СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO Веб-хостинг - остаточне керівництво по SEO хостингу • BloggingTips.Guru

 1. Що таке SEO веб-хостинг?
 2. 1. Зрозумійте ваші потреби в веб-хостингу
 3. А) Спільні веб-хостинг
 4. B) Віртуальний приватний сервер (VPS хостинг)
 5. C) Виділений веб-хостинг
 6. Multi-Location SEO хостинг
 7. IP-адреси класу C
 8. 2. Складіть список потенційних веб-хостів
 9. 3. Порівняння Вашого вибору
 10. 4. Порівняння веб-хостингу SEO
 11. 5. Перевірте службу до перемикання
 12. 6. Зробіть зміни: перейдіть на службу SEO-хостингу
 13. Послуги веб-хостингу: резюме

Це остаточне керівництво по вибору SEO веб-хостингу охоплює важливі фактори, які слід враховувати, зберігаючи відчуття міри в тому, що ви повинні очікувати від комерційної служби хостингу.

Це остаточне керівництво по вибору SEO веб-хостингу охоплює важливі фактори, які слід враховувати, зберігаючи відчуття міри в тому, що ви повинні очікувати від комерційної служби хостингу

Що таке SEO веб-хостинг?

Послуги SEO-хостингу відносяться до облікових записів, які пропонують різні IP-адреси. Вважається, що пошукові системи надають більш високий рейтинг веб-сторінкам, які містять вхідні посилання з інших веб-сторінок, розташованих на різних унікальних IP-адресах класу. Ви можете використовувати це для створення зв'язків між власними доменами без Google виявлення цього.

Наприклад, якщо у вас було 10 різних веб-сайтів і використовували звичайний спільний веб-хостинг, наприклад, обліковий запис "Baby" від HostGator, усі 10 сайтів мають однакову IP-адресу. Припустимо, ви вирішили монетизувати один домен і розробити інші 9 як експертні інформаційні сайти в тій же ніші. Потім ви з'єднаєте всі 9 з десятим комерційним сайтом.

Google помітить, що всі 9 посилань надходять з тієї ж IP-адреси, що й десята, і вважатиме цю структуру зв'язків підозрілою і надуманою. Два оновлення алгоритму Penguin, швидше за все, знизять такі посилання і навіть не зможуть перерахувати сторінку в результатах пошуку для відповідних пошукових запитів.

SEO хостинг дозволяє призначити кожному домену інший IP-адресу, щоб уникнути цього. Цей тип хостингу зазвичай стягується відповідно до типу хостингу та кількості IP-адрес, які ви хочете. Таким чином, одна послуга пропонує спільний веб-хостинг за ціною $ 1,50 за IP з мінімальним 5 IP-адресами, тому ціни починаються від $ 7.50 / month. Якщо ви хочете 20 IP-адрес ви платите $ 30 / month.

Ось як це зробити вибрати послугу веб-хостингу найбільш підходить для ваших конкретних потреб. Завжди майте на увазі, що ваша служба хостингу є основою, на якій зберігається ваш веб-сайт або блог.

Нижче наведено кроки, які необхідно вжити для прийняття рішення:

 1. Зрозумійте, як різні варіанти SEO-хостингу можуть задовольнити ваші потреби
 2. Складіть список потенційних веб-хостів
 3. Досліджуйте кожну, включаючи оглядові сайти
 4. Зробіть свій перший вибір
 5. Перевірте службу за допомогою свого блогу або веб-сайту
 6. Зробіть остаточне рішення, а потім переключіться

1. Зрозумійте ваші потреби в веб-хостингу

У вас є три принципово різних типи веб-хостингу SEO доступні для вас. Вони відрізняються залежно від того, наскільки професійний ви, наскільки великий веб-сайт або блог, і від вашого онлайн-досвіду. Це кілька версій IP регулярних веб-хостингу. Нижче наведено швидке порівняння цих трьох:

А) Спільні веб-хостинг

Ви надаєте спільний доступ до серверів і IP-адрес іншим користувачам. Сервер є зовнішньою системою обробки та зберігання, яка зберігає файли та спільні програми для інших користувачів, що використовують цю службу хостингу. Усі файли, які ви використовуєте на своєму веб-сайті, зберігаються на серверах, які можуть спільно використовувати сотні-тисячі інших. Він економічний, але обмежений ресурсами, але у вас є власні IP-адреси. Ви платите за кожну адресу.

