СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Скільки коштує хороший текст SEO

 1. Будь-хто може написати ...
 2. SEO навички не падають з дерева
 3. То що таке хороший SEO-текст?
 4. Як розпізнати хорошого копірайтера SEO?
 5. Що може коштувати хороший, професійно створений SEO текст?
 6. Резюме: Не економте в неправильному місці

Технічні статті

Технічні статті

Таня Нойбургер

є незалежним журналістом друкованих та інтернет-ЗМІ, блогером та копірайтером. Вона заснована в 2004 році інформаційний потік агентства друковані та онлайн-редактори. Наразі вона знаходиться у вихідних блоках зі своїм блогом die-seo-texterin.de. Її досвід полягає в оптимізованому для пошукових систем копірайтинг (SEO), а також у створенні текстів товарів і категорій для інтернет-магазинів.

Потреба в SEO текстах зростає. Будь то для корпоративних веб-сайтів, тематичних блогів чи інтернет-магазинів. У той же час SEO копірайтери виходять майже як гриби. Але будьте уважні: не кожен постачальник приховує професіонала, і не кожна дешева текстова пропозиція дає бажаний результат. Хороша робота коштує грошей. Це є скрізь і, звичайно, також у сегменті оптимізованого створення тексту пошукової системи.

Будь-хто може написати ...

Але що насправді означає написання? Пишучи есе, так, ми це вже дізнаємось у школі. Однак хороший нарис абсолютно не має нічого спільного з рекламними чи журналістськими текстами чи навіть із створенням SEO текстів. Копірайтер - це не професія навчання. Не існує також предметно-спеціального дослідження. Копірайтери, як правило, розпочали навчання з мов, гуманітарних наук, адміністрації бізнесу чи маркетингу в агентстві як стажист або вони змінюють кар'єру. І саме в цьому проблема. Копірайтер не має MA або BA за словом copywriter та Dr. Немає і тексту.

Те саме стосується і копірайтера SEO. Не існує академічної кваліфікації. SEO копірайтери можуть переконати лише зразки текстів їх якості. Ось чому я рекомендую всім, хто спочатку запитує SEO-копірайтера, запитувати зразки тексту або в кращому випадку мати зразок тексту, пристосований до власної компанії чи інтернет-магазину. Серйозний копірайтер SEO обов’язково створить платний зразок тексту або вже створив подібний текст і може надати вам цей текст як документ.

SEO навички не падають з дерева

Оптимізація пошукової системи або короткий SEO - це широке поле і постійно в русі. Де кілька років тому так звана щільність ключових слів була практично єдиним критерієм хорошого SEO-тексту, в наш час, перш за все, нараховується вміст тексту. Текст, заповнений ключовими словами, був учора. Google також більше не любить ці ключові лінкори. Вміст знову король.

То що таке хороший SEO-текст?

Вміст, оптимізований пошуковою системою, - це текст, ідеально підібраний до цільової групи, тобто ваших клієнтів, у якому ключові слова (ключові слова) розміщені стратегічно. У кращому випадку ключові слова, які відповідають вашому товару, послузі чи бізнесу, були попередньо досліджені. Хороший копірайтер бере на себе це дослідження. Стільки лише окреслити суть тексту SEO в двох словах.

Ці грубі знання знаходяться в основі хорошого копірайтера з детальними знаннями, що також поширюється на технічну оптимізацію пошукової системи. Технічне SEO та оптимізоване для пошукових систем створення тексту йдуть рука об руку. Той, що не має іншого, не приносить бажаних результатів. І це саме детальні знання про дослідження ключових слів, метатеги, щільність ключових слів, WDF * IDF ... має хороший копірайтер SEO. Для цього йому доводиться постійно триматися за SEO балом. Для цього потрібен час і, перш за все, читання, читання, читання.

Як розпізнати хорошого копірайтера SEO?

 • Він не тільки пише, він надсилає зміст із доданою цінністю для читача.
 • Він формулює вміст, який подобається вашій цільовій аудиторії.
 • Він постійно розвивається в пошуковій оптимізації.
 • Він не тільки створює тексти, його робота також виходить за межі копірайтера.
 • Він має знання з технічного SEO.
 • Він зазначає, що без попереднього професійного дослідження ключових слів не може виникнути перспективний SEO-текст.

Хороший текст SEO не існує за кілька центів

Вже з попереднього тексту стає зрозуміло, що не може бути хорошого, професійно створеного SEO тексту за кілька центів. На жаль, саме так думають занадто багато людей. Мережа майже затоплена пошуковими запитами для копірайтерів: оплата за це, але майже під землею. Це бажаний професійний контент (звичайно), але оплата за нього становить лише кілька одноцифрових центів за слово (дивовижно). Це не може працювати. Це не окупиться - ні для текстового агентства, ні для фрілансера. Усі вони мають поточні витрати, такі як внески на соціальне страхування, страхування, орендна плата ..., які також повинні бути включені до розрахунку плати.

Що може коштувати хороший, професійно створений SEO текст?

Ось короткий огляд окремих позицій, що стосуються розрахунку ціни.

 1. Час, витрачений на дослідження тем (довше для складних тем)
 2. Час, витрачений на дослідження ключових слів
 3. Час, витрачений на копірайтинг

Використовуючи приклад тексту SEO для веб-сайту компанії із середньою довжиною від 700 до 1000 слів, ви можете очікувати витрат часу приблизно від 3 до 4 робочих годин на основі трьох згаданих вище пунктів. Середній розмір плати за копірайтинг починається приблизно від 50 євро (нетто). Копірайтер з більшим стажем роботи може коштувати 70 - 80 євро на годину (нетто). Таким чином, ми отримуємо Summa Summarum за вищенаведеним текстом за рівну плату від 150 до 320 євро (нетто) за сторінку корпоративного веб-сайту та ціну десь від 15 до 30 центів (нетто).

Резюме: Не економте в неправильному місці

Наведений вище приклад показує невідповідність, яка в даний час домінує на ринку текстів SEO. І сподіваємось, це буде пропозицією для того чи іншого клієнта переосмислити свої уявлення про те, скільки може коштувати хороший текст SEO. Або просто подивитися на це з зовсім іншого погляду. Візьмемо гардероб. За придбання нового кабінету ми легко заплатили б кілька сотень, а то й тисячу євро. З іншого боку, з хорошим текстом ми вагаємось. Чому?

Ви шукаєте професійного копірайтера для ваших SEO текстів?
Замовте автору Таню Нойбургер та агентство textfluss

Замовте пропозицію зараз!

[sg_popup id = 2]

Як розпізнати хорошого копірайтера SEO?
Що може коштувати хороший, професійно створений SEO текст?
Але що насправді означає написання?
То що таке хороший SEO-текст?
Як розпізнати хорошого копірайтера SEO?
Що може коштувати хороший, професійно створений SEO текст?
Чому?
Ви шукаєте професійного копірайтера для ваших SEO текстів?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?