СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO оптимізація сайту самостійно - покрокова інструкція для новачка частина 2

 1. 1. Збільшуємо кількість посилань
 2. 2. Глибокий аналіз сайтів конкурентів
 3. Онлайн сервіси:
 4. програми:
 5. 3. Додаємо сайт в панель інструментів веб-майстрів
 6. 4. Встановлюємо кнопки соціальних мереж
 7. 5. Партизанська seo оптимізація

Всім привіт

Всім привіт! Нагадую, що ця стаття продовження попереднього поста « Як грамотно зробити seo оптимізацію сайту самостійно - покрокова інструкція для новачка частина 1 », Хто не в темі клікайте по активному посиланню і ознайомлюватися, щоб все було зрозуміло і в голові не створювався вінегрет Всім привіт

Тож почнемо. У минулому статті ми говорили про внутрішню оптимізацію сайту, семантичному ядрі, внутрішньої перелинковке і про все, що з цим пов'язано. Ну а зараз, пропоную зануриться в тему зовнішньої оптимізації.

Після виконання всіх необхідних дій спрямованих на внутрішню роботу з сайтом, можна сміливо приступити до зовнішньої. Якщо говорити коротко, то сенс зовнішньої розкрутки полягає в тому, щоб збільшити кількість авторитетних сайтів вашої тематики, які посилаються на ваш веб-ресурс.

Простіше кажучи, ваша мета отримати рекомендації від своїх авторитетних колег. Це в свою чергу збільшує довіру ПС до вашого інтернет-проекту і позиціонує його як цікавий і корисний.

1. Збільшуємо кількість посилань

Не поспішайте купувати посилання не знаючи основних правил по вибору донорів. Адже по незнанке можна не тільки поліпшити показники просування, але й погіршити. Завжди уважно переглядайте майбутнього донора, він повинен бути живий, не заспамленності і обов'язково з такою ж тематикою як ваш проект, або із суміжною.

Наприклад, якщо ваш ресурс присвячений вирощування огірків, то ні в якому разі не потрібно купувати посилання у сайтів з будівельною тематикою. Вловили суть?

Увага! Кількість посилань потрібно нарощувати дуже обережно. Весь процес повинен виглядати природним чином. Закуповувати посилання можна веб-ресурсів живуть в інтернеті мінімум 6 місяців, інакше ви ризикуєте потрапити під штрафні санкції ПС.

Щоб операція по зовнішньої seo оптимізації, а точніше по покупки посилань, проходила успішно і ефективно з точки зору розкрутки, то при виборі донорів потрібно звертати увагу на такі показники, ось вам коротка покрокова інструкція:

 • Високий ТИЦ і PR
 • Велика кількість сторінок містяться в індексі Яндекса і Гугла (мінімум 100 стр.)
 • Висока відвідуваність (бажано щоб покази перевищували кількість відвідувачів в 2 рази)
 • Кількість вихідної і вхідної посилальної маси (вхідних посилань має бути більше, ніж вихідних)
 • Зовнішній аналіз донора (регулярне оновлення контенту, що не заспамлен, немає перебору з рекламою)
 • Тематика як у вас або суміжна

Де закуповувати зовнішні посилання? В інтернеті є багато спеціалізованих онлайн-сервісів, ось одні з найпопулярніших: Sape.ru, Setlinks.ru, Linkfeed.ru, GogetLinks.net, Rotapost.ru, Blogun.ru.

Закликаю вас серйозно і відповідально підійти до вибору донорів. Як я вже згадав вище по тексту, покупка посилань може як позитивно, так і негативно відіб'ється на просуванні вашого ресурсу.

2. Глибокий аналіз сайтів конкурентів

Якщо ви вирішили серйозно зайнятися просуванням і хочете отримати хороші результати, тоді вам необхідно провести глибокий аналіз своїх головних конкурентів - це web-ресурси вашої тематики, які знаходяться в ТОП 10.

Досить взяти 3-5 сайтів, які знаходяться в пошуковій видачі на перших рядках і вивчити їх повністю від і до. Ви повинні знати про них все, а саме:

за якими ключовими запитами вони просуваються  який у них показник ТІЦ і Page Rank  вік домену  кількість внутрішніх і зовнішніх посилань  які вони займають позиції по популярних запитах вашої тематики  чи присутні вони в каталогах DMOZ (не так давно припинив існування) і Яндекс Каталог  число проіндексованих сторінок  яка приблизно добова відвідуваність  і т за якими ключовими запитами вони просуваються
який у них показник ТІЦ і Page Rank
вік домену
кількість внутрішніх і зовнішніх посилань
які вони займають позиції по популярних запитах вашої тематики
чи присутні вони в каталогах DMOZ (не так давно припинив існування) і Яндекс Каталог
число проіндексованих сторінок
яка приблизно добова відвідуваність
і т.д.