B) Віртуальний приватний сервер (VPS хостинг)

Ви платите за свій простір на кожному використаному сервері. Вам гарантовано власний простір, а IP-адреса - тільки ваша. Хоча спільний сервіс може рекламувати певний дисковий простір і пропускну здатність, якщо кожен хоче використовувати цей простір одночасно, то ви можете відчути час простою. Не так з VPS, що є можливим для тих, хто має великі блоги та веб-сайти. Ціни, пропускна здатність і дискове сховище збільшуються з кількістю IP-адрес.

C) Виділений веб-хостинг

Ви отримуєте сервер для себе. Великі компанії та корпорації будуть використовувати виділені сервери, і масові професійні блоги також можуть відчути потребу. Виділений сервер з декількома IP-адресами є дорогим і, як правило, не для любительських блогерів або хобі-сайтів. Ви починаєте від $ 200 / month для сервера з 15 IP-адресами.

Чим більше серверного простору, так і IP-адрес у вас є, то більше ви платите. Спільний хостинг є найдешевшим і виділений хостинг найдорожчий. Якщо ви серйозно ставитеся до блогів, існує інший тип веб-хостингу Multi-IP SEO, який ви можете вибрати:

Multi-Location SEO хостинг

Це включає в себе IP-адреси, розташовані в США та Європі. Використовуючи IP-адреси з декількома адресами, не тільки виявлятиметься ваше посилання, що надходить з різних країн, але і IP-адреса вашого головного сайту може більш точно відображати ваше географічне розташування. Тоді Google нагороджуватиме вас за виявлення Вашого сервера / ІР як ближче до вашого власного місцезнаходження. Ви можете мати свої IP-адреси, що посилаються, на декілька центрів обробки даних у Європі та США.

IP-адреси класу C

Важливо зрозуміти, чому IP-адреси мають бути "C-Class". IP-адреса складається з чотирьох наборів номерів, ABCD. Коли ви купуєте хостинг від звичайних серверів, IP-адреси можуть відрізнятися лише в D-класі. Google може помітити це, і знає, що зв'язування IP-адрес принципово з одного сервера - тобто, ймовірно, ваші власні сайти. Не так, коли вони змінюються як для класів C, так і для D-класів. SEO хостинг пропонує IP-адреси, які відрізняються в C-класі, а також D-класу.

2. Складіть список потенційних веб-хостів

Після того, як ви вирішили, який тип SEO хостингу вам потрібно, ви повинні скласти список потенційних веб-хостів. Припустимо, ви шукаєте найпоширенішу послугу: хостинг. Тепер ви повинні увійти в Інтернет і шукати веб-хостів або "SEO веб-хостинг послуг".

Ви знайдете кілька послуг, які повинні відповідати вашим потребам, включаючи SEOHosting.com, ASEOHosting.com і SEOWebhosting.net - майте на увазі, що крок після цього включає дослідження відносної продуктивності цих, тому не робіть свій список занадто великим. Зробіть свій вибір з тих, які ви вважаєте, що можете собі дозволити. Існує ніякого сенсу в тому, включаючи дорогі і недоступні параметри веб-хостингу у вашому списку.

