СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Yoast SEO аналіз вмісту додає значення для WordPress веб-сайтів

 1. Що Yoast SEO Аналіз контенту робить
 2. Чому це важливо
 3. Легкість читання Flesch
 4. Як використовувати новий інтерфейс Yoast SEO при складанні сторінки або повідомлення
 5. Почніть з ключового слова Focus
 6. Відредагуйте мета-опис, щоб керувати введенням для пошуку
 7. Успіх на SEO!
 8. Вкладка читання (ака Yoast SEO Content Analysis)
 9. Досягнення читаності успіху з Yoast SEO аналіз контенту
 10. Питання, що часто задаються, про використання SEO
 11. Заголовок 2
 12. Заголовок 3
 13. Читаність
 14. Отримати довідку з Yoast SEO Аналіз контенту та маркетингу в пошукових системах

Остання версія плагіна Yoast SEO (3.3.2) приносить з собою серйозне оновлення в тому, як вона оцінює контент, розроблений і опублікований у веб-сайтах WordPress. Інструмент аналізу вмісту Yoast SEO (aka Readability) додає новий вимір для розгляду в зусиллях з пошукової оптимізації. Цей огляд також містить інші зміни, які включені до останньої версії Yoast SEO і надає рекомендовані найкращі практики, що підвищують ефективність блогів і контент-маркетингу для пошукових систем, а також цільових читачів.

Що Yoast SEO Аналіз контенту робить

Контент-аналіз тепер включений в Yoast SEO оцінки блогу і зміст сторінки для його читаність Контент-аналіз тепер включений в Yoast SEO оцінки блогу і зміст сторінки для його читаність. До цієї версії Yoast SEO включала лише Тест на читаність Флеша – Кінкейда оцінка. Аналіз вмісту в новому плагіні містить цей показник, але тепер він розбиває його з рекомендаціями для:

Чому це важливо

Команда Yoast SEO знає, що написання для користувачів Інтернету має принципово інші вимоги, ніж інші медіа. Вони встановили стандарти аналізу вмісту Yoast SEO, засновані на їх дослідженнях.

Легкість читання Flesch

Тест на читаність Flesch – Kincaid вимірює складність читання. Ось як розбивається рахунок:

Оцінка шкільного рівня Додаткові примітки 90–100 5-й клас Дуже легко читається. Легко зрозумілий середній 11-річний студент. 80–89,9 6-й клас Легко читається. Розмовна англійська для споживачів. 70–79,9 7-й клас Досить легко читати. 60–69,9 Звичайний англійський 8-й і 9-й клас. Легко зрозумілі студенти з 13 до 15 років. 50–59,9 10-й-12-й клас Досить важко читати. 30–49.9 Коледж Важко читати. 0.0–29.9 Випускник коледжу Дуже важко читати. Найкраще розуміють випускники університетів.

Більшість джерел читабельності рекомендують оцінити легкість читання Flesch 60-70 для загальної аудиторії в Інтернеті. Цей діапазон є тим, що Yoast SEO використовує в своїй функції аналізу вмісту. Детальніше про це читайте в FAQ нижче.

Як використовувати новий інтерфейс Yoast SEO при складанні сторінки або повідомлення

Ця стаття, яку ви читаєте, була використана для надання прикладних знімків екрану. Я почав, ввівши свій заголовок у блозі та вступний абзац.

Плагін Yoast SEO тепер показує дві оцінки у віджеті Publish справа: Readability і SEO. Не дивно, що лише одним абзацом оцінка читання є "Потрібно вдосконалити".

Почніть з ключового слова Focus

Прокручуючи до віджет Yoast SEO, ви побачите, що існує дві вкладки: одна для читання і одна для SEO. Додаток за замовчуванням на вкладці SEO, яка читає "Введіть ключ фокусування ...", щоб його час ввести ключову фразу фокусу.

Основною темою цього блогу є нова функція зчитування плагіна. Я вводжу "Yoast SEO Content Analysis" як ключове слово фокусу і автоматично отримую оновлення аналізу. З цього я бачу Добре (зелене) ОК (помаранчевий) і Потрібно покращення (червоне).

Перший червоний маркер має відношення до того, що мій підрахунок слів занадто низький - не дивно, оскільки є лише один абзац. Наступний результат також є червоним і нагадує мені, що користувальницький мета опис краще, ніж мати пошукові системи, які вибирають текст з статті для відображення.

Відредагуйте мета-опис, щоб керувати введенням для пошуку

Я редагую мета-опис, натиснувши кнопку "Редагувати фрагмент", а потім введіть мета опис, який я хочу, щоб пошукові системи відображалися.

Після цього аналіз автоматично оновлюється. Решта червоних і помаранчевих елементів повинні бути виправлені для забезпечення найкращої оцінки SEO. Я скорочую кулі в редакторі фрагментів, повертаюся до редактора контенту і закінчую свій перший проект статті, включаючи зображення про ключове слово фокусу. Настав час знову перевірити результати.

Успіх на SEO!

Успіх на SEO

SEO практично ідеальний. Я міг би безпечно додати більше примірників "Yoast SEO Content Analysis" до тексту, але я зустрів мінімум 0,5%, щоб отримати зелену оцінку. Загальний бал Читання показує помаранчевий колір (тобто, що він потребує поліпшення), тому настав час натиснути цю вкладку на деталі.

