СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Yoast SEO 8,0 представляє інтеграцію Gutenberg Sidebar, переробить класичний редактор Meta Box

Yoast SEO 8.0 Перший прохід плагіна при інтеграції з інтерфейсом Гутенберга. Це основне оновлення також оновить мета-поле класичного редактора для тих, хто не встановив плагін Gutenberg.

У минулому мета-вікно Yoast SEO відображалося під редактором повідомлень. У користувальницькому інтерфейсі Gutenberg мета-вікно було перероблено так, щоб він містився у бічній панелі. Ті, хто перевіряє Гутенберг, також тимчасово знайдуть додаткову мета-вікно нижче посади, оскільки команда Yoast ще не додала всіх оптимізацій до обох. У майбутньому користувачі матимуть можливість вибирати між ними.

Оновлений дизайн відображає індивідуальні оптимізації в збірних панелях з кольоровими індикаторами смайликів для зворотного зв'язку. Попередній перегляд фрагментів і функція соціального попереднього перегляду все ще можна знайти в мета-вікні нижче редактора публікацій. Вони будуть більш щільно інтегровані в інтерфейс користувача Gutenberg в майбутньому раунді оновлень.

Yoast SEO 8

кредит для зображень: Yoast SEO

Yoast SEO 8.0 також привносить деякі поліпшення інтерфейсу користувача до мета-вікна, що відображається в класичному редакторі. Вона організовує всі інструменти Yoast SEO в розбірні панелі для погляду, який чистіше, ніж вкладки, знайдені в попередньому інтерфейсі.

Вона організовує всі інструменти Yoast SEO в розбірні панелі для погляду, який чистіше, ніж вкладки, знайдені в попередньому інтерфейсі

Версія 8.0 - це перший крок до інтеграції Гутенберга. Команда Yoast SEO працює над використанням моделей для відображення попередніх переглядів фрагментів і соціальних повідомлень з бічної панелі, так що інтерфейс не розділений на дві мета-коробки. Користувачі зрештою матимуть можливість перемикати будь-яку опцію відображення мета-вікна на перегляд, включаючи те, що використовують класичний редактор. Команда також працює над тим, щоб дозволити користувачам створювати блоки з правильними структурованими даними, автоматично доданими для таких речей, як книги, рецепти, продукти та інші конкретні типи вмісту.

WordPress.org має кілька популярних плагінів SEO, і Yoast SEO в даний час є лідером пакета, коли йдеться про інтеграцію з інтерфейсом Gutenberg. У недавній підтримці нитка Майстер Торберт Майкл Торберт сказав, що його плагін "сумісний з Гутенбергом і буде отримувати нові функції, щоб працювати з ним вчасно". Інтеграція Гутенберга призначений на віху на GitHub.

SEO Framework, інший SEO плагін росте в популярності, як видається, в одному човні, якщо Діяльність GitHub є будь-які вказівки. Автор плагіна, Sybre Waaijer, обговорив можливість вставки мета-вікна в бічну панель Гутенберга, подібно до реалізації Yoast.

Пов'язані

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?