СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Targeting: Оптимізація конверсій в таргетированной рекламі Фейсбук і Інстаграм

 1. Як працює алгоритм оптимізації Фейсбук
 2. Конверсію потрібно тренувати
 3. Рішення проблеми з об'ємом конверсій
 4. Автоматичний вибір оптимізації
 5. У підсумку, що вибрати?

Евслі ви не в перші налаштовуєте рекламу на фейсбук або інстаграм, то напевно вже задавалися таким питанням, а як же саме оптимізувати вашу рекламу, за переходами або конверсії Евслі ви не в перші налаштовуєте рекламу на фейсбук або інстаграм, то напевно вже задавалися таким питанням, а як же саме оптимізувати вашу рекламу, за переходами або конверсії? Або використовувати обидва методи відразу?

Питання досить цікавий, щоб розібрати його по поличках. Щоб раз і назавжди зрозуміти яка буває оптимізація, і яку саме використовувати вам при створенні реклами вашого продукту. Давайте розглянемо все по порядку ...

Як працює алгоритм оптимізації Фейсбук

Фейсбук колекціонує великі обсяги інформації, збирає їх і аналізує своїми алгоритмами. На основі своїх »Big Data» фейсбук приймає рішення про те, які люди більше клацають по рекламі, а які здійснюють конверсії. Так і для вашої реклами можна дозволити йому оптимізувати показ щодо даних по вашим клієнтам.

Якщо в своїй рекламній кампанії ви вибрали оптимізацію про переходи, то фейсбук почне оптимізувати покази щодо подій конверсії, зібраних з вашого сайту. Таким чином фейсбук вже заздалегідь повинен розуміти які з ваших клієнтів роблять конверсію, а які ні.

Таким чином фейсбук вже заздалегідь повинен розуміти які з ваших клієнтів роблять конверсію, а які ні

Якщо при створенні кампанії, ви вибрали мету «конверсія», то в оголошенні ви можете вибрати зі списку спосіб оптимізації:

 • конверсії
 • Кліки по посиланнях
 • Перегляди цільових сторінок
 • покази
 • Денний охоплення серед унікальних користувачів

Алгоритм Фейсбук, який відповідає за оптимізацію включається тільки тоді, коли ви виберете пункти «конверсія», «Перегляди цільових сторінок» або «кліки по посиланнях».

Решта 2 пункту «покази» і «денний охоплення» працюють за принципом показати всім кому тільки можливо і показати всім, але тільки один раз в день. Тут ви швидко пунктах механізм оптимізації просто вимикається.

Звертаю вашу увагу на те, що оптимізації не відбуватиметься, навіть з огляду на той факт, що мета вашої кампанії «конверсія».

Конверсію потрібно тренувати

Конверсію потрібно тренувати

Цього, як виявилося, мало для того, щоб просто включити оптимізацію про переходи. Щоб фейсбук досить точно визначав тих на кого оптимізувати рекламу, необхідно його алгоритм «потренувати».

Як говорить довідка Фейсбук, мінімальна кількість конверсій для успішної оптимізації повинно бути від 15 до 25 конверсій на тиждень, але чим більше переходів, тим звичайно ж краще! Це досить великий обсяг, особливо для нових продуктів або початківців рекламодавців на фейсбук, які тільки недавно поставили піксель.

Підписуйтесь на наш канал:

PRO Target в Telegram PRO Target в Telegram

Рішення проблеми з об'ємом конверсій

Як правильно підійти до інструменту оптимізації про переходи? Порада одна, при нестачі даних для оптимізації краще не поспішати, а дати алгоритмам Фейсбук час на збір потрібної аудиторії. Є варіант виставити в якості події конверсії більш часто виконувана дія, тобто просунутися трохи вище по конверсійної воронці і встановити, наприклад, конверсію ліда:

Але якщо ви хочете все-таки тренувати саме продаж, то запускайте рекламу спочатку з оптимізацією за переходами, щоб залучити більше трафіку на ваш сайт, дати алгоритмам знайти потрібних людей, які зробили покупки на сайті, потренувати оптимізацію і потім тільки включати оптимізацію про переходи.

Автоматичний вибір оптимізації

Також в допомогу рекламодавцям, але поки не всім (фейсбук вводить нові функції поступово), з'явилася функція автоматичного перемикання з оптимізації за переходами на оптимізацію про переходи. Працює вона по досягненню умови 15-25 конверсій в тиждень.

 • У стандартній верси і функція розподіляє бюджет нерівномірно. Меншу частину часу реклама буде оптимізуватися на кліки, а велику на конверсії, при цьому на конверсії система переключиться тільки після досягнення умови 15-25 конверсій і на неї витратиться велика частина бюджету.
 • У версії розширеної настройки, дана функція включить оптимізацію про переходи тільки при досягненні результату 15-25 конверсій в тиждень, до того ж бюджет на кліки може бути вже витрачено повністю менше ніж за 1 тиждень.

У підсумку, що вибрати?

Яку вибирати функцію, стандартну або розширену вирішувати вам, але фейсбук за замовчуванням розглядає стандартну, на ній і бюджет буде витрачатися меншими темпами.

Якщо функціонал автоматичного визначення ще не доступна у вашому рекламному кабінеті, то залишається тільки вручну відстежувати оптимальну кількість конверсій для тренування оптимізації і перемикати налаштування по досягненню 15 конверсій на тиждень.

Більш докладно тему оптимізації та багато іншого корисних інструментів, ми будемо обговорювати на нашому безкоштовному вебінарі

(Переходьте за посиланням, щоб дізнатися подробиці і записатися).

Підписуйтесь на наш канал:

PRO Target в Telegram PRO Target в Telegram

Евслі ви не в перші налаштовуєте рекламу на фейсбук або інстаграм, то напевно вже задавалися таким питанням, а як же саме оптимізувати вашу рекламу, за переходами або конверсії?
Або використовувати обидва методи відразу?
У підсумку, що вибрати?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?