ключові слова". За замовчуванням ключові у статей вимкнені, пояснюється тим, що зараз пошуковики ніби як не звертають на них уваги. Але я все ж прописую ключі, про всяк випадок, і знаю що багато хто так робить, і вам раджу 🙂

У вкладці "Головне меню" якщо вас не влаштовує шаблон виводу назви головної сторінки, то можете поміняти його.Я мене чомусь було подвійне написання назви блогу на головній, тому я склав такий шаблон %% sitedesc %% і все, роздільник і назва він підставляє сам, мабуть це особливість моєї теми) Тут же прописуємо опис сайту і ключові слова головної сторінки. Так само якщо у вас є сторінка в Google+ то ви можете підтвердити авторство статей через даний плагін.

Так само якщо у вас є сторінка в Google+ то ви можете підтвердити авторство статей через даний плагін

В принципі в інших вкладках все ідентичне. Якщо там шаблони назв вам не подобаються, можете також їх поміняти. Список всіх значень для шаблонів у вкладці допомогу.

Соціальні мережі.

Оскільки аккаунт на фейсбуці я ще не завів (ой соромно, соромно 🙂), тому особливо не копирсався в цих настройках. Наскільки я зрозумів, Facebook OpenGraph дозволяє тісно інтегрувати ваш сайт з Фейсбук і можливість додавати анонси в цю соц. мережу, отримувати звідти додатковий трафік, детальну статистику відвідувачів, кнопки «мені подобається» і т.д.

XML карта сайту

Тут можна створювати карту сайту для пошукових систем. Але ми її включати не будемо, так як робимо це за допомогою плагіна Google XML Sitemaps (в Йост вона глючная)

Постійні посилання.

В принципі опис налаштувань досить докладний. Ви можете прибрати відображення / category / з URL сторінки коли відкриваєте архіви категорії.

Перенаправити прикріплений URL до батьківської сторінці. Я у себе включив. Якщо йде звернення до якогось окремого файлу, наприклад картинку з пошуку знайшли, то при натисканні відкриється ваш сайт а не окрема картинка.

Там же можна відключити деревовидні коментарі. Рекомендують це робити для великих сайтів з безліччю коментарів, щоб полегшити пошуковим системам роботу. Я не чіпав, мене роботів не шкода, хай працюють 🙂

Перенаправити «потворні» URL на постійні посилання. (Не рекомендується в багатьох випадках!) Потворні - це адреси з помилками або доповненнями від користувача. Навіть сам Yoast не рекомендує включати цю опцію тому можуть бути конфлікти з іншими плагінами. Що ж, ми послухаємо його ради)

Хлібні крихти.

Раджу включити, корисна функція, більш детально як зробити хлібні крихти розбирав тут.

Хлібні крихти це навігаційна ланцюжок, додаткова навігація по вашому сайту. Список посилань відображає ваш повний шлях до відкритої поточній сторінці.


Добре позначається на seo-оптимізації статей, так як дає додаткове ключове слово на сторінці, до того ж це зручно на сайтах з великою глибиною сторінок. У мене крихти виглядають так. Добре позначається на seo-оптимізації статей, так як дає додаткове ключове слово на сторінці, до того ж це зручно на сайтах з великою глибиною сторінок Для вставки хлібних крихт потрібно буде скопіювати php-код наведений внизу сторінки, в потрібне вам місце. Як вибрати потрібну вам місце читаємо тут )

RSS.

Тут можна прописати тест і посилання, які будуть автоматично додаватися в ваші RSS записи.

Імпорт та експорт.

Якщо ви раніше користувалися іншим SEO плагіном для seo оптимізації статей, ви можете імпортувати настройки з нього в Yoast WordPress. Там же можна зробити бекап налаштувань для цього плагіна.

Редагувати файли.

вкладка дозволяє редагувати ваші robots.txt і .htaccess. Але в принципі це можна робити і через звичайний Notepad ++ Про ці файлах ми поговоримо трохи пізніше. Ну ось власне і все настройки даного плагіна.

Продовження статті читайте тут -> Як використовувати плагін Yoast WordPress SEO на практиці .

Що б не пропустити нові цікаві статті та уроки підписуйтесь на RSS і додавайтеся в твіттер .

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?