СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO пропозиції та послуги пошукової оптимізації

 1. Поголовне SEO пропозиції
 2. Пропозиція SEO 1
 3. Пропозиція SEO 2
 4. Пропозиція SEO 3
 5. Індивідуальні послуги в пошуковій оптимізації
 6. Відмінності між регіональними пропозиціями
 7. Відмінності між загальними пропозиціями
 8. SEO має сенс лише в мережі
 9. Щомісячна пошукова оптимізація спеціалізованим агентством

Наші SEO пропозиції базуються на нашому більш ніж 8-річному досвіді в області пошукової оптимізації Наші SEO пропозиції базуються на нашому більш ніж 8-річному досвіді в області пошукової оптимізації. Наші власні високі позиції в результатах Google доводять нашу здатність і є найкращим доказом того, що ви можете допомогти нам покращити свій рейтинг. Щоб зробити огляд простішим, ми створили для вас 3 пакети. Крім того, ми описали індивідуальні SEO пропозиції, а також включили щомісячну підтримку в нашому репертуарі, це дозволить вам швидко і легко знайти найкраще рішення для вашого бізнесу.

Поголовне SEO пропозиції

Всі наші пропозиції SEO базуються на останніх знаннях Всі наші пропозиції SEO базуються на останніх знаннях. Заходи, які ми встановлюємо, є стійкими і дуже якісними. І повністю безпечний для вас, оскільки його можна припинити щомісяця. Ми також маємо індивідуальних для вас Ціни на пошукову оптимізацію детально перераховані в іншому місці.
Якщо у Вас залишилися питання щодо наших пакетів, не соромтеся звертатися до нас за номером 0660 258 73 57

Пропозиція SEO 1

З цією пропозицією ви отримуєте оптимізовану посадкову сторінку на місяць (підсторінка на вашому існуючому веб-сайті / домашній сторінці / веб-сайті з вмістом, створеним нами), включаючи дослідження для трьох ключових слів longtail (рекомендації) та аналізу щомісячного аналізу. Цю пошукову оптимізацію ми рекомендуємо невеликим компаніям, які ще перебувають у початковій стадії розробки.
Ціна: 189 євро на місяць

Пропозиція SEO 2

Пропозиція SEO 2

Ця пропозиція орієнтована на компанії, які хочуть швидко розвиватися і хочуть досягти стабільної позиції на ринку в перші 3 місяці.
Аналіз поточного стану, SEO-стратегія на місяць, включаючи дослідження ключових слів для 4 оптимізованих цільових сторінок. Технічний огляд вашого сайту та особистого SEO поради ,
Ціна: 850 євро на місяць, розрахована на 3 місяці

Пропозиція SEO 3

Ця пропозиція ідеально підходить для компаній, які вже мають логістику пошукової оптимізації. Метою є вдосконалення існуючої структури та вдосконалення її роботи.
Щомісячні SEO-семінари, дослідження ключових слів, включаючи створення стратегії, постійний моніторинг, перевірку вмісту, моніторинг на місці та технічний моніторинг, включаючи миттєві звіти та термінові зустрічі.
Ціна: від 1700 євро на місяць.

Індивідуальні послуги в пошуковій оптимізації

Наше ноу-хау гарантує Вам найвищу позицію та збільшення продажів Наше ноу-хау гарантує Вам найвищу позицію та збільшення продажів. А для цього ми пропонуємо Вам індивідуальні послуги на додаток до вищезгаданих галузевих рішень.

 • Консультації та навчання
 • Є аналіз стану
 • аналіз сторінки
 • Аналіз конкуренції
 • Дослідження ключових слів
 • аналіз ключових слів
 • Оптимізація OnPage
 • Оптимізація OffPage
 • Маркетинг вмісту
 • Інтернет-маркетинг
 • моніторинг
 • Враження купують
 • Інтернет-магазин SEO
 • SEO навчання та семінари
 • SEO поради
 • Технічний огляд
 • огляд вмісту
 • Стратегія SEO
 • Місцеві SEO

Годинники Ціна:
За бажанням, ми також пропонуємо Вам годинну роботу, з цінами від 54 євро на годину для таких завдань, як перегляд вмісту до 270 євро на годину для персоналізованих семінарів SEO для професіоналів. Витрати, наведені тут, є чистими цінами.

