СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Стратегія SEO Як поліпшити своє розміщення в Інтернеті зараз?

 1. Що мені потрібно для того, щоб почати стратегію SEO для поліпшення позиціонування мого веб-сайту?
 2. Як створити покрокову стратегію SEO ?
 3. Перший аудит SEO на і поза сторінки
 4. ► Доступність
 5. ► Ключові слова
 6. ► Посилання
 7. 2-й конкурс
 8. ► Визначення компетенції
 9. ► Точки, які ви повинні подивитися
 10. Третя стратегія SEO На сторінці
 11. ► Покращення вже наявних сигналів
 12. ► Безперервна робота
 13. 4-та SEO-стратегія Off-page
 14. Що таке посилання на якість?
 15. ► Підхід до посилань
 16. 5-е вимірювання
 17. Які 5 найпоширеніших помилок в стратегії SEO?
 18. Це не відповідає глобальній стратегії
 19. 2. Це короткострокове
 20. 3º Просто говорити про SEO
 21. Четверте Це не враховує ринкові тенденції
 22. 5-й Не порівнюйте
 23. Ви хочете дізнатися, як користуватися SEMrush?
 24. Розкажіть мені про те, що ви збираєтеся робити вашу стратегію SEO і в який момент веб-позиціонування...

Створення стратегії SEO є одним з фундаментальних аспектів, які ми не можемо ігнорувати, якщо у нас є онлайн-проект (електронна комерція, веб-сайт і / або блог), до якого ми хочемо надати більшу видимість і трафік

Створення стратегії SEO є одним з фундаментальних аспектів, які ми не можемо ігнорувати, якщо у нас є онлайн-проект (електронна комерція, веб-сайт і / або блог), до якого ми хочемо надати більшу видимість і трафік.

Говорячи про створення стратегій позиціонування для вашого сайту, це не так важко, як може здатися на перший погляд.

Насправді, процес має набагато більше "здорового глузду", ніж ви думаєте.

Навіть якщо ви не вірите в це, цілком імовірно, що ви вже виконуєте різні дії цього типу, і ви не знаєте про це.

Меню тематичного змісту

Що мені потрібно для того, щоб почати стратегію SEO для поліпшення позиціонування мого веб-сайту?

У будь-якій стратегії Росії SEO позиціонування перш за все, нам потрібно буде виміряти наш проект, дізнатися, які наші потреби, а також визнати, які наші ресурси.

Очевидно, це не те ж саме електронної комерції або веб-сторінки відмінного бренду, що персональний блог незалежного професіонала (як у моєму випадку).

Але, незалежно від розміру або того, як ваш проект знаходиться в мережі, є загальні аспекти, на яких ми можемо застосувати низку основних рекомендацій та розробити стратегії SEO і Off, які допоможуть нам покращити нашу видимість.

Щоб розповісти нам більше про цю цікаву тему, на цьому 56-му посту як автор запрошення у нас є Серхіо Рамірес, це приємно, що він може розповісти нам, як ми можемо почати з нуля стратегію позиціонування для будь-якого типу мережі.

Тоді я залишу вас з вашим гідом, я сподіваюся, що це так само корисно і цікаво, як мені здається.

Як зробити стратегію SEO і які помилки слід уникати, щоб поліпшити своє веб-позиціонування?

Я не збираюся обманювати вас, писати цей пост для мого колеги Хосе - це велика відповідальність, оскільки я дуже добре знаю рівень спільноти, який має і наскільки він вимагає, головним чином тому, що я також належу до неї.

Після того, як ми думали довго і наполегливо і організовували себе, ми вирішили, що найкраще робити статтю, в якій говорилося про те, як зробити крок за кроком стратегія веб-позиціонування , а не просто залишитися там, а також надати практичні приклади і поставити все м'ясо в один кошик.

Таким чином, я приступив до роботи, і результат того, що ви можете прочитати в цих рядках.

Тепер, оскільки веб-позиціонування настільки трансверсальна і впливає не тільки на онлайн-частину планування, але і на весь бізнес-план, я організував інформацію в двох великих блоках:

 • З одного боку, як зробити стратегію SEO крок за кроком.
 • З іншого боку, п'ять типових помилок, які робляться при піднятті його.

Не більше, ми почали, я сподіваюся, вам сподобається!

Як створити покрокову стратегію SEO ?

При розгляді стратегії SEO я завжди дивлюся на п'ять частин або блоків.

Я не збираюся обманювати вас, я відчуваю автентичну пристрасть до числа п'ять, ви знаєте, що це трохи менше, ніж магічне число у східній культурі, китайській медицині або навіть у бойових мистецтвах.

