СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Використовуйте інструмент добору ключових слів Google для SEO

 1. фон Інструмент добору ключових слів Google, який спочатку був доступний як безкоштовний інструмент...
 2. Дослідження ключових слів
 3. Визначте обсяг пошуку
 4. Ідеальний випадок
 5. Альтернативи інструменту ключових слів Google
 6. ВИСНОВОК

фон

Інструмент добору ключових слів Google, який спочатку був доступний як безкоштовний інструмент , став Планувальником ключових слів Google у 2013 році. З тих пір для використання потрібний обліковий запис Google. З цим можна вставати в будь-який час https://adwords.google.com/KeywordPlanner Увійдіть і використовуйте більшість функцій інструменту навіть без активної кампанії AdWords (ви можете деактивувати кампанію, створену під час входу в систему негайно). Можливості варіюються від пошуку відповідних Ключові слова для кампанії Adwords до детального аналізу очікуваних витрат.

Можливості варіюються від пошуку відповідних  Ключові слова  для кампанії Adwords до детального аналізу очікуваних витрат

Домашня сторінка інструмента добору ключових слів Google (знімок екрана: adwords.google.com)

Інструмент добору ключових слів Google & SEO

У пошуковій оптимізації інструмент добору ключових слів Google завжди був потужним інструментом. Успішні SEO-спеціалісти знають свою цільову групу, але пошукова поведінка - це не тільки відчуття. Планувальник ключових слів Google може допомогти:

Дослідження ключових слів

Пошук потрібного ключового слова або групи ключових слів для певної теми може бути складним. Особливо для тем, які виходять за межі власних інтересів. У Планувальнику ключових слів можна "шукати нові ключові слова, використовуючи фразу, веб-сайт або категорію".

У Планувальнику ключових слів можна шукати нові ключові слова, використовуючи фразу, веб-сайт або категорію

Ідеї ​​ключових слів для пошукової оптимізації (знімок екрана: adwords.google.com)

Визначте обсяг пошуку

Щоб з'ясувати, чи варто оптимізувати сторінку для певного ключового слова, можна отримати відповідний обсяг пошуку. Вона також повинна бути відфільтрована за містом, країною або регіоном. Значення обсягу пошуку (SV) відноситься до середніх пошуків за місяць.

Пошукова оптимізація пошукової системи (скріншот: adwords.google.com)

Ідеальний випадок

Мета успішного дослідження ключових слів - це ключові слова з високим обсягом пошуку та низькою конкуренцією. Це визнається низьким рівнем конкуренції та порівняно низьким Вартість за клік (ЦЗК).

Це визнається низьким рівнем конкуренції та порівняно низьким  Вартість за клік  (ЦЗК)

Ключове слово з низькою конкуренцією (знімок екрана: adwords.google.com)

Альтернативи інструменту ключових слів Google

Якщо ви соромтеся увійти в систему або якщо цей тип дослідження ключових слів занадто багато часу, є деякі безкоштовні інструменти ключових слів як альтернативи.

 • Google Suggest : Автозаповнення Пошуку Google пропонує швидкі та легкі пропозиції для найбільш відповідних комбінацій ключових слів.
 • neilpatel.com/ubersuggest : На стороні відомого спеціаліста з онлайн-маркетингу є надзвичайно корисним інструментом для дослідження ключових слів, включаючи обсяг пошуку.
 • hypersuggest.com : інструмент надає подібні результати, як Google Suggest, а також комбінації, в яких ключове слово не на початку.
 • Google Trends : Використовуйте цей корисний помічник, щоб вивчити обсяг пошуку за ключовими словами. Практичний: можна порівняти кілька схожих термінів.
 • answerthepublic.com : які запитання ставлять користувачі щодо мого ключового слова? Інструмент надає уявлення.
 • kwfinder.com : графічно представлені дані по окремим ключовим словам.
 • w-fragen-tool.com : з цим інструментом можна W питання досліджувати тему.

ВИСНОВОК

Інструмент добору ключових слів Google залишається владою під новою назвою. Детальні варіанти аналізу поведінки пошуку та відповідні пропозиції пропонують багато підходів до SEO . Крім того, вимога щодо реєстрації забезпечила безліч інноваційних інструментів конкуренції.

Інші цікаві посилання про:

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?