СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Використовуйте зображення та посилання вашого сайту для цілей SEO

  1. Alt & Текст заголовка
  2. Alt Text
  3. Текст заголовка
  4. Ім'я файлу
  5. Назви посилань
  6. Розмір зображення

Ми всі знаємо, наскільки важливо налаштування текстового вмісту с певні ключові слова це для SEO (пошукова оптимізація) цілей на вашому сайті, але як щодо зображень?
При використанні зображень на вашому сайті не вважайте їх просто візуальними розвагами; подумайте про них як про додатковий імпульс до ключових слів у вашому вмісті. Чи знаєте ви, що ви могли б додати слова для пошуку, за лаштунками, до зображень ?! Так, ви можете.

Я відчуваю, що кожен трохи допомагає, так чому б не взяти ці кілька додаткових кроків (підключити ключові слова до ще декількох місць), щоб допомогти вашому бізнесу виявити.

Alt & Текст заголовка

Ми всі знаємо, наскільки важливо   налаштування текстового вмісту   с   певні ключові слова   це для SEO (пошукова оптимізація) цілей на вашому сайті, але як щодо зображень

Alt і текст заголовка: ми забираємо рукавички і надаємо послуги з чищення в Колумбії, штат Міссурі.

Зображення веб-сайту мають два "описи", якщо це можливо. Вони називаються alt тегами і тегами назви.

Alt Text

Тег alt є альтернативним текстом, який буде видимим, якщо зображення з якоїсь причини порушено. Ви, звичайно, не хочете, щоб ваше зображення було порушено, але подумайте про це так: це додатковий спосіб уникнути ключового слова. БУМ.

Текст заголовка

Ви коли-небудь помічали, коли ви наводите курсор миші на зображення і з'являється маленька коробка? Це назва зображення! Ви не бачите його весь час, однак, це просто ще одне додаткове місце для підключення ключових слів.

Щоб зробити все простим і простим, цілком прийнятно використовувати ті самі описи як для тегів alt, так і для тегів заголовків. Для цих описів краще дотримуватися коротких фраз або пропозицій.

При будівництві Чищення сонця , ми використовували зображення для SEO сайту. Приклад зображення, який я використовував тут, наведено на сторінці служби. На цій сторінці ми оптимізувалися за допомогою ключових слів: "послуги прибирання в Колумбії МО".

Текст alt і title описує зображення, або те, що Sunshine Cleaning пропонує, а також використовує ключове слово, яке ми досліджували для цієї сторінки. Якщо ви наведете курсор миші на зображення рук, що витирають мийку, ви побачите спливаючий текст заголовка.

Ім'я файлу

Замість того, щоб називати зображення IMG68735, спробуйте щось на зразок "mop_cleaning_services_columbia_mo", щоб використовувати ваші ключові слова SEO.

Ми можемо не враховувати імена файлів зображень при додаванні їх до нашого веб-сайту, бо хто їх побачить, чи не так ?? Неправильно.

Пошукові системи сканують кожне слово змісту на зворотному кінці вашого сайту, навіть імена файлів зображень. Обов’язково вкажіть свої ключові слова у назві файлу, але тримайте їх короткими та лаконічними.

Назви посилань

Оптимізація кнопок посилання або слів для спеціально вибраних ключових слів іноді може бути проблемою.

Так само, як і зображення, посилання можуть мати текст заголовка в html коді за кадром. Це просто ще одне вигідне місце, щоб вичавити ваші ключові слова для оптимізації вашого SEO.

Наприклад, на сторінці Sunshine Cleaning Services є кілька областей, де ми посилаємося на сторінку контактів. У цьому прикладі текст пов'язаний зі сторінкою "Контакт":

Зверніться до Sunshine Cleaning якщо ви зацікавлені в цих додаткових послугах, ми раді надати Вам все, що Вам потрібно. "

Якщо ви наведете курсор миші на блакитну посилання, ви побачите назву посилання: "Contact Sunshine Cleaning Columbia MO". Хоча назва посилання є описовою, вона не повинна бути повним реченням або довшею фразою, як-от назви зображень. Тримайте його лаконічно і чітко вкажіть, де буде вести ваш відвідувач.

Розмір зображення

І, нарешті, розгляньте розмір зображень, які ви використовуєте. Хоча розмір не впливає безпосередньо на ваш SEO, він впливає на ваш показник відмов . Як довго ви будете сидіти і чекати на завантаження веб-сторінки? Я вважаю, що це не довго, можливо, 3-5 секунд.

Якщо у вас є зображення з великими розмірами файлів на вашому сайті, час завантаження буде збільшуватися в геометричній прогресії і може викликати розчарування ваших відвідувачів ... вони можуть піти, перш ніж вони навіть дізналися про вас! Подумайте про збереження розміру файлу нижче 50 Кб, хоча нижче 30 кб це ще краще.

Чи знаєте ви, що ви могли б додати слова для пошуку, за лаштунками, до зображень ?
Ми можемо не враховувати імена файлів зображень при додаванні їх до нашого веб-сайту, бо хто їх побачить, чи не так ?
Як довго ви будете сидіти і чекати на завантаження веб-сторінки?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?