СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Створення Landing Page


Замовити Landing page - швидко, вигідно, результативно

Замовити Landing page - швидко, вигідно, результативно!

Створити Лендінгем - це відмінний маркетинговий хід, який допоможе компанії бути попереду конкурентів, збільшити продажі і підвищити інтерес до бренду. Крім цього, Лендінгем може використовуватися для просування унікальних послуг, в тому числі і інформаційних, а також просто для розкручування якого-небудь інтернет-ресурсу. Адже головне завдання продає сторінки - це цільове дію, яку повинен зробити відвідувач сайту.
Розробка Лендінзі від компанії «Росмедіа» - це завжди високі показники конверсії. Ми знаємо, чого хоче відвідувач, і пропонуємо йому бажане «в кращому вигляді». Яскравий, що запам'ятовується дизайн продає сторінки, креативні тексти, інформативна реклама, зручний функціонал - все це доступно в «Сайт Landing».


Ціна: від 30 000 рублівРозробка Сайту Лендінгем
Один з видів нашої діяльності - створення Лендінгем. Що таке Лендінгем Пейдж? Це так звана цільова інтернет-сторінка, яка покликана «підштовхувати» користувача до вчинення певної дії. Найчастіше це підписка на розсилку або покупка товару. Landing page характеризується мінімалістичним дизайном, оскільки нічого не повинно відволікати увагу відвідувача ресурсу.
Розробка landing page - нескладний процес, однак він вимагає певних навичок від веб-майстра і чіткого розуміння мети, яку хоче досягти замовник. Завдяки великому досвіду в цій галузі ми готові запропонувати унікальне рішення кожному нашому клієнту.

Замовити Landing page - швидко, вигідно, результативно
Якщо ви хочете в стислі терміни отримати базу передплатників або провести ефективну акцію, то все, що вам необхідно зробити - це замовити landing page. Разом з менеджером ви зможете підібрати найбільш оптимальний шаблон майбутньої сторінки, а також розробити привабливе зміст.
Встановлені на landing page ціни доступні найширшої аудиторії, будь то представник малого бізнесу або замовник з великої компанії. Хоч би яка була ваша сфера діяльності в мережі, Лендінгем - це необхідний ресурс для отримання клієнтської бази та збільшення прибутку.

У чому унікальність Лендінгем Пейдж?
Грамотно створена Лендінгем Пейдж дає чудові результати: зростання кількості відвідувачів, високі показники конверсії, збільшення продажів і підвищення кількості передплатників. Саме для таких цілей і створюється продає сторінка. При цьому, на жаль, багато наших клієнтів не знають про існування такого ефективного маркетингового інструменту, а тому «обходять його стороною». Але є й інша категорія клієнтів - ті, які знають про можливості Лендінзі і регулярно звертаються до нас за розробкою такої сторінки для певної категорії товарів, просування конкретних послуг, презентації нових технологій, анонсування акційних програм або знижок.
Розробка Лендінгем Пейдж - непросте завдання, тому що вимагає не тільки творчого підходу в оформленні та наповненні сайту, але і широких знань в області маркетингових технологій та психології. Створення Лендінзі завжди орієнтоване на конкретного користувача мережі інтернет, тому ретельне вивчення цільової аудиторії - це запорука успіху Лендінгем Пейдж. Саме тому при необхідності охоплення ширшої аудиторії її часто сегментируют і створюють окремі унікальні продають сторінки для кожної з них.

Чи варто замовити Лендінгем Пейдж?
Створення Лендінгем Пейдж - це відмінний варіант, якщо:

  1. потрібно швидко і надійно підвищити ефективність реклами;
  2. необхідно яскраво презентувати новий вид товарів або послуг;
  3. планується організація будь-якої акції або розпродажу;
  4. необхідно різко наростити кількість передплатників;
  5. потрібен «поштовх» для більш швидкого розвитку бізнесу.


Створити Лендінгем - це відмінний маркетинговий хід, який допоможе компанії бути попереду конкурентів, збільшити продажі і підвищити інтерес до бренду. Крім цього, Лендінгем може використовуватися для просування унікальних послуг, в тому числі і інформаційних, а також просто для розкручування якого-небудь інтернет-ресурсу. Адже головне завдання продає сторінки - це цільове дію, яку повинен зробити відвідувач сайту.
Розробка Лендінзі від компанії «Росмедіа» - це завжди високі показники конверсії. Ми знаємо, чого хоче відвідувач, і пропонуємо йому бажане «в кращому вигляді». Яскравий, що запам'ятовується дизайн продає сторінки, креативні тексти, інформативна реклама, зручний функціонал - все це доступно в пакеті послуг «Сайт Landing».