3. Порівняння Вашого вибору

Є багато способів порівняти свій короткий список в Інтернеті. Ви можете шукати онлайн-хостинг порівняння сайтів, але майте на увазі, що багато хто з них управляються філіями, які отримують скорочення від господаря, якщо ви зареєструєтеся. Вони можуть бути упередженими у своїх рекомендаціях. Ось деякі з платформ, які можна вважати незалежними, на що ви можете сподіватися:

 • Блоги, які обговорюють послуги веб-хостингу - коментарі можуть бути дуже світлими!
 • Форуми, де члени чесно заявляють про свій досвід з різними веб-хостами. The Форум воїнів є відмінною платформою для інформованого, розумного коментаря.
 • Twitter твітів
 • Коментарі соціальних медіа

Шукайте коментарі, твіти та повідомлення про кожного з хостів у вашому списку. Ось як використовувати кожну з цих опцій у своїх інтересах, і знайти найбільш підходящий веб-хост для свого блогу з усіх опцій у вашому списку.

4. Порівняння веб-хостингу SEO

Переконайтеся, що ви порівнюєте з подібними. Існує мало сенсу порівняти загальну ціну сервера з такою службою VPS іншої компанії, наприклад. По-перше, визначте, чи потрібен вам VPS або виділений сервер, чи буде достатньо послуги хостингу. Існує дуже істотна різниця в цінах між усіма цими, і це не просто все в кількості IP-адрес, які ви отримуєте.

Порівняйте всю службу хостингу. Якщо у вас вже є звичайний веб-хост, то перевірте, чи вони також пропонують плани SEO хостингу. Якщо ні, то вам доведеться перемикатися, якщо ви не хочете платити за два послуги хостингу - ваш існуючий сервіс плюс SEO веб-хостинг. Це здається безглуздим, тому переконайтеся, що ваша нова послуга відповідає всім критеріям вашого старого - або якомога ближче.

Після того, як ви задоволені базовою послугою: панель керування, якщо вона є, підтримку, час безперервної роботи та все інше, що беруть участь у регулярному хостингу, а потім порівняйте пропозиції IP класу C, включаючи їх географічне розташування. Географічне розмаїття є кращим для серверів, розташованих на одному сайті, і, можливо, варто доплачувати, якщо ви можете собі це дозволити.

Після встановлення короткого списку послуг, які відповідають вашим потребам щодо ваших загальних вимог хостингу, ви повинні вирішити, скільки IP-адрес вам потрібно. Якщо вам потрібно лише 5 для початку, порівняйте ціни за 5 IP-адрес. Немає сенсу платити за адреси, які ви не будете використовувати. Під час розширення ви можете додати більше - деякі послуги стягують лише $ 1 за кожен IP.

5. Перевірте службу до перемикання

Ви повинні перевірити службу, яку ви вибрали у своєму блозі, перед тим, як перемикати веб-хости. Є способи зробити це без необхідності вимикати блог, поки ви це робите. Якщо ви користуєтеся Windows, найпростішим способом досягти цього є зміна вмісту файлу Windows Hosts, щоб спрямувати комп'ютер на службу хостингу. Також можна використовувати плагін SwitchHost Mozilla вносити зміни до вашого файлу Hosts.

6. Зробіть зміни: перейдіть на службу SEO-хостингу

Нарешті, якщо все працює під час тестування, настав час прийняти стрибок і змінити веб-хостингу на веб-сервіс SEO. Якщо ви зробили свою домашню роботу, дотримувалися наведених вище рекомендацій і перевіряли належним чином, то у вас не повинно бути жодних проблем.

Послуги веб-хостингу: резюме

Підводячи підсумок, веб-хостинг SEO дає змогу використовувати декілька IP-адрес, щоб зв'язати ваші інформаційні сайти з вашим сайтом грошей. Це можуть бути звичайні веб-сайти чи блоги, або будь-яка їх комбінація. Google сприймає ваші посилання як з різних віддалених місць, ніж з ваших власних веб-сайтів.

Є кілька хороших SEO веб-хостинг доступні, але ви повинні взяти час, щоб вибрати той, який найбільш підходить для ваших потреб. Важливими є не тільки ціна і кількість IP-адрес, але й продуктивність послуги щодо загального веб-хостингу.

Що таке SEO веб-хостинг?
Що таке SEO веб-хостинг?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?