СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Сторінки для Mac: зменшіть розмір файлу сторінки сторінки

Якщо документ містить файли зображень, аудіо чи відео, можна зменшити розмір файлу, щоб полегшити надсилання, публікацію або обмін.

Якщо ви не бажаєте постійно змінювати оригінальний документ, ви можете зберегти його копію з меншим розміром файлу.

 1. Виберіть "Файл"> "Зменшити розмір файлу" (у меню "Файл" у верхній частині екрана).

 2. Виберіть налаштування, які потрібно внести:

  • Масштабування великих зображень: Зображення масштабуються відповідно до роздільної здатності, використовуваної в документі, зберігаючи візуальну якість. Наприклад, якщо ви додали фотографію до документа і змінили його розмір на менший розмір, вибір цієї опції видаляє невикористані дані зображення.

   Примітка. Якщо ви вибрали цей прапорець, якщо зображення у форматі, який не відображатиметься на пристрої iOS, він автоматично перетворюється на формат, який буде.

  • Видалення обрізаних частин фільмів та аудіо: Якщо ви обрізали початок або кінець відео або аудіо (за допомогою елементів керування у бічній панелі формату), обрізані частини видаляються.

  • Найбільш сумісні (H.264): фільми у вашому документі перетворюються у формат H.264, який відтворюється на більшості пристроїв iOS та комп'ютерах Mac.

  • Висока ефективність (HEVC): цей параметр формату відображається, лише якщо ви використовуєте macOS 10.13 або пізнішу, а ваш Mac підтримує кодування HEVC. Фільми у форматі HEVC мають найкращу якість при найменшому розмірі файлу, але можуть бути відтворені лише на пристроях з iOS 11 або пізніших і комп'ютерах Mac з MacOS 10.13 або пізнішої.

   Якщо ви використовуєте macOS 10.13 або пізнішу, а також сторінки 7.0 або пізнішої та ви вибираєте цей формат, можна пізніше додати файли HEVC до документа або копії зменшеного розміру. Докладніше про HEVC див цієї статті підтримки Apple .

   Примітка: H.264 і HEVC не підтримують альфа-канали, тому прозорість перетворюється на чорний фон.

  • Зберегти оригінальний формат: зберігаються поточні формати відео. У цьому випадку будь-які фільми у форматах, несумісних з iOS, не оптимізовані і тому не відтворюються на пристроях iOS.

  • Якість відео: встановлення максимальної роздільної здатності для фільмів. Фільми з роздільною здатністю, меншою за максимальну, не розширюються.

 3. Натисніть кнопку, щоб застосувати зміни:

  • Зменшити цей файл: застосовує параметри до оригінального документа.

  • Зменшити копію: застосовує параметри до копії документа та зберігає оригінальний документ. Введіть назву документа та виберіть місце збереження копії, а потім натисніть Зберегти.

Примітка . Можна вибрати комбінацію параметрів, що збільшує розмір файлу.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?