Розробка Landing Page
Як відомо, вирішити проблему збільшення відносини числа відвідувачів сайту з виконанням будь-яких дій на ньому і відвідувачів бездіяльних, в межах звичайного сайту досить важко, тому варто відмовитися від того, щоб відвідувати звичайні сторінки сайтів у вигляді цільової сторінки рекламних компаній. Необхідно зайнятися розробкою сторінок приземлення, які дозволять залучити відвідувачів, зацікавлених в ваш товар або послугу. Відразу виникає питання, а що ж таке ця сторінка приземлення. Сам термін "сторінка приземлення" в перекладі з англійської мови landing page, визначається як сторінки посадки або сторінки приземлення. На будь-яких ресурсах ви зможете побачити і інші форми цього поєднання: цільова сторінка, що продає сторінка, landing page, сторінка захоплення. Розробка landing page є формування спеціалізованої площадки, на яку ми поміщаємо або закладає наші рекламні трафики, простіше кажучи, це найголовніша сторінка, яку видно людям, перейшовши по рекламі.

Навіщо розробляти Landing Page
Створення Лендінгем Пейдж дозволить збільшити кількість продажів на вашому сайті в кілька разів. Конвертація відвідувача в клієнта відбувається набагато з більшою результативністю при використанні сторінок приземлення. Висновок був зроблений під час проведення порівняльних експериментів. Напрошується питання, а як же відрізнити спеціалізовані сторінки приземлення від звичайних сторінок сайту. Відповідь на питання проста. У більшості випадків це окрема сторінка, яка фактично всім відрізняється від вашого сайту (мається на увазі контент сайту) і не має з ним нічого спільного, а так само на сторінці приземлення немає банера і навігацій. Найчастіше такі спеціалізовані сторінки присвячені якогось одного продукту або послуги і розташовується глибоко в сайті або на піддомені. Тут ви швидко зможете немає нічого спонтанного, дизайн заздалегідь продумується їх власниками, а кожна складова цієї сторінки піддається лише єдиному завданням: привернути вашу увагу, з метою переконати вас на вчинення тієї чи іншої дії, яке пропагується на цій сторінці, а це може бути покупка, закачування або запис ваших даних. Варто підкреслити, що сторінка приземлення не є дивиною або відкриттям в даний час. Сайт Лендінгем Пейдж вже використовуються на безлічі інтернет ресурсів, чиї власники бажають підвищити кількість своїх клієнтів, ще недавно що прибували на сайті як відвідувачі. Але, не дивлячись на популярність продають сторінок, багато їх власники навіть не підозрюють про існування безлічі їх унікальних властивостей.

Landing Page для бізнесу
Розробка landing page на сьогоднішній день одна з найпоширеніших напрямків створення сайтів. Яка ж тактика використання сторінки приземлення на сайті? Вам необхідно вибрати товар або послугу і створити для неї спеціалізовану сторінку приземлення. Створюєте тест, промальовує дизайн, оформляєте відгуки і демонстрації. Після успішного завершення роботи, вам необхідно направити на сторінку трак і спостерігати за перетворенням звичайних відвідувачів в зацікавлених покупців. Така профілактика дасть вам можливість провести якісь експерименти. Ви зможете протестувати всі можливості сторінки, так як це тестування дозволить відредагувати всі недоліки статичної сторінки приземлення, ніж редагувати весь сайт. Зрештою, ви зможете підібрати свій найкращий вид сторінки приземлення, яка більш ефективно зможе перетворити відвідувачів сайту в покупців. Про всі подробиці ви зможете дізнатися трохи пізніше. Для себе ви повинні поставити питання, що ж ви хочете від відвідувача, і на які дії ви хочете його спонукати. Залежно від напрямку сторінок приземлення вони поділяються на два типи: отримання запитів від потенційних клієнтів і дії спрямовані на подальші кліки. Отримання запиту від потенційних клієнтів або дія відвідувача, вироблене на вашому сайті в формі покупки, дзвінка, реєстрація на сайті або підписки на розсилки, яке приносить вам доходи, називається генерацією лідів.

