СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Що таке SEO?

 1. Що таке SEO (пошукова оптимізація)?
 2. Які походження SEO?
 3. Чому SEO або веб-позиціонування важливі?
 4. Розуміння SEO: пошукові системи

Давайте розглянемо основні, які не можуть бути відсутніми у вашій онлайн стратегії: SEO або веб-позиціонування ,

Наявність веб-сторінки для вашого бренду або компанії є основою будь-якої цифрової присутності, але зусилля по її створенню марні, якщо ви не переконаєтеся, що ваша аудиторія знайде її. Тому це дуже важливо змусити Google працювати на вашу користь , Давайте подивимося, що таке SEO, чому це так важливо і як працюють пошукові системи.

Що таке SEO (пошукова оптимізація)?

SEO - це абревіатура англійською мовою Search Engine Optimization (оптимізація для пошукових систем). Вікіпедія визначає її як "процес поліпшення видимості веб-сайту в органічних результатах різних пошукових систем".

Дуже важливо зрозуміти, що SEO відноситься до органічних результатів, тобто не оплачується. Додатковий варіант (оплата вартості за клік, щоб зайняти перші місця для конкретного пошуку) відомий як SEM або маркетинг в пошукових системах. Щоб поставити метафору, SEO, здається, шукає хорошу безкоштовну парковку поруч із сайтом, де ви повинні їхати, тоді як SEM буде еквівалентом оплати за паркування.

Як і майже у всіх дисциплінах інтернет-маркетингу, SEO багато еволюціонувала протягом багатьох років . За своїм походженням методи веб-позиціонування були дуже примітивними і в значній мірі покладалися на повторення деяких конкретних ключових слів, тоді як тепер користувальницький досвід набагато вищий ,

У широкому розумінні, існують два основні фактори, які визначають розташування сторінки: релевантність і авторитет.

 • 1) Релевантність веб-позиціонування

Актуальність веб-сторінки може бути визначена як її відповідність певному пошуку , тобто, наскільки добре він відповідає на сумніви або запит, зроблений користувачем. Завдання Google та інших пошукових систем полягає в тому, щоб надати користувачам найкращу послугу, запропонувавши їм відповідні для них сторінки.

Щоб контролювати цей фактор, ми використовуємо технології SEO на сайті , спрямовані на вдосконалення нашого власного веб-сайту. Його мета полягає в тому, щоб пошукові системи зрозуміли, який їхній зміст і як він стосується пошуків користувачів. Для цього використовуються такі методи, як оптимізація ключових слів і URL-адрес, скорочення часу завантаження, поліпшення роботи користувачів і т.д.

На другому місці ми маємо авторитет, який ми можемо визначити як популярність сайту . Чим більше "голосів" отримує веб-сайт через посилання, тим краще він буде розглядатися пошуковими системами.

Щоб покращити авторитет веб- сайту , використовуються методи SEO , які фокусуються на факторах, зовнішніх для самої мережі. Потрібно поліпшити параметри, що визначають популярність веб-пошукових систем: посилання на веб-сайт, присутність в соціальних мережах, згадування в засобах масової інформації, скільки користувачів натискають на нашому веб-сайті, коли вона з'являється в їх результатах. пошук і т.д.

Нарешті, ми повинні відзначити, що ми можемо також розрізняти білу SEO Hat, яка заснована на практиці, рекомендованій самими пошуковими системами, і Black Hat SEO, який прагне скористатися "прогалинами", щоб швидко керувати результатами. Хоча іноді можна отримати результати в короткостроковій перспективі, у довгостроковій перспективі Black Hat ніколи не варто.

Які походження SEO?

Хоча сьогодні це здається абсолютно необхідним, факт полягає в тому, що Google не з'явився до 96-го року і навіть сьогодні в світі є країни, де він не особливо популярний. Витоки цих типів інструментів, звані пошуковими системами, відносяться до початку 90-х років, коли почався підйом веб-сторінок.

Майже всі веб-сторінки мають спільну мету: залучити якісний трафік. Пошукові системи є одним з найбільш ефективних способів привернути відвідувачів, які потенційно зацікавлені в темі веб-сторінок. Веб-майстри зрозуміли це і почали конкурувати між собою, щоб позиціонувати себе вище в пошукових системах . Народився SEO.

Чому SEO або веб-позиціонування важливі?

