СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Тег description | Як правильно прописати дескріпшн при seo оптимізації сайту

  1. Як правильно заповнити дескріпшн?
  2. Ключові фрази з таблиці лапок для тега description
  3. Підведемо підсумки.

Продовжуємо серію відео TОП-5 SEO за 31 день. У минулому відео я розповів про те, як заповнити тег title . У цьому відео я розповім, як заповнити тег description правильно, щоб потрапити ТОП-5 протягом місяця. При заповненні тега description важливо:

  • Використовувати точне входження запиту. Чим ближче фраза до початку - тим краще ефект;
  • Тег description повинен бути унікальним;
  • Для пошукових систем Яндекс і Google: не більше 140 символів;

Отже, дивимося. У нас є таблиця лапок. Як я вже говорив у Title є обмеження за словами і по символам (в межах 70-80 символів бачить Яндекс і Google). У Description їх більше, але теж є своє обмеження: і в Яндекс і в Google - до 140 символів. За кількістю слів обмеження немає. Що важливо - в Discription так само має бути присутня ключова фраза. Але тому що він в два рази більше, ніж Title, в ньому можна використовувати кілька ключових фраз. Але при цьому Discription повинен бути адекватним. Тобто, якщо Title у нас коротенький і в ньому може бути входження фрази і все (хоча в ідеалі так робити не потрібно, краще якщо в тайтли теж буде якийсь адекватний текст), то в дескріпшне так не піде. Потрібно зробити адекватний опис, яке буде цікаво користувачеві. Це те, що пишеться в описі у видачі. Title - це заголовок, який виділяється жирним, синім кольором. Description - то що йде в сниппет опису. Іноді Яндекс і Google підтягують туди текст з сайту за замовчуванням. Але, якщо Ви все зробили правильно в Description, то він потрапляє безпосередньо в сниппет опису. Тому в ньому важливо зробити правильний опис: чому присвячена сторінка і що отримує користувач. Це все буде впливати не тільки на Яндекс і Google, але і на поведінкові фактори людини. Якщо у Вас в тезі прописаний спам, то навряд чи хтось буде кликати. А якщо прописано якесь цікаве пропозицію, при цьому є входження ключової фрази, то ви і користувачеві, і Яндексу попадете, відповідно потрапите вгору.

Як правильно заповнити дескріпшн?

Description не видно ні при наведенні, ні на сторінці сайту, але його можна подивитися в коді сторінки (викликається поєднанням клавіш [CTRL] + [U]). Просто натисніть в рядку пошуку за кодом (поєднання клавіш [CTRL] + [F]) "description". У нього на початку має бути входження ключової фрази. Чим ближче входження фрази до початку, тим краще все це відпрацює в Яндекс і Google. Description в другу чергу після Title враховується при ранжируванні. Якщо в ньому немає ключової фрази, то ні Яндекс, ні Google не зрозуміють, що Ваша сторінка присвячена якійсь конкретній темі. Після ключової фрази повинно йти опис.

Ключові фрази з таблиці лапок для тега description

Повторюся, ключова фраза повинна бути якомога ближче до початку. Плюс, якщо йде точне входження фрази в Title і Description, то для користувача воно підсвічується жирним, і ймовірність, що на вас звернуть увагу, більше. Якщо подивитися градацію, то на перших місцях знаходяться ті сайти, де слова втягнуті максимально близько один до одного і максимально близько до початку. Відповідно на початку Discription використовуємо ключову фразу з найвищою частотою з таблиці лапок і вже для неї використовуємо адекватний опис, в яке теж можемо вже вставляти слова зі списку або з спектра. У своєму Description намагайтеся зробити акцент на тригери, переваги і болю клієнта. І не забувайте про обмеження символів.

Ще один важливий момент. У Title у Яндекса є оператор відповідності "мінус" "-", який часто використовують як роздільник. Як поділ потрібно використовувати або кому, або вертикальний роздільник, або тире. Якщо використовувати дефіс (коротку риску), то Яндекс сприймає його як мінус і може викреслити все слова після нього. Загалом ефект дуже непередбачуваний, можна дуже сильно просісти або видалити фрази, за якими хочете просуватися. На Description це теж може поширюватися.

Підведемо підсумки.

  • Використовуємо високочастотну фразу (якомога ближче до початку);
  • Робимо обмеження до 140 символів і пишемо адекватний опис, цікаве користувачеві.
  • Description впливає на Ваш CTR (Чим вище CTR, тим вище Ви будете висіти). Так що пишемо адекватне, цікаве для користувача пропозицію з входженням ключового слова;

У наступній статті розповім як правильно писати H1 заголовок на сайті. Якщо Вам виявилася корисною стаття - підписуйтесь на розсилку і щодня отримуйте корисні відео уроки і контент! Нижче під статтею є посилання на запис курсу зі збору семантичного ядра. Рекомендую переглянути і всі правильні відповіді! Якщо Вам потрібні якісні послуги SEO просування - Ви можете замовити їх у нас.

Як правильно заповнити дескріпшн?
Як правильно заповнити дескріпшн?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?