СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Створення і просування сайту ломбарду в Нижньому Новгороді

  1. Яка була задача?
  2. Особливості створення сайту ломбарду
  3. З симбіозом щось незрозуміло ...
  4. Просування сайту ломбарду
  5. А що там з контекстною рекламою для ломбарду?

Та сама моя улюблена ситуація: Костя, роби нормально, я не лізу! Клієнт надав мені повну свободу дій у виборі того як я буду створювати його сайт для ломбарду і чим я його буду наповнювати. Завдання було просте: створити і просунути. По-крайней мере, так здавалося на перший погляд. Пізніше з'ясувалася правда-матка. Створення цього сайту - завдання не найпростіше, тому що я просто не зміг знайти "сайт-ідеал", на який можна було рівнятися. Я буду дико суб'єктивний, але мені здається, що ми зробили один з найкращих сайтів для ломбардів в рунеті. По-крайней мере, якщо міряти по співвідношенню "інвестиції-вихлоп". Але труднощів теж було багато. І при створенні, і при просуванні ...

Яка була задача?

Проста і зрозуміла - зробити сайт для ломбарду, який буде приносити клієнтів. Чим дешевше, тим краще. Основним каналом залучення трафіку було вибрано пошукове просування - SEO (бо воно умовно безкоштовно (ДУЖЕ УМОВНО) і дає хороші перспективи (тут не посперечаєшся). Гаразд, мені сказали - я роблю.

Особливості створення сайту ломбарду

Наш сайт є симбіозом сайту візитки у напрямку ломбарду і сайту-каталогу у напрямку магазину для ломбарду. Сам сайт побудований на CMS WordPress, має повну адаптивність під всі можливі пристрої і прекрасну технічну оптимізацію для роботи з SEO.

З симбіозом щось незрозуміло ...

Я передбачав цей момент, тому спеціально зробив досить чітке пояснення. Сайт-візитка для ломбарду включає в себе все те, що відноситься до блоку позик. Зрозумілу головну сторінку з позначенням всіх переваг, сторінки категорій позик під окремі напрямки: під заставу техніки, авто, ювелірки та ін.

Я постарався зробити сайт максимально простим, розкидавши номер телефону для дзвінка всюди, де це було доречно. Зроблено це і для мобільних користувачів, адже вивчивши метрику в процесі просування, я побачив велику кількість відвідувань з мобільних телефонів.

Зроблено це і для мобільних користувачів, адже вивчивши метрику в процесі просування, я побачив велику кількість відвідувань з мобільних телефонів

Мобільні користувачі взагалі мало переглядають контент сайту. Зазвичай вони бачать або те, що ми в пошуку Яндекса на першому місці (про це пізніше), або наш сайт в оголошеннях Google Adwords, натискають на нього і відразу ж дзвонять.

Зазвичай вони бачать або те, що ми в пошуку Яндекса на першому місці (про це пізніше), або наш сайт в оголошеннях Google Adwords, натискають на нього і відразу ж дзвонять

Сайт-вітрина зроблений для магазину при ломбарді, куди виставляються ті речі, які були або свідомо продані в ломбард, або не були викуплені у встановлений договором термін.

Сайт-вітрина зроблений для магазину при ломбарді, куди виставляються ті речі, які були або свідомо продані в ломбард, або не були викуплені у встановлений договором термін

Усередині кожної категорії є ціла група товарів, а у кожного товару своя картка із зазначенням короткого опису та філії ломбардної мережі, де конкретно знаходиться той чи інший товар. До слова, на сайті налаштована функція, яка автоматично перекидає нові товари в групу ломбарду в ВК з картинкою і посиланням на наш сайт.

Просування сайту ломбарду

Стандартними каналами просування даного сайту обрані SEO і контекстна реклама. Є ще група ВК з досить великою кількістю людей, але використовується вона виключно в цілях просування магазину при ломбарді. По самому ж ломбарду результати досить цікаві:

У видачі Яндекса за запитами "ломбард" і "ломбард нижній новгород" ми займаємо або 1 місце, або 2. Іноді нас рухають карти Яндекса. Слідом за нами йде каталог, з яким ми теж працювали, щоб бути там на першому місці.

Орієнтовна структура трафіку ось така. Його обсяг зростає КОЖЕН МІСЯЦЬ на 5 - 15%. Яндекс нас полюбив відразу і всерйоз, а ось з гуглом були проблеми, тому ми запустили ще й Adwords.

Скріншот відображає динаміку зростання позицій (справа наліво) і невеликий шматочок нашого семантичного ядра.

А що там з контекстною рекламою для ломбарду?

Яндекс нам відразу ж сказав, що йому потрібен перелік документів, щоб нас пропустити, ми його йому надали, але Директ нас не влаштував величезними ставками. При тій ціні кліка, яку хотів платити мій клієнт (не більше 25 рублів за клік), Яндекс не давав нам показів від слова взагалі.

А ось Google Adwords дав. Я зібрав найбільш ходові і цільові запити, зробив ставку не більше 20 рублів, і Google став досить активно поставляти нам відвідування і дзвінки.

Посилання на сайт: https://lombard-52.ru/

Яка була задача?
Яка була задача?
А що там з контекстною рекламою для ломбарду?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?