генерація лідів
Головним завданням генерації лідів є пошук даних про користувачів, які можуть стати вашими потенційними клієнтами. Ви постійно повинні збирати базу даних про клієнтів і ретельно працювати з нею, що б робота приносила дохід. Проблемою є лише небажання клієнта залишати свої особисті дані, так як вони не впевнені в їх безпеці. Але для більшої впевненості, такі сторінки запропонують вам що-небудь натомість на ваші особисті дані. Клік вперед - даного типу сторінка переслідує єдину мету: з великим переконанням провести відвідувачів на наступні сторінки сайту. В даному випадку сайт Лендінгем Пейдж розкриє переваги товарів або послуг, переконавши відвідувача перейти по кнопці "покупка", реєстрація або дізнатися подробиці. Власник сайту заздалегідь готує відвідувачів, даючи всю необхідну інформацію, з метою більш швидкого переконання його в покупці або реєстрації. Створити посадкову сторінку, значить спрацювати набагато переконливіше ніж зі звичайною сторінкою сайту, і люди набагато швидше приступають до виконання тієї чи іншої дії, пропонованого на даній сторінці.

ідеальна сторінка
Структура ідеальних сторінок приземлення (landing page) Що ж необхідно, щоб створити посадкову сторінку? Як відомо, відвідувач не заходить на сторінку відразу з бажанням що-небудь купити, або зробити будь-яку дію. Звичайно ж, відвідувача потрібно залучити і переконати в покупці, провівши його за кожним стадіях вашого плану переконання. Шлях від самого початку до кінця прийняття рішень відвідувача вигладить приблизно так: залучення уваги, зацікавленість відвідувача, народження бажання, довірчі відносини, поповнення клієнтської бази, задоволення потреб нового клієнта. Для того що б відвідувач пройшов по кожному етапу вашого плану, на вашій сторінці приземлення повинні міститися окремі смислові блоки, які відповідають кожному етапу вашої стратегії. Озброївшись всіма знаннями, отриманими раніше, можна приступити до створення макета вашої майбутньої сторінки приземлення.

З чого почати?
Створення сайтів landing page починається з залучення уваги користувачів. Сучасні користувачі не люблять чекати і піти від вас вони можуть за лічені хвилини. Завданням сторінки приземлення є привернення уваги відвідувача і спроба переконати його в вашу пропозицію. Найчастіше, залучення уваги відвідувача проводиться за рахунок декількох інструментів: Головного заголовка сторінки, який розкриває підзаголовка і зображення товару або послуги. Для залучення уваги відвідувача необхідно розмістити в заголовку сайту головну вигоду, яку отримає відвідувач, ставши вашим клієнтом. Саме цей інтригуючий заголовок змусить затриматися відвідувача на сайті і уточнити всі моменти стосуються цього. Після головного назви сторінки слід якийсь заголовок, який містить всі деталі пояснюють заголовок і відповідає на всі питання, що виникли у клієнта при прочитанні заголовка.

Що далі?
Прямуємо далі. Припустимо, що у вас вийшло заманити відвідувача, і ви заінтригували його. Нарешті ви зможете помістити свій основний заклик спонукання до дії: покупка, реєстрація, підписка і т.д. Але не варто квапити події, адже навіть на цьому етапі клієнт ще не горить бажанням зробити те, чи інше дію, адже він ще не ознайомився з усіма тонкощами вашої пропозиції. Не варто квапити відвідувача адже це може здатися йому нав'язливим, і він може піти, як і говорилося раніше. Наступним завданням є утримання інтересу клієнта. Чи не втратити клієнта і утримати його інтерес до вашого продукту можна двома способами: наявністю цікавого продає тексту або наявністю відео екскурсу. Вигода продукту підкреслюється саме хорошим продають текстом, який говорить про всю користь, одержувану клієнтом при купівлі товару або послуги у вас. В даному розділі відвідувачі повинні отримати всі відповіді на питання, яке виникає у кожного: Чим же обумовлюється вибір їм вашого товару або послуги? Велику користь принесе створення відео. В цьому випадку відвідувачі стають не читачами, а глядачами, які, швидше за все, віддадуть перевагу перегляд відео, ніж прочитання рекламної статті. Наочно показавши користь товару і розповівши про його переваги більш детально, ви зможете з більшою силою переконати відвідувача в покупці товару. Відео дозволяє надати продукт з більшим ступенем деталізації, ніж в друкованій формі. Після того як ви зацікавили відвідувача в своєму товарі чи послузі, необхідно перейти до наступного пункту вашого плану - бажання придбати. Мотивація придбання товару формується у відвідувача після того, як ви розкриєте всі переваги і вигоду, одержувані клієнтом після користування вашим товаром.

