СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Три кращих блогу про SEO

  1. На першому місці - " Шакин »- Shakin.ru
  2. Друге місце - «КтоНаНовенького» - http://ktonanovenkogo.ru/

Пропоную Вашій увазі три кращих російськомовних ресурсу по SEO Пропоную Вашій увазі три кращих російськомовних ресурсу по SEO. Це моя суб'єктивна думка, і прошу не турбуватися, якщо воно не збігається з вашим. Я вважаю, що ці сайти потрібно читати від скоринки до скоринки, кожному, хто планує добитися успіху в Інтернет бізнесі.

Багато моїх учнів вважають, що я класно розбираюся в SEO і називають мене SEO-шником. Але це не так. Моя мета - не навчити вас всім премудростям створення своїх сайтів, і виведення їх в ТОП пошукової видачі.

Чи вмію я це робити? Думаю так.

Але основне моє завдання - надихнути кожного на створення свого Інтернет БІЗНЕСУ. Зверніть увагу, я виділяю слово Бізнес.

Навчившись заробляти в Інтернеті 1000 доларів на місяць, я зрозумів, що про це потрібно розповісти всім. Адже як класно, коли у тебе не болить голова про те, як буде жити твоя сім'я, і ​​коли є час і сили для того, щоб звільнити себе для більш важливих справ і цінностей, ніж гроші.

Тому, в даній статті, я хочу показати вам справжніх сеошників. Людей, які не просто вміють розкручувати свої сайти, але і вміють правильно розповісти про це.

Сподіваюся, ви розумієте, що це не куплена реклама? Більш того, хлопці можливо навіть не знають про моєму сайті. Я рідко коментую їх блоги, хоча буваю на них майже кожен день, ось уже більше року.

На першому місці - " Шакин »- Shakin.ru

Цей сайт мені порадив близько року тому, мій близький товариш. У той час я був починаючим блогером, а він уже міг похвалитися 10 тисячами відвідувачів на добу. Денис сказав, що сайт Михайла Шакина потрібно прочитати від скоринки до скоринки. Що я і зробив!

Непомітно для мене мій блог став перетворюватися. Його помітили пошукові системи, і з кожним місяцем трафік збільшувався в середньому на 60%.

Як же класно, коли «НАШІ» діляться цінною інформацією абсолютно безкоштовно.

Друге місце - «КтоНаНовенького» - http://ktonanovenkogo.ru/

Не пам'ятаю точно, як і коли я потрапив на сайт Дмитра, але з першого разу зрозумів, що це класний «дядько». Почніть знайомство з його Інтернет ресурсом зі сторінки «Про блозі».

Думаю, прочитавши її ви вже ніколи не забудете цього відкритого і корисного автора.

Моя порада читати сайт КтоНаНовенького.ру від А до Я.

Іноді, звичайно бентежать довгі тексти, і занадто насичена перелинковка, але, вже постарайтеся набратися сил і вивчати все до кінця.

І третє місце, але зовсім не останнє, а третє місце на одній сходинці переможців, це сайт Сергія Сосновського - http://sosnovskij.ru/

На відміну від перших «дядьків», які скоро пройдуть кордон четвертого десятка, Сергій - молодий хлопець, який нещодавно закінчив інститут і став дипломованим маркетологом. Тільки ось, щось мені підказує, цей хлопець не потребує роботи по найму.

Дорогі автори, шановні мною SEO-шники, Дякую вам Велике.

Коли я починав свій блог у мене не було грошей, щоб вчитися у всяких школах Інтернет бізнесу, або купувати курси з відео уроками. Я вчився за вашим прикладом.

В кінці минулого року, на мій сайт « Бізнес по-російськи »Заходило до 15000 чоловік на добу. Хоча основний трафік був і не з Пошукових систем, але я б не знав простих методів розкрутки якби не читав ваші блоги. Зараз в середньому 1700 осіб приходять на нього з Яндекса і Гугла, і за це вам окреме спасибі.

Так прибуде з вами Радість.

Чи вмію я це робити?
Сподіваюся, ви розумієте, що це не куплена реклама?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?