СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

WebSite Auditor практичне керівництво на прикладах

 1. Website auditor, як створити проект і працювати в ньому?
 2. Практичний аналіз сайту програмою Website Auditor
 3. Налаштування робота програми
 4. Аналізуємо дані після сканування
 5. структура сайту
 6. Аналіз контенту в SEOSite Auditor
 7. редактор сторінки
 8. ключевики
 9. звіти
 10. Метрики домену в SEOSite Auditor
 11. звіти

Зараз я пишу рубрику, яка допоможе вам налаштувати і оптимізувати сайт під правила пошукових систем. Були описані правила оптимізації сайту , Також я писав про операторі site і використанні його для перевірки кількості проіндексованих сторінок, і пару статей про індексації сайту і її прискоренні.

Настав час для автоматичного підходу в роботі над оптимізацією сайту та виявленням помилок, які в ручну часом просто неможливо замінити або не вистачає на це часу.

Website auditor - програма, яка проведе швидкий і якісний аудит технічної складової сайту і його SEO оптимізацію. Допоможе опрацювати кожну окремо взяту сторінку, порівняти її з конкурентами і оцінити рівень оптимізації. Сідайте зручніше і стежте за магією, яку робить для вас програма від компанії link assistant.

Офіційний сайт даного софта знаходиться за адресою - http://www.seopowersuite.ru/website-auditor/ , Там можна прочитати більш детально про програму та дізнатися які тарифні плани існують.

Website auditor, як створити проект і працювати в ньому?

Я припускаю, що ви вже скачали і встановили даний продукт в тестовому режимі, який дозволяє працювати з будь-яким сайтом, єдине обмеження, дані будуть доступні на 30%. Такий режим демо версії website auditor.

Після запуску вам буде запропоновано ввести url сайту, який ви хочете перевірити, це вікно закриваємо, так як потрібно провести початкові налаштування самої програми. Щоб отримати доступ до налаштувань переходимо в настройки-> безпеку поіска-> емуляція дій людини.

Щоб отримати доступ до налаштувань переходимо в настройки-> безпеку поіска-> емуляція дій людини

Дивимося, щоб все галочки були включені:

 • Почати з домашньої сторінки
 • Включити паузи між запитами
 • Паузи перед переходом до наступної сторінки
 • Включити паузи після зупинених запитів

Далі йдемо Безпека поіска-> Юзер агенти і відзначаємо використання випадкових юзер агентів. У завершальному етапі налаштувань йдемо в самий останній пункт Налаштування програми: разное і ставимо параметри, як на скрині нижче:

Ось і закінчений етап попередніх налаштувань програми, приступимо до її застосування.

Практичний аналіз сайту програмою Website Auditor

Практичний аналіз сайту програмою Website Auditor

Натискаємо створити проект і у вікно вводимо адресу аналізованого сайту. Домен можна вводити з www так і без, аналогічно і приставка http | https програма без труднощів проведе сканування. Але перед тим, як натиснути далі, поставте галочку включити експертні опції.

Налаштування робота програми

Налаштування робота програми

Я скажу так, за замовчуванням там стоять уже оптимальні настройки, з якими програма без проблем просканує ваші сторінки, єдиний момент, якщо у вас сайт, на якому є фільтри або сторінки з генеруються параметрами в урле, тоді варто перейти в меню параметри URL і поставити галочку ігнорувати параметри.

Аналізуємо дані після сканування

Аналізуємо дані після сканування

Ось таке вікно буде по завершенню аналізу вашого ресурсу. Ліва частина, це невеликий сайдбар, в якому розташовані основні вкладки по функціоналу і надання згрупованих даних.

структура сайту

 • SEO-аналіз вебресурса - дані, за якими аналізувався весь сайт, всі його сторінки і важливі фактори. Самі показники діляться на три типи: Помилки, Попередження і Інформація. Відповідно на помилки приділяємо найбільше уваги, на попередження менш, а на інформацію можна і зовсім не дивитися, хоча не варто)))
 • Сторінки - дані по всіх сторінках сайту в зручній таблиці, де кожна нова рядок це окрема сторінка, а стовпці - параметри за якими проводиться аналіз сторінок. Основні показники тут такі: сторінка; Заголовок; код відповіді сервера; глибина вкладеності; посилання на сторінку; кількість слів і т.д.

  Як показано на скріншоті, вкладок з корисною інформацією дуже багато, там можна знайти велику кількість корисних показників, які мають не малий вплив на оптимізацію кожної сторінки окремо, особливо, коли мова йде про посадочних!
 • Всі ресурси - сподіваюся ви знаєте, що ресурс це не тільки сторінка html формату, це javascript файл, зображення css стилі і і т.д. Так ось, на цій вкладці ви отримуєте максимально розгорнуту інформацію по вашим ресурсів з потрібними даними: код відповіді; тип контенту і т.д.

Аналіз контенту в SEOSite Auditor

аудит сторінки

Як на мене, так це один з найбільш цікавих і корисних функціоналів програми. Тут ми можемо проаналізувати і порівняти з конкурентами, кожну окрему сторінку, а зокрема посадочні або важливі для просування сторінки.