Осторонь, я залишу вас з кроками.

Перший аудит SEO на і поза сторінки

Практично все моє онлайн маркетингові плани Загалом, я зазвичай кажу, що першим кроком є ​​проведення класичного аудиту веб-позиціонування .

Тема обширна, насправді, якщо ви хочете дізнатися більше про те, як зробити SEO аудитів у вас є статтю в моєму блозі , але я дам вам ключі, це звичайно!

Зазвичай я роблю три диференційовані блоки при проведенні аудиту веб-позиціонування:

► Доступність

Це питання для вивчення, які мають відношення до можливих проблем, які може мати Google, а не лише для того, щоб отримати інформацію, але й правильно.

Серед цих пунктів деякі важливі, якщо у вас є профіль Консоль пошуку Google (старі інструменти Google для веб-майстрів), якщо ви вбудували Google Analytics, якщо ви використовуєте CMS, що та в якій версії, елементи у Flash, у JavaScript, як він обробляє 301 перенаправлення, 404 помилки або, звичайно, якщо на сайті є файли robots.txt або sitemap.xml.

► Ключові слова

Після того, як ми дізнаємося, які проблеми існують у тому, як Google входить і розуміє сайт, ми рухаємося до повного вивчення ключові слова не тільки в яких найбільш цікаві на всіх рівнях (і голова, і довгий хвіст).

Серед параметрів, які мені подобаються в ключових словах, - це об'єм (кількість приблизних пошуків за місяць), конкуренцію, тенденцію та розрахункову ЦЗК, тому що чим більше ЦЗК має більш цікаве ключове слово, це зазвичай для проекту.

Логіка проста: якщо є люди, які наполягають на ключовому слові, це, швидше за все, принесе якісні продажі.

► Посилання

Останній блок практично повністю пов'язаний з Off-page , оскільки повністю вивчаються як посилання, які має проект, так і ті, що стосуються конкуренції.

Завдяки цьому ми зможемо дізнатися, чи маємо ми в першу чергу штрафний сайт або навіть якщо він вже був покараний, яку конкуренцію ми маємо і скільки зусиль ми маємо реалізувати під час фіксації стратегія побудови посилання ,

Як тільки ви закінчите все дослідження, у вас вже є хороша база змін, щоб зробити і хороший запас для поліпшення, тому що, з досвіду, я кажу вам: більшість проектів не мають оптимізованого сайту , насправді, це нормально, що ви дали багато.

2-й конкурс

Після того, як ви зробили перший аналіз посилань змагання більш прямі (тобто ті, які з'являються в пошуковій системі вище вашого проекту), але вам доведеться йти набагато далі.

► Визначення компетенції

Не має значення, якщо ви працюєте для власного проекту, в агентстві або в компанії, то в кінці кінців ми все дивимося на одне й те саме:

 • Справжня конкуренція : це компанії конкуренції, які мають більше традиції, ніж ви , більше брендингу і, кількома словами, вони простіше, ніж ви сьогодні. Тобто, вони є брендами, які, коли вам потрібно щось із вашого сектора, приходять на розум. Найбільш яскравими прикладами були б Кока-Кола або Пепсі в секторі безалкогольних напоїв.
 • SEO-конкурс : результати пошуку в пошуковій системі, які знаходяться на першій сторінці Google за основними ключовими словами (головний хвіст). Роблять тест у разі безалкогольних напоїв, ні один, ні інший не з'являється.

► Точки, які ви повинні подивитися

Окрім поважних винятків, коли ви дивитеся на справжню конкуренцію, ви подивіться на посилання на ринку, а тут точки, які повинні виглядати, пов'язані з вашою стратегією брендингу, а не з продажами (що прийде пізніше).

Тобто ви повинні дивитися на своє спілкування, ваші рекламні кампанії, як онлайн, так і в автономному режимі, і вигляд, який вони мають.

Як бачите, в принципі це не має нічого спільного з SEO, але це стосується вашої компанії.

У разі конкуренції в пошукових системах все змінюється, оскільки ці результати вже продаються.

У цьому випадку ви повинні не тільки дивитися на SEO-сигнали як на сторінці, так і на рівні offpage (від типу контенту до макета, кількості посилань або доменів, що посилаються), ви також повинні дивитися на щось дуже важливе: Зручність сторінки і сайт в цілому .

Я маю на увазі, трафік Це дуже добре, але як тільки у вас є, ви повинні перетворити його. Власне кажучи, це не веб-позиціонування, але, на практиці, це ще важливіше, і ви завжди повинні пам'ятати про це.

