СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO не може бути автоматизованим - або це може? - Маркетинг Mojo

До Джанет Дрісколл Міллер | 20 липня 2009
Інші статті Джанет


Я вже давно говорив, і я думаю, що багато хто погодиться зі мною з цього приводу, що пошукова оптимізація (SEO) не є, і не може бути, автоматизованим процесом. Чому? Давайте розіб'ємо його:

Вибір ключових слів

Я завжди хотів би сказати, що вибір правильних ключових слів є основою хорошого SEO. Звичайно, ви могли б мати програму для читання на вашому сайті, сканування існуючих ключових слів на вашому сайті, але, що, якщо ви пропускаєте ключове слово RIGHT на вашому сайті? Ключові слова, як і пошуки, вимагають взаємодії людини, щоб розшифрувати смислове значення в термінах. До цих пір я не знайшов інструменту, який добре налаштовує семантику.

Редагування вмісту

Чи можна редагувати програмне забезпечення своєї сторінки? Я так гадаю. Але ви хочете, щоб ваша сторінка - ваша взаємодія з перспективою - звучала так, як вона була створена комп'ютером? Ні!

Вхідні посилання

Хоча вхідні посилання часто можуть бути побудовані за допомогою ботів і таких, багато сайтів тепер мають такі методи, як CAPCHA, щоб забезпечити, що боти не можуть надсилати посилання.

Що ви можете автоматизувати для SEO

Як малий бізнес, ми постійно оскаржується тим, як ми можемо підвищити ефективність та прибутковість. Днями, Dev Basu розміщені "Створення автоматизованих систем у вашому SEO бізнес" на пошуковій журналі , і я був схвильований, щоб побачити, які його пропозиції.

Подібно Dev, я вважаю, що є речі, які ви можете автоматизувати про свій бізнес SEO - навіть якщо ви не можете автоматизувати процес самого SEO. Однією з областей, що є RIPE для автоматизації, є звітність. Нещодавно я виїхав на таксі на виїзді з міста на конференцію SMX Advanced, і мій кабінет, з іншого агентства, поділився зі мною своїми звістовними казками про зло. Він поділився тим, як було дуже складно і своєчасно отримувати звіти кожного місяця.

Ми зіткнулися з тим самим викликом на пошуках Mojo рано. Ми мали одного великого корпоративного клієнта, який мав звіт про рейтинг, який склав понад 500 сторінок. Правильно - 500 сторінок. Мені довелося скласти майже сім днів. І навіть тоді, Microsoft Word підірвав ліворуч і праворуч через всі таблиці в документі (Word не обробляє великі таблиці добре ...).

Відповідь? Автоматизація звітності. Імпортуючи наші дані з різних інструментів у базу даних, ми могли б налаштувати наш звіт у бажаному нами дизайні та спростити час форматування. Крім того, час менеджерів облікових записів краще витрачається на активну роботу над SEO, ніж форматування шрифтів і таблиць, так?

Результат? Цей звіт на 500 сторінок, який займе більше семи днів для збирання, тепер можна зібрати приблизно за дві години. Який час!

Як ми це зробили? Ми в першу чергу використовуємо бази даних у парі з додатком ASPPDF. Це інструмент, який дозволяє створювати PDF-документи на льоту з коду ASP. Це неймовірно гнучка, і це добре працює для нас. Ми продовжуємо додавати більше деталей та варіантів до наших методів звітності - дозволяючи нам надавати клієнтам кращу звітність за доступними цінами, а також підвищуючи прибуток.

Так ви можете автоматизувати SEO? Можливо, не сам процес. Але я заохочую вас знайти способи автоматизації інших областей вашого бізнесу, наприклад, звітування, які можна оптимізувати та підвищити ефективність.

Поділіться цією статтею

Чому?
Звичайно, ви могли б мати програму для читання на вашому сайті, сканування існуючих ключових слів на вашому сайті, але, що, якщо ви пропускаєте ключове слово RIGHT на вашому сайті?
Але ви хочете, щоб ваша сторінка - ваша взаємодія з перспективою - звучала так, як вона була створена комп'ютером?
Відповідь?
Крім того, час менеджерів облікових записів краще витрачається на активну роботу над SEO, ніж форматування шрифтів і таблиць, так?
Результат?
Як ми це зробили?
Так ви можете автоматизувати SEO?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?