Тут все просто, вказуємо бажану сторінку, проводимо аналіз і отримуємо набір даних:

 • Ключові слова в заголовку
 • довжина заголовка
 • повторюваний заголовок
 • Ключові слова в мета-описі
 • Довжина мета-опису
 • Періодичну мета-опису
 • Ключові слова в мета-теге keywords
 • Ключові слова в тезі body
 • Кількість слів в тезі body
 • Ключові слова в тезі h1
 • Ключові слова в тегах h2-h6
 • Ключові слова в жирному тексті
 • Ключові слова в курсиві
 • Ключові слова в анкорах посилань
 • Ключові слова в alt-описах
 • Порожні alt-опису
 • Розмітка Open Graph
 • Розмітка структурованих даних

Як вам цей значний список аналізу конкретної сторінки? Думаю не мало, а тепер уявіть собі, це тільки подвкладка «оптимізація контенту«, ще стільки ж у другій подвкладке «технічні дані«. І до всього цього додається порівняльний аналіз по ТОП 10 зазначеного пошукача по конкурентам.

Забув розповісти вам механіку такого аналізу, він дуже простий. Після вибору потрібної сторінки, вказуємо кілька запитів, під які ми оптимізуємо сторінку і запускаємо аналіз. Ось за цими запитами і порівнюються пізніше конкуренти, які програма бере з ТОП10 зазначеної ПС. До речі конкурентів можна потім відібрати і в ручному режимі з перших 30 сайтів. Іноді так і варто робити, щоб відсіяти особливо трастові сайти, типу VK, YouTube і т.д.

редактор сторінки

редактор сторінки

Редактор сторінки - річ корисна тільки в тому випадку, якщо ваш сайт це набір html і css коду. Правити повноцінні cms системи програма не вміє і навряд чи коли-небудь навчиться, та й навіщо це. Правки потрібні для внесення коригування в заголовки і мета-опису сайту, більше правити немає сенсу. По закінченню правок сторінку можна зберегти, як звичайний html документ і залити назад на хостинг.

ключевики

ключевики

Ключевики - вкладка в якій максимально зібрано інформації про ключі і пропозиціях використовуваних в контенті аналізованої сторінки. Дуже корисно подивитися на топові конкурентів і порівняти себе з ними. Вкладка має додаткові подвкладкі у верхній частині вікна робочої області, де доступні додаткові відомості та інформація.

Можна подивитися щільність у всіляких параметрах, починаючи з заголовка сторінки до вмісту в тегах body. Все дуже зручно налаштовується і редагується для перегляду. Інтерфейс в цьому плані і зручність програми на висоті. Дані дуже легко експортуються в csv документ для подальшої обробки в Excel при бажанні.

звіти

звіти

У найдорожчої версії програми, є можливість відправляти і зберігати звіти не тільки за все аналізу сайту, але і кожної окремої сторінки сайту. Це дуже зручно для роботи з клієнтом. Взяли сайт в роботу, зробили звіти всього сайту і посадочних сторінок, а пізніше в міру усунення проблем відправляєте повторні і нехай порівнює.

До речі непогано було б розробникам придумати функціонал для порівняння в різних періодах, як це в Rank трекері зроблено. Якщо ви читаєте ці рядки прислухайтеся шановні розробники і ТОП менеджмент компанії)))

Докладу два приклади звітів:

 1. зведення
 2. повний

Скачайте і подивіться, що аналізує і надає в звіті програма. До речі, якщо ви хочете отримати такі звіти по сайту і по окремих сторінках, пишіть мені на мило, повирішуємо за копійки. Заодно і оціните варто купувати програму або не варто)))

Метрики домену в SEOSite Auditor

Метрики домену в SEOSite Auditor

У метриках домену ми отримуємо основні дані по нашому домену та оптимізації сайту в цілому. Це складна метрика, що складається з безлічі SEO-факторів (віку домену, зворотних посилань, сигналів з соціальних медіа, і т.д.). Використовуйте цю метрику, щоб відстежувати як змінюється з часом SEO-цінність Вашого сайту.

Висновок потрібних даних налаштовується в спеціальному вікні, яке викликається кліком по шестерінці в правому куті робочої області. Там ви вказуєте потрібні вам параметри і запускаєте повторно аналіз цих метрик. ось приклад цього блогу.

звіти

звіти

Останньою вкладкою є глобальний звіт стану вашого сайту. Тут два звіти по аудиту всього сайту з описом проблем і рекомендаціями щодо усунення. Таке собі готове рішення для дій з доопрацювання вашого ресурсу. І звіт, який ми розглянули вище - метрики домену. Використовуйте ці дані для понімнаія куди рости і що виправляти на вашому ресурсі.

На цьому опис програми я закінчую, в наступній статті розберемо практичне застосування на конкретній сторінці. Я покажу весь процес від початку і до повного аналізу, сподіваюся весь процес зняти і викласти в відео форматі. Адже дивитися простіше і цікавіше ніж читати, нехай роботи пошукових систем читають)))

Поділися з друзями:

Website auditor, як створити проект і працювати в ньому?
Website auditor, як створити проект і працювати в ньому?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?