Власне кажучи, це не веб-позиціонування, але, на практиці, це ще важливіше, і ви завжди повинні пам'ятати про це

Третя стратегія SEO На сторінці

Після того, як ви все пройшли аудит і вивчили компетентність, ви повинні перейти до наступного блоку, який є нічим іншим, як дивитися на те, що ви збираєтеся робити на рівні SEO на сторінці .

Зазвичай, я розділяю його на два різні блоки :

Покращення вже наявних сигналів

Тут всі конкретні поліпшення, які ви повинні зробити на своєму сайті краще позиціонувати, і так, вони покинули фазу аудиту.

Щоб навести приклад, який відбувається в більшості проектів:

Уявіть, що ви починаєте ревізувати свій проект, і ви розумієте, що у вас немає багатих форматів, очевидно, щоб дати всі сигнали Google, які ви повинні поставити їх, але для цього вам доведеться скласти графік і йти покласти їх потроху.

Ну просто до такого роду поліпшень я маю на увазі

Безперервна робота

Сьогодні, маючи веб-проект, який не має баз у своєму змісті та щораз більше змісту, це трохи менше, ніж самогубство, насправді, моя найскромніша рекомендація полягає в тому, щоб кожен проект мав блог (корпоративні чи ні) пов'язані .

Переваги багато, але найбільш прямим SEO є те, що він дозволяє боротися за ключові слова, які ви не могли досягти інакше, і цей додатковий трафік означає додаткові продажі.

Щоб отримати максимальну віддачу від свого сайту, необхідно мати редакційний план контенту , і це, в свою чергу, має ґрунтуватися на ключових словах не тільки в обсязі, але, як ми бачили в ключовій частині аудиту, також конкуренції та в ЦЗК.

4-та SEO-стратегія Off-page

Як передостанній момент, як тільки у вас є ідеальна On-page (або паралельно, якщо у вас є багато чого зробити), ви повинні почати працювати Off-page .

Грубий спосіб - переважна більшість стратегій і дій Off-page засновані на одній і тій же: спробуйте отримати якісні зв'язки ... Які зміни - це підхід до них.

Що таке посилання на якість?

Щоб Google розглядав посилання на якість, він повинен мати ряд параметрів:

 • Він повинен надходити з відповідного домену
 • Він повинен надходити з домену, який говорить про ваш той самий сегмент
 • Вона повинна бути контекстуалізована , тобто в межах тексту

Якщо ви дотримуєтеся цих трьох принципів, ви знаходитесь на правильному шляху.

Підхід до посилань

Наступне питання зазвичай:

Дуже добре Sergio, як я можу отримати посилання?

І знову, у вас є три способи зробити це:

 • Біла капелюх : вони є добрими методами з пошуковою системою, вони засновані на перемозі цих зв'язків завдяки доданій вартості , а не до брехунів.
 • Black Hat : вони засновані на методах, які пов'язані з створенням ручної або автоматичної лінії, незалежно від того, чи сплачені вони чи ні. Вони підлягають покаранню ,
 • Сірий капелюх : це прямо в середині , скажімо, ми змушуємо машину так, щоб "біла" техніка пішла трохи більше до темряви або ми відбілюємо чорні.

Залежно від вашого проекту, ви повинні дивитися на деякі з них, хоча на рівні довгострокової стратегії SEO вони прагнуть завоювати Сірий капелюх у більшій чи меншій мірі.

5-е вимірювання

Нарешті, не тільки SEO ми будемо говорити про стратегію позиціонування, оскільки, починаючи з неї, вимірювання приймає ключове значення.

Для цього, я рекомендую, що ви використовуєте Google Analytics : налаштувати події та цілі та завжди вимірювати еволюцію проекту, принаймні щодо попереднього місяця, еволюцію за останні 6 місяців та різницю з тим же місяцем попереднього року.

Для цього, я рекомендую, що ви використовуєте  Google Analytics  : налаштувати події та цілі та завжди вимірювати еволюцію проекту, принаймні щодо попереднього місяця, еволюцію за останні 6 місяців та різницю з тим же місяцем попереднього року

Які 5 найпоширеніших помилок в стратегії SEO?

Я не збираюся обманювати вас: робити стратегію SEO складно , набагато більше, ніж ви собі уявляєте, тому я хочу розповісти вам про п'ять помилок, які ви завжди повинні мати на увазі, щоб ви не здійснювали їх.

Тепер, чому я знаю, що вони найбільш типові? Право, я вчинив їх усі Повторно заявник , що є моїм блогом, і плід цього навчання, дозволив мені не робити їх своїми проектами або проектами моїх клієнтів.