Вкладка читання (ака Yoast SEO Content Analysis)

Вкладка читання (ака Yoast SEO Content Analysis)

Перший пункт, ймовірно, буде рідкістю для більшості наших клієнтів в ліжко та сніданок, ранчо і призначення промисловості. Я включив занадто багато тексту між підзаголовками. Більше 25% моїх вироків містять понад 20 слів. Менше 30% моїх пропозицій містять слово або фразу переходу, і більше 10% моїх пропозицій містять пасивний голос. Я міг редагувати свій вміст, щоб отримати їх у межах рекомендованих рівнів для кращої оцінки. На світлій стороні, моя копія балів 66 в тесті Flesch Reading Ease.

Досягнення читаності успіху з Yoast SEO аналіз контенту

Можливо, вам буде важко (я, звичайно ж,) отримати всі добрі / зелені оцінки в аналізі вмісту, залежно від вашої теми та цільової аудиторії.

Допомога доступна для певних пунктів аналізу, натиснувши піктограму "око" поруч з ними. Після натискання редактор вмісту виділить області тексту, які потребують роботи.

У цьому випадку в ньому висвітлюються області, які вже використовують перехідні слова або фрази, щоб я міг визначити найкращі місця для вставки переходів, якщо я так схильний.

Питання, що часто задаються, про використання SEO

SEO

Як вибрати ключове слово фокусу?

Ключове слово "фокус", яке ви вводите в Yoast SEO, завжди повинні базуватися на темі блогу або сторінки, яку ви публікуєте. Реальне питання полягає в тому, "Які фрази з великим обсягом пошуку є найбільш релевантними моїй темі?" Я рекомендую систему з двома інструментами, коли мова йде про дослідження для пошуку Google:

Автозаповнення Google (так званий Google рекомендує) показує запропоновані ключові фрази під полем пошуку під час введення тексту Автозаповнення Google (так званий "Google рекомендує") показує запропоновані ключові фрази під полем пошуку під час введення тексту. Ці пропозиції автозаповнення ґрунтуються на пошуках інших користувачів і визначають пріоритети фраз, які мають тенденцію до збільшення. Зберіть відповідні ключові фрази з цих пропозицій.

Далі використовуйте  Планувальник ключових слів Google  дослідження прогнозів обсягу пошуку та / або історії Далі використовуйте Планувальник ключових слів Google дослідження прогнозів обсягу пошуку та / або історії. Використовуйте ці дані, щоб визначити відповідну ключову фразу фокусу з пошуком великого обсягу. Для цього інструмента потрібно мати обліковий запис Google AdWords. Ви можете зареєструватися в AdWords і використовувати Планувальник ключових слів без налаштування або оплати кампанії.

Дізнайтеся більше про використання цих інструментів разом Стаття Рада Фішкіна для Moz .

Що таке підзаголовок?

Пошукові системи враховують організацію вмісту Пошукові системи враховують організацію вмісту. Використання підзаголовків у поєднанні з параграфами, списками та ін. допомогти як читачам, так і пошуковим системам зрозуміти, що вони читають. Підзаголовки в редакторі вмісту WordPress знаходяться в діапазоні від заголовка 1 до заголовка 6. Вони являють собою ієрархію вмісту - чим нижче номер заголовка, тим вище значення. Кожна сторінка або назва посади - це заголовок за промовчанням 1. Найкращі практики SEO включають лише один заголовок 1, тому використовуйте заголовок 2 - 6 для створення ієрархії підзаголовків у редакторі вмісту. Ваш відформатований текст виглядатиме приблизно так:

Заголовок 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing еліта, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Щоб отримати мінімальну кількість відсотків, треба врахувати, що робота з вами не є адекватною.

Заголовок 3

У цьому випадку це означає, що воно виникає у вольт-аматі. Якщо ви не хочете, ви можете скористатися цією проблемою, тому що ви можете скористатися цією службою ...

…і так далі.

Чому важливо не повторно використовувати ту ж ключову фразу фокусу на новому вмісті?

Важливо вибирати нове ключове слово ключового слова щоразу, коли ви публікуєте публікацію чи сторінку, оскільки:

 1. Це зменшує внутрішню конкуренцію з вашим раніше опублікованим контентом для тієї ж самої ключової фрази в пошуковій і
 2. Це допомагає збільшити "горизонтальну видимість" вашого вмісту в пошукових системах - ваш вміст відображається для більшої кількості ключових фраз.

Читаність

Наскільки важливим є тест Flesch Reading Ease?

Стандарт Yoast в діапазоні 60-70 базується на загальній веб-аудиторії. Можливо, ви маєте цільову аудиторію, яка є більш складною за рівнем читання. Набагато важливіше писати вашим цільовим читачам, ніж турбуватися про оптимізацію цієї оцінки. Також важливо не відключати потенційних потенційних читачів, публікуючи важкий для читання вміст. Використовуйте найкраще рішення, щоб знайти правильний баланс.

Отримати довідку з Yoast SEO Аналіз контенту та маркетингу в пошукових системах

До уваги запрошуються клієнти веб-сайтів компанії InsideOut зв'яжіться з нами щоб обговорити рішення, які підходять саме вам. Оновлення плагінів Yoast SEO доступні, якщо у вас немає плагіна, і ціна починається від $ 40. Навчання та консультації в SEO, дослідженнях ключових слів і т.д. Ми також пропонуємо безліч інших Послуги з маркетингу в пошукових системах (SEM) . За допомогою невеликої практики, і, можливо, невеликої допомоги, ви можете перемістити пошукову систему та маркетинговий контент вперед.

Реальне питання полягає в тому, "Які фрази з великим обсягом пошуку є найбільш релевантними моїй темі?
Що таке підзаголовок?
Чому важливо не повторно використовувати ту ж ключову фразу фокусу на новому вмісті?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?