СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO-просування сайту в 2018-2019

 1. Як просувати сайт
 2. Коротенько про кожен пункт
 3. Трафік з різних джерел
 4. Нові сторінки на сайті
 5. хороші поведінкові
 6. брендовий трафік
 7. Як заощадити на SEO 3 млн ₽

Як просувати сайт  Ось що працює в SEO в 2018 і буде в 2019 роках:  Сайт ідеальний з технічних і SEO-параметрам

Як просувати сайт

Ось що працює в SEO в 2018 і буде в 2019 роках:

 1. Сайт ідеальний з технічних і SEO-параметрам.
 2. На сайт йде багато трафіку з різних джерел. Трафік з пошуку зростає.
 3. На сайті регулярно з'являються нові сторінки.
 4. Користувачі задоволені контентом (хороші поведінкові чинники).
 5. Брендовий трафік. Увага! Це новина в світі SEO.

Коротенько про кожен пункт

SEO-оптимізація сайту

Немає сенсу перераховувати необхідні роботи по сайту. Це треба зробити і факт. Семантичне ядро ​​- must have. У самій структурі обов'язковий механізм росту сайту. Для комерційного сайту це блог .

Трафік з різних джерел

Посилальне просування працює. Але не так як раніше. Тепер жирні посилання самі по собі не приносять користі. Не купуйте їх, не спамьте чужі сайти і не вірте в казки. Посилання в SEO працюють тільки трафіковий. Якщо з посилання йде трафік, то ваш сайт росте. Посилання залишають поза передачею «вага» або «рейтинг» вашому сайту, Яндекс вбив ТИЦ (тематичний індекс цитування, який і був мірилом ваги сайту). А Google вбив PR і тепер теж не враховує ніякого «ваги».

Без трафіку від посилання сайту ніякої користі. Джерела з посиланнями бажані різнорідні. Працюють комерційні запити з інформаційних сайтів. Обов'язковий трафік з соціальних мереж.

Нові сторінки на сайті

Один з найважливіших (якщо не найважливіший) факторів. Для інтернет-магазину або інформаційного сайту процес відбувається автоматично. Для корпоративного сектора зростання сайту домогтися важче. Корпоративний сайт - це 4-5 розділів з обмеженою кількістю вкладених сторінок. Наприклад: «Про компанії», «Послуги», «Портфоліо», «Заслуги» та «Контакти». У кожен такий розділ можна вмістити ще кілька сторінок, але не можна їх плодити нескінченно. А Яндекс і Google хочуть, щоб сайти в ТОПі росли безперервно. На допомогу приходить блог компетенції .

хороші поведінкові

На корисному сайті людина довше просидить і більше дій зробить. Це і називається поведінковими чинниками. Без хороших поведінкових веб-сайт не просунути. Поведінкові чинники залежать від якості контенту (цікаво-корисно) і зручності його споживання (структура-ергономіка-дизайн).

брендовий трафік

Зверніть увагу на це нововведення. Яндекс і Google відстежують згадки вашого бренду. Інтенсивне його обговорення в соціальних мережах і на інших сайтах дозволяє пошуковим системам зрозуміти, що бренд росте. Брендовий трафік - це надзвичайно потужний імпульс в SEO-просуванні сайту.

Як заощадити на SEO 3 млн ₽

Робіть для своєї компанії сайт 5-го покоління . Це дозволить відпрацювати всі 5 пунктів нашого списку SEO-потреб.

Внутрішня оптимізація ✓ Трафік з різних джерел ✓ Сайт росте ✓ Хороші поведінкові чинники ✓ Брендовий трафік ✓

Зрозуміло, успіх безпосередньо залежить від якості вашого контенту. Але в тому-то й принадність, що хороші і корисні статті люди расшарівать самостійно, а це трафіковий посилання на сайт. У доповненні до вашого контент маркетингу. Поведінкові фактори корисних сайтів завжди хороші. У корисних сайтів є брендовий трафік, тому що інформаційні сайти роблять звідти перепис зі згадуванням джерела.

Сайт 5-го покоління - це альтернатива SEO-просуванню сайту, в яке сьогодні дуже накладно заходити. Тому що мінімальний термін пошукового просування досяг 18 місяців. І продовжує зростати. Ці 18 місяців потрібно платити команді фахівців без гарантій на успіх. Середня вартість години - 1000 рублів. Разом за 18 місяців: 1000 * 8 * 22 * ​​18> 3 млн ₽.

Мінімально необхідні 18 місяців для SEO-просування сайту обійдуться приблизно в 3 млн ₽

І це при обов'язковому технічно бездоганному сайті. На розробку якого закладайте від 3-х місяців приблизно по цій же часовий ставкою.

А сайт 5-го покоління дозволяє вести SEO-просування внутрішніми резервами компанії. Це щодо безкоштовний спосіб просувати сайт і таким залишатиметься довгий час.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?