СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Сторона B: початок Seo In-Guk

Драма TvN Answer Me 1997 нещодавно завершила свою роботу, після того, як отримала майже переконливу позитивну відповідь, з деякими з найкращих оцінок для кабельної драми Драма TvN Answer Me 1997 нещодавно завершила свою роботу, після того, як отримала майже переконливу позитивну відповідь, з деякими з найкращих оцінок для кабельної драми. Похвала була нагромаджена не тільки на сюжет, персонажів і екіпаж, але й на ансамбль, який очолював Ейнджі Пінк і соліст Сео-гук . Перша драматична роль Сео була в складі підтримуючої ролі для КБС '2012 Джан Геун-сук і Йонона зоряного Love Rain , і йому вдалося посадити головну роль у Answer Me 1997 за його другий акторський концерт. Його зірка зросла астрономічно з моменту виступу драми, з його зображенням розумного, відповідального, але самовпевненого Юн-Яна, який здобув багато нових шанувальників. І він, мабуть, опинився на зйомці, вже почавши знімати для майбутньої драматургії 50-ти епізодів MBC Rascal Sons , яка висловила своє бажання дізнатися більше про дію через досвід і вплив на досвідчених акторів від своїх старших у галузі. Так, Південна Корея буде бачити багато Seo на своїх телевізійних екранах ще деякий час; і це може означати не дуже багато музики, причина, чому він є, де він є сьогодні.

Ульсанський сео-ін-гук почав співати в молодому віці, і повільно будував свою довіру, від виступу на сімейних зборах до прослуховування музичних компаній. Вони включали два його прослуховування для JYP : його перша спроба побачила його відхиленням від того, що недостатньо тонкий, Провідні Seo розвивати розлади харчування, щоб схуднути , тільки щоб бути відхилені знов для ніби менш менш ніж-зоряного вокалу (котрий Seo вважає був результат його bulimia, з блювотою як причиною його пошкоджених голосових зв'язок). Він також був відхилений іншими компаніями, але Сео (який на той час займався музикою в університеті Daebul ), нарешті, золото в 2009 році, коли він прослухався на Mnet.

Seo змогла перетворити це успішне прослуховування на a перемога у змаганнях , ставши першим переможцем Superstar K. Незабаром він почав випускати музику, яка була добре сприйнята громадськістю, і його дебют вдалося Перше місце на різних діаграмах навіть із затримкою заохочення, доступною йому. Оскільки Seo, по суті, був продуктом телевізійної станції кабельного телебачення, він та інші «зірки кабелів», як і він, були більш-менш ігноровані трьома мережевими станціями Південної Кореї: KBS , SBS та MBC . Хоча Seo отримала можливість виступити на музичному банку KBS, співак обмежувався, головним чином, виступати на M - M! Зворотний відлік . Відсутність експозиції, безсумнівно, перешкоджала його ранньої кар'єрі; тільки після того, як Сео повернулася з Люблю тебе "Він був сприйнятий на більшості музичних шоу - вистави музичного ядра рідше, ніж зуби курей - і змогли прискорити його сходження."

Релізи Сео після “Love U”, як “Shake It Up” та EP Ідеальний Fit були охоплені широко, у тому числі на Seoulbeats, Є деякі хороші пісні з його ранній кар'єрі, які могли б також зробити з деякою увагою.

Перший випуск Seo був 부른다 ( Calling ), з заголовком треку " Дзвоню тобі У випуску також були представлені дві інші пісні: “Good 이별 (Beautiful Goodbye)” , обкладинка пісні співачки Лі Сен-Чуля та “Young Love” . живі раунди Superstar K , та натякає на R & B звук співак би продовжив у майбутніх випусках. Голос Сео передається через вокодер і піддається іншим методам маніпулювання голосом; Хоча спочатку несподівано (і, можливо, трохи роздратовано), автотена знаходить своє місце в пісні, і Seo співає в тому діапазоні від середнього до низького, що просто звучить так добре.

З 1-го ЕП Сео, « Початок» , «S 에 (На перший погляд) - це пісня, яка не могла бути передана, і не тільки тому, що вона містить Bekah , колишній After School : почуття страху від прикладу любові спочатку видовище, очевидно, тема пісні, переривається агресивним ударом. Гітара - це приємне доповнення до пісні, зручно облягаючи синтезатори та перкусії, і додаючи тілу до пісні. Ця пісня не підштовхує Seo, який тут добре вписується, але він має приємно м'які вокали, які виявляються чудовим для слухачів, коли ви перебуваєте в настрої для чогось середнього темпу і поп / R & B. Або щось Бека.

Також на цьому ж альбомі є більш традиційний дует: "Prime Time", що представляє медузу Розваги labelmate Lisa . Це легко слухати, і вокал Лізи сидить на вершині мелодії, а власний голос Сео стоїть на своєму місці, не повністю пересилюючи пісню - хоча були моменти, коли я майже забув, що Seo In-guk теж є частиною цього, не кажучи вже про Те, що він тут головний художник. Голос Лізи, який бездоганно прослуховує легкість, був радістю слухати, і багатший голос Сео тримав пісню на землі.

Google Translate надає “왜 웃기만 해” як “Why Grinning” англійською мовою. З іншого боку, це стосується мого осмислення пісні; На вершині, однак, ця пісня відчуває, як водіння вздовж берегової лінії на заході сонця. Вона має таке літнє відчуття, що виникає, відчуття меланхолії. Міст є родзинкою пісні, як і хор.

І нарешті, справді несподіваний коштовний камінь, на який я зіткнувся, - це обкладинка “Take On Me” А-ха . Seo” співає корейські тексти з пронизливим фальцетом, який просто чудовий для прослуховування. Плавний потік його голосу протиставляє синтезатори стакато. МВ для цієї пісні також відтворює М-А-ха , проте оновлення його з кольором і F1 автомобілів замість мотоциклів. Портал мобільного телефону, що приєднується до реальних і ілюстрованих світів ("Take" був замовлений як CF-пісня), також має особливість, і за все це, я йду на лімб, щоб сказати, що мені подобається жіночий лідер у корейській версії краще що в оригіналі.

Seo In-guk зараз набагато краще, ніж коли він почав, і йому вдалося трохи подолати упередження на шляху до слави. Тепер, з головною роллю в одному з кращих драм 2012 року на своєму резюме, майбутні випуски Seo (коли він одержує більше музики), безумовно, приверне більше уваги, і, сподіваюся, більше людей перевести його лірику (досить будь ласка?). Проте також добре поглянути на музику, яку Seo виконував до того, як він збільшився в популярності, пісні, які, можливо, пройшли зовсім непомітно. Я сподіваюся, що ви всі насолоджувалися поглядом на його ранню музику і, можливо, навіть відкрили новий улюбленець. Які ваші думки? Залиште свій коментар нижче!

( Jpopasia , Корея JoongAng Щодня [ 1 ] [ 2 ], The Korea Times , Mnet, Nate )

Досить будь ласка?
Які ваші думки?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?