Це не відповідає глобальній стратегії

Можливо, найбільш типовою помилкою є те, що стратегія позиціонування йде з одного боку, а глобальний план компанії йде на інший, а також, можливо, той, який буде вас найбільше важити .

Може бути, ви думаєте, що це не так, але майте на увазі, що те , що знищує більшість конверсій після входу на веб-сайт, є дисонансом , тобто, що спілкування і реклама бренду вступають з деякими очікуваннями і ці не виконуються ,

Там ваш трафік буде коштувати мало, дуже мало.

2. Це короткострокове

Вся SEO-стратегія за визначенням йде на середньо-і довгострокову перспективу , адже часи часто лякають тих, кому доводиться приймати рішення, навіть знаючи, що це найприбутковіше, якщо дивитися вперед.

 • У сегменті ринку без практично конкуренції: ви можете мати хороше позиціонування приблизно через 6 або 9 місяців , але, звичайно, трафік буде невеликий і, якщо ви отримаєте сегмент з великою кількістю трафіку і мало конкуренції, мої щирі вітання, років тому Я не стикаюся з одним з них.
 • У сегментах із середніми конкурентами: ви повинні йти від 12 до 18 місячних планів і, у випадку найбільш конкурентоспроможних, що Іспанія з року в рік повторюватиме страхування, банківську діяльність, телекомунікації та подорожі, все, що менше 24 або навіть 36 місяців - химера.

3º Просто говорити про SEO

Як ви бачили в цій статті, веб-позиціонування настільки поперечне, що воно має бути вирівняно не тільки з рештою онлайн-маркетингу, а також з автономним, з маркетингом продукції, відносинами з пресою або з тим, що керівництво думає про компанію ,

Якщо ви це зробите, ви зможете знайти багато синергій, які зроблять вашу стратегію SEO кращими за менший час, і це більше продажів.

Четверте Це не враховує ринкові тенденції

У цьому випадку я завжди говорю так:

Ринок подібний до річки з серією риб, але риба кінцева. У випадку, якщо вам цікаво, конкуренція є рибалками і, чим більше вони мають значення, тим більше і краще вони будуть мати.

Ну, є річки, які щомісяця заповнюють все більше і більше риби, але є й інші, в яких тенденція їх виправляти, і ви повинні вчитися, в якому випадку ви.

Було б нереалістично давати оцінку бичачих продажів в річці, яка знищена, так само, як ви не були б хорошим професіоналом, якщо б ви дали занадто низьку оцінку в річці, яка заповнюється рибою холону, чи не так?

5-й Не порівнюйте

Якщо ви подивитеся на кілька пунктів у цій статті, я говорив про порівняння як конкуренції, так і самого ринку , і це дійсно те, що SEO - це щось дуже, дуже відносне .

Використовує SEMrush: платформу для бізнес-аналітики та конкурентних досліджень

► Використовує SEMrush: платформу для бізнес-аналітики та конкурентних досліджень

Ви хочете дізнатися, як користуватися SEMrush?

»Тоді вам може бути цікаво: Найбільш повне керівництво SEMrush на іспанській мові

Майте на увазі, що ваше власне веб-позиціонування не залежить тільки від вас самих , більше того, майже 50% ваги алгоритму пов'язане з позафайловими факторами, тобто з іншими, і Google порівнює їх з усіма своїми фактори, щоб побачити, який результат є більш доречним.

Це дуже важливо, тому що у вашій стратегії позиціонування в Інтернеті виникатимуть моменти, коли вам доведеться скорочувати розрив (відстань у відповідності, що у вас є з вашим змаганням), а інші ви будете закінчені або навіть можуть бути дуже навіть.

У більшості випадків цей момент дає дуже гарне ясновидіння, коли йдеться про проект і запобігання ситуаціям.

У більшості випадків цей момент дає дуже гарне ясновидіння, коли йдеться про проект і запобігання ситуаціям

Не думайте, що з цим ви дійшли до кінця, я збираюся поставити вам домашнє завдання:

Розкажіть мені про те, що ви збираєтеся робити вашу стратегію SEO і в який момент веб-позиціонування ви будете виглядати більше?

Я обіцяю відповісти на всі коментарі цієї публікації

Що мені потрібно для того, щоб почати стратегію SEO для поліпшення позиціонування мого веб-сайту?
Як створити покрокову стратегію SEO ?
Як зробити стратегію SEO і які помилки слід уникати, щоб поліпшити своє веб-позиціонування?
Як створити покрокову стратегію SEO ?
Що таке посилання на якість?
Які 5 найпоширеніших помилок в стратегії SEO?
Тепер, чому я знаю, що вони найбільш типові?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?