користь
Людині необхідно зрозуміти, яку користь він отримає. Не варто описувати роботу приладу, краще розкажіть про його здатності вирішити ту чи іншу вашу проблему. Саме усвідомлення переваг дозволить зробити вибір відвідувача на користь покупки. Якщо ви пройдете всі етапи вашого плану, не оступившись і не допустивши помилок, то можете вважати що відвідувач став вашим клієнтом. Прикінцевими моментами, якими буде цікавитися клієнт: чи варто довіряти вам? Як відгукуються про ваш товар інші відвідувачі? Звичайно, відвідувач буде зацікавлений в якнайшвидшому вирішенні питання. Довіра у покупців, як відомо, з'являється після прочитання правдивих відгуків від справжніх клієнтів і від наявності логотипів основних партнерів. Але не варто бути впевненим, що відвідувач буде слідувати вашим вказівкам до тих пір, поки ви створюєте їм захищеність.

викликаємо довіру
Ще одним спосіб викликати довіру є пропозиція хорошою гарантії. Саме гарантії дають відвідувачу найбільші переконання в довірі до вас, адже саме гарантії можуть повністю убезпечити клієнта від обману. А хороша гарантія дозволить переконати в чесності навіть самого скептичного клієнта. Наявність гарантії призведе до більш ефективного росту покупців сайту. Тільки після того як ви дасте знати клієнтам що співпраця з вами безпечно, ви побачите, що прибуток від вашої роботи збільшиться в кілька разів і покриє всі витрати, що йдуть на оплату гарантій. Сама наявність гарантії покаже, що ви впевнені в своїй справі і ведете чистий бізнес. Підводячи підсумок, можна сказати, що варто клієнту відразу сказати про гарантії, що надаються вашою організацією. Йдемо далі. Припустимо, що відвідувач переконаний в покупці вашого товару або послуги. Наступним дією, яке має надійти з вашого боку - це переконання вашого клієнта приступити до купівлі або реєстрації прямо зараз. Створення Лендінгем Пейдж буде завершуватися таку дію, яке ви повинні виконати: закликати людину до дії в перекладі з англійської «call to action» - означає послідовне виконання чітко поставлених завдань, що стоять перед відвідувачами для негайного їх виконання. Вашим завданням буде заклик відвідувача для виконання різних цільових дій, таких як: покупка, підписка, реєстрація, зв'язок з власником для отримання безкоштовної консультації, дзвінок адміністрації та багато інших дій, які можуть проводитися відвідувачем сайту. Яскрава заманює кнопка - це червона ганчірка для бика, а якщо бути точним, то це головна зазивають частина сторінки, яка і закликає відвідувача до дії на сторінці (landing page).

якість
У чому ж причина? Причина полягає в тому, що кнопки піддаються увазі відвідувачеві набагато частіше, ніж посилання. У разі якщо ваша сторінка приземлення цікава різним категоріям людей, то одного призову буде недостатньо, а значить необхідно продумати підхід до кожного з відвідувачів, що б їх не втратити. В іншому випадку, конверсія буде знижуватися. Як запасний варіант можна придумати кілька альтернативних і безпечних закликів до дії. Багато відвідувачів одразу не готові зробити цільове дію, тому їх необхідно зацікавити, а це і буде вашим головним завданням. Безліч відвідувачів йдуть з сайту назавжди, забувши про його існування, але ця проблема давно вирішена, створення сайтів landing page зробить все за вас і підвищить ефективність покупок на вашому сайті в рази.


Приклади реалізованих нами проектів. всі роботи

Що таке Лендінгем Пейдж?
У чому унікальність Лендінгем Пейдж?
Чи варто замовити Лендінгем Пейдж?
Яка ж тактика використання сторінки приземлення на сайті?
З чого почати?
Що далі?
В даному розділі відвідувачі повинні отримати всі відповіді на питання, яке виникає у кожного: Чим же обумовлюється вибір їм вашого товару або послуги?
Прикінцевими моментами, якими буде цікавитися клієнт: чи варто довіряти вам?
Як відгукуються про ваш товар інші відвідувачі?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?