Зрозумійте, що таке SEO і реалізувати хорошу стратегію Це є фундаментальним для майбутнього вашого бренду. Як ви думаєте, ми перебільшуємо? Погляньте на ці причини:

 1. Помножте свою видимість Уявіть, що ви можете розмістити свій сайт на термін з 500 000 щомісячних пошуків. Якщо перший результат, який з'являється в пошукових системах, складає 20% кліків, ви отримуєте 100 000 органічних відвідувань щомісяця, тобто ви не маєте додаткових витрат.
 2. Удосконалюйте свій веб-сайт Добре зроблено, методи веб-позиціонування не тільки покращують вашу сторінку для пошукових систем, але й для самих користувачів. А вдосконалення роботи з користувачами означає покращення результатів.
 3. Це довгострокові інвестиції . Оптимізація веб-сторінки має деякі початкові витрати, але якщо вам вдасться позиціонувати себе на першій позиції, вам доведеться отримати фантастичний джерело якісного трафіку безкоштовно. Продовжуючи попередній приклад, уявіть, що 1 з 100 користувачів, які відвідують ваш сайт, закінчують онлайн-покупкою і що вартість життя клієнта становить 100 євро. У такому випадку ви отримуватимете 100 000 євро на місяць. І, звичайно, якщо ви позиціонуєте кілька ключових слів або ви кидаєте себе Міжнародний SEO, переваги розмножуються.
 4. Зробіть свій сайт прибутковим. Якщо ви зробили цінні інвестиції в гроші, час і ресурси, щоб створити веб-сайт, який представляє ваш бренд, то логічно, щоб він відвідав якомога більше користувачів, щоб скористатися цими інвестиціями.
 5. Збільште свій вплив на соціальні мережі . Веб-позиціонування створює синергію з соціальними медіа, оскільки посилання, які спільно використовуються в мережах, використовують назви та описи, які ви оптимізували як частину стратегії позиціонування.
 6. Побудуйте довіру і довіру Як я вже пояснив, авторитет і актуальність є двома ключовими факторами SEO. Тому, коли ваш веб-сайт відображається серед перших результатів пошуку, користувачі знають, що це сайт, який містить інформацію, яку вони шукають, і який був схвалений багатьма користувачами. Коротше кажучи, це дає їм впевненість, яку вони потребують для самостійного перетворення.
 7. Він може бути виміряний і оптимізований. Можна оцінити результати всіх методів і факторів, які втручаються у ваш SEO, щоб побачити, які з них дають найкращі результати і виправляють курс у разі потреби.

Розуміння SEO: пошукові системи

Щоб глибше зрозуміти, як працює SEO, ми повинні бачити, що відбувається, коли "павуки" Google подорожують в Інтернеті. Його функціонування можна узагальнити у два етапи: відстеження та індексація.

Щоб зрозуміти, як працює відстеження, подумайте про транспортну систему великого міста. Кожна веб-сторінка або документ (наприклад, PDF або зображення) є зупинкою. Щоб мати можливість записувати вміст кожної зупинки, пошуковій системі необхідно відстежувати все місто, і для цього він використовує найкращий доступний шлях: посилання.

Структура посилань в Інтернеті - це те, що пов'язує сторінки один з одним, тому вони так важливі в оптимізації. Роботи пошукових систем використовують адреси мапи сайтів і попередні сканування, щоб почати пошук і перейти з посилання на посилання. Таким чином, вони досягають документів, що зберігаються в Інтернеті.

Не всі веб-сайти скануються на одній глибині або в один і той же час. Павуків особливо приваблює новий вміст , або через те, що сайт створено з нуля, або тому, що оновлено. Час завантаження також є вирішальним.

Другий крок - індексація. Як тільки ці документи знайдені, вони відповідають за розшифрування їх коду та збереження деяких його "частин", щоб вони могли бути відновлені, коли користувач здійснює пошук. Як ви можете собі уявити, ці «частини» в цілому являють собою величезний обсяг інформації. Таким чином, такі компанії, як Google, мають масові центри обробки даних, де вони зберігають цю інформацію, щоб її можна було легко відновити.

Вся ця інформація про веб-сторінках і документах, наявних у мережі, упорядковується в серії індексів відповідно до їх змісту, їх повноважень і їх відповідності. Критерії з часом розвивалися і стають все більш складними; Крім ключових слів, таких як дата публікації, якщо вони містять мультимедійні елементи, враховується якість вмісту та багато інших.

І з цими двома кроками, все готово для користувача зробити свій пошук. У цей момент запускається алгоритм, який шукає індекси і вказує результати з урахуванням сотень факторів позиціонування, всього за лічені мілісекунди. Це не магія, це SEO.

Це не магія, це SEO

Що таке SEO (пошукова оптимізація)?
Які походження SEO?
Чому SEO або веб-позиціонування важливі?
Що таке SEO (пошукова оптимізація)?
Які походження SEO?
Чому SEO або веб-позиціонування важливі?
Як ви думаєте, ми перебільшуємо?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?