Якщо у Вас виникли питання, не соромтеся зателефонувати нам за номером 0660 258 73 57 або направити нам запит безпосередньо.


Відмінності між регіональними пропозиціями

У Росії  Пошукова оптимізація  Є також регіональні відмінності У Росії Пошукова оптимізація Є також регіональні відмінності. Наприклад, якщо ви хочете обмежити свої пропозиції Ніжній Австрії, наприклад, тому, що у вас є невеликий ресторан з обіднім баром для компаній, оптимізація для всієї Австрії не має сенсу і буде марною тратою грошей.

Або ви стоматолог в 13-му районі Відня, так що ви також переконаєтеся, що вони місцеві SEO Відень діють і, можливо, безпосередньо Рекламне агентство для лікарів шукаючи те, що ми є.

Як бачите, розташування вашої компанії та цільова аудиторія відіграють дуже важливу роль у оптимізації.

Відмінності між загальними пропозиціями

Коли справа доходить до SEO, є великі відмінності в загальній оптимізації. Вони залежать як від вашої пропозиції, так і від вашої цільової групи. Наприклад, якщо ви є власником магазину, який продає свої садові інструменти по всьому світу, у вас будуть дуже різні вимоги, ніж інформаційна платформа, яка надає читачам поради з краси.
Як ви можете бачити, при виборі правильної пропозиції SEO дуже важливо звернути увагу на свій бізнес, вашу цільову аудиторію та ваші варіанти. Пошукова оптимізація завжди здійснюється індивідуально нашим агентством і призводить до спеціалізованого рішення галузі.
Ми в команді IhrSeite допоможуть вам знайти ідеальну пропозицію SEO і найбільш економічне рішення для вашого бізнесу. Телефонуйте зараз і запишіться на прийом за телефоном 0660 258 73 57

SEO має сенс лише в мережі

Ймовірно, найважливішою пропозицією SEO з нашої сторони для вас є наша мережа. За останні 8 років ми мали можливість працювати з багатьма іншими рекламними агентствами. Тепер у нас є багато ділових партнерів, до яких ми можемо отримати доступ, коли це необхідно. Ця мережа є нашою таємною зброєю для складних і великих проектів, де потрібні ресурси від декількох фахівців одночасно. Це, однак, не означає, що ми робимо зв'язок у класичному сенсі. Як ви, напевно, знаєте, побудова посилань і обмін посиланнями в сьогоднішній час має дуже мало сенсу і дійсно потребують обережності. Всі хороші пошукові системи реагують на побудову примусового зв'язку з відхиленням і до обміну посиланнями в основному з незнанням. Якщо ви використовуєте текстове посилання на багатьох фермах посилань для просування вашого сайту, ви навіть ризикуєте покарати.

Щомісячна пошукова оптимізація спеціалізованим агентством

Є пропозиції по оптимізації для пошукових систем, як пісок на морі Є пропозиції по оптимізації для пошукових систем, як пісок на морі. Але лише кілька сміють щомісяця доглядати за своїми клієнтами. З цієї причини ми розширили наш репертуар іншою пропозицією, яка включає в себе: пошукову оптимізацію, навчання та семінари, конкурентний аналіз, оптимізацію OnPage і OffPage, а також постійне консультування. Ми також переглядаємо ваші цільові сторінки та негайно вживаємо заходи, щоб покращити вашу позицію в Google. Ми надаємо великого значення рейтингу кожної цільової сторінки (позиціонування). Наш спосіб роботи дуже орієнтований на ваші ключові слова, і весь маркетинг розроблений для того, щоб охопити якомога більше клієнтів завдяки широкому поширенню ключових слів (довгі ключові слова хвоста).
Ціни на пропозицію щомісячної підтримки SEO завжди індивідуальні і починаються в більшості випадків на 2600 євро.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?