Є величезна кількість способів, за допомогою яких можна зробити аналіз сайту конкурента. Кожен веб-майстер вибирає більш зручний варіант для себе. Проаналізувати ресурс конкурента можна за допомогою онлайн-сервісів, seo програм і спеціальних додатків для браузерів.

У наступних статтях я обов'язково повернуся до цієї теми і постараюся повністю її розкрити. А зараз перерахую лише кілька популярних варіантів:

Онлайн сервіси:

- seobudget.ru
- ru.semrush.com
- pr-cy.ru
- seolib.ru
- spywords.ru
- prodvigator.ru
- site-auditor.ru

програми:

- CS-Sape-Master
- Yazzle
- Semonitor
- Allsubmitter

3. Додаємо сайт в панель інструментів веб-майстрів

У самостійній seo оптимізації - цей пункт є одним з найбільш важливих, але печалька в тому, що більшість початківців блогерів і вебмайстрів про це просто не знають. Чого далеко ходити, коли я створив свій перший онлайн-проект, то дізнався про це через пів року і то чисто випадково.

Для чого це потрібно? По-перше, ви повідомляєте пошуковим гіганта м про існування свого веб-ресурсу, відповідно вони швидше помістять його в свої тематичні каталоги і виконають першу індексацію.

По-друге, ви відкриєте для себе купу корисних і безкоштовних інструментів, за допомогою яких можна перевірити на помилки файли Sitemap.xml і Robots.txt, а так само подивитися які сторінки знаходяться в індексі і багато іншого.

Цей процес ще називають реєстрацією в пошукових системах. Досвідчені веб-майстри рекомендують додавати сайти в першу чергу в інструменти Гугла і Яндекса, цього цілком достатньо, але при великому бажання можна ще додатися в Bingo і Yahoo. Особисто мені завжди вистачає перших двох, по іншим я не переймаюсь.

4. Встановлюємо кнопки соціальних мереж

Соціальні мережі це відмінний інструмент для прискорення індексації та підвищення довіри у ПС. Обов'язково додайте на свій веб-ресурс соціальні кнопки, створіть групи в 2-3 соціальних мережах і публікуйте в них анонси ваших статей.

Коли люди лайкають ваш контент за допомогою соц. кнопок або переходять до вас з кількох соціальних мереж, то ПС роблять у себе позначку, що ваш ресурс цікавий і корисний. Необов'язково бігти і реєструватися у всіх соціальних мережах, для початку вам цілком вистачить 2-3 соц. мережі.

Згодом можете ще де-небудь зареєструватися і створити групи для публікації новин і анонсів свого інтернет-проекту. По-моєму думку 3-5 цілком достатньо.

5. Партизанська seo оптимізація

Вирішив включити в свою покрокову інструкцію ще один пукт. Відмінний спосіб зовнішньої розкрутки - це коментування чужих блогів зі схожою тематикою. Це не означає, що потрібно піти і почати сіяти спам на ресурсах конкурентів. Мається на увазі знайти кілька популярних сайтів або блогів у вашій ніші і писати до їх статтями тлумачні коментарі по темі.

Якщо ви хоч раз писали коментарі на якомусь блозі, то швидше за все перед відправкою тексту заповнювали форму, в якій вказували своє ім'я, e-mail і адреса веб-ресурсу. Так ось, заповнення останнього пункту робить іконку вашого аватара в коментах клікабельним і при натисканні, відправляє на ваш ресурс. Прикольно, правда?

Прикольно, правда

Ваше завдання запустити інтелектуальну дискусію в коментарях і вести діалог з автором або з його читачами. Якщо ви будете писати цікаві та розумні думки, то є ймовірність, що шанувальники будуть кликати на вашу аватару в коментах і автоматично катапультуватися на ваш блог.

А ще відмінні результати дає участь в конкурсах і спілкування на тематичних форумах, знову ж вам потрібно буде блиснути своїми знаннями і думками, а в замін ви отримаєте невеликий приріст відвідуваності і прямі переходи з тематичних майданчиків.

Сподіваюся, мені вдалося в повній мірі розкрити тему seo оптимізація сайту самостійно покрокова інструкція для новачків. Пам'ятайте, що просто прочитати і вивчити статтю недостатньо для успішного просування, потрібно діяти і чим раніше, тим краще.

Як вам стаття? Які пункти з покрокової інструкції ви реалізуєте на своєму сайті? Щоб ви додали від себе?

З повагою, Іван Маслов

Вловили суть?
Для чого це потрібно?
Прикольно, правда?
Як вам стаття?
Які пункти з покрокової інструкції ви реалізуєте на своєму сайті?
Щоб ви додали від себе?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?