СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Seo копірайтинг що це?

Пропоную для початку розібратися окремо з кожним терміном, щоб відповісти на найважливіші питання: А навіщо вам seo копірайтінг?

почнемо:

[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=cG039eI4wAs [/ youtube]

Що таке копірайтинг? Це текст, що продає. Написаний для певної цільової аудиторії (врахований портрет клієнта), письмово пропонує цікавий для них товар чи послугу (врахований портрет товару), вибрана відповідна формула копірайтингу для цієї цільової аудиторії (з урахуванням події в житті клієнта, виду товару, послуги).

Що таке SEO (CEO) - search engine optimization - комплекс заходів щодо внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту. Простіше кажучи перелік робіт з видачі вашого сайту в топ пошукових систем.

Що таке SEO (CEO) - текст. Це спеціальний текст, в якому є ключові слова, який створений з метою просування вашого сайту в ТОП-10 пошукових систем.

Ключові слова, ключові фрази, ключові запити - це ті слова і фрази за якими вас в інтернеті знаходять клієнти. Фактично, коли людина вніс потрібну фразу в пошуковик, пошукова система відповідно до цієї фрази знаходить і видає самі відповідні варіанти статей (сайтів), сторінок в інтернеті під цей запит і для цієї людини.

Наприклад, ключові запити цієї статті:

сео копірайтинг що це

seo копірайтінг що це,

seo текст

Що таке seo копірайтінг? Це текст, що продає (повне визначення вище) плюс ключові слова, за якими ви хочете, щоб ця сторінка вийшла в ТОП-10 пошукових систем.

Щоб ви не плуталися, seo копірайтінг і сео копірайтинг - це одне і теж. Тільки перша приставка написана англійською, друга російською мовою.

У чому ж різниця між seo текстом і seo копірайтінгом?

S eo текст може бути звичайний розважальний, навчальний текст із застосуванням ключових слів. Його метою не є продаж.

S eo копірайтинг - це текст, що продає, його мета продати, а за допомогою ключових слів і фраз ми добиваємося, щоб цей текст в інтернеті могли знайти максимум наших потенційних покупців.

З термінами розібралися, а тепер навіщо вам це треба, якщо у вас сайт?

А як же без цього. Задумайтесь, згадайте коли щось шукали в останній раз в інтернеті. Ви потрібний товар, послугу набивали як вам зручно. І перегортав сторінки, які вам щедро видав пошуковик. Напевно, максимум переглянули першу і другу сторінку. Точно так само роблять і ваші покупці. Їм не потрібно все підряд. Їм важливий товар, або відповідь на те, що вони шукають.

Фактично, роботу в інтернеті ще можна назвати грою: «Зрозумій мене». Ваш клієнт, називає ваш товар як йому зручно чи подобається. А ви повинні понить, як саме він це назва пише. Важлива кожна буква, кожна символ, якою саме мовою він це пише. Точно такі слова повинні вживатися у вас на сайті при описі вашого товару. Повторюю, не ті, які правильні, не ті які ви вважаєте, чи не ті які написані орфографічно правильно і стилістично красиво, а ті які вбиває в пошуковик ваш клієнт.

Повернемося до нашого прикладу:

Якщо клієнт пише: seo копірайтінг що це

Якщо я пишу у себе на сайті статтю про те, seo копірайтінг що це

То ви як мій клієнт, який зайшов в пошуковик і ввів цей запит побачите цю статтю. Її видасть вам сам пошуковик. А якщо я Почни роздумувати над тим, що цей запит некрасиво звучить, переробляти і придумувати щось своє на цей рахунок, статтю мою ви не побачите. Єдиним читачем її буду я і мої передплатники розсилки))

А якщо це стосується товару або послуги, вам не хочеться бути єдиним покупцем ваших товарів і послуг? Тому вам дуже важливий seo копірайтінг для вашого сайту.

А навіщо вам все це, якщо у вас тільки соціальні мережі?

Розкрутка (перелік робіт щоб вас знаходили клієнти) в соціальних мережах схожа на роботу з сайтом. Соціальні мережі, це величезні сайти. Де ваш блог, сторінка, група займає лише маленький шматочок. І щоб вас знайшли, потрібно також писати тексти із застосуванням ключових слів. Пошуковики індексують паблік, групи, блоги. І потім згідно із запитом користувача, видають потрібний матеріал: або з будь-якого сайту, або з будь-якої соціальної мережі.

Якщо ваша мета продавати через соц мережі -обов'язково визначитеся з ключовими словами, складіть семантичне ядро ​​вашого бізнесу.

Якщо ви просто письменник, то пишете по певній темі, в якій є свої ключові слова і фрази. І щоб вас знаходили ваші читачі, їх теж потрібно враховувати.

Для вас напам'ять інфографіка з термінами:

(Натисніть зберегти картинку як)

Пропоную для початку розібратися окремо з кожним терміном, щоб відповісти на найважливіші питання: А навіщо вам seo копірайтінг

seo копірайтінг що це

Одним слово seo копірайтінг, seo тексти вам потрібні для того, щоб вас могли в інтернеті знаходити потенційні клієнти. І вони повинні бути написані згідно продають формул для того, щоб ці люди у вас купували і ставали реальними клієнтами.

PS

Сподобалася стаття, збережіть собі в соц. мережах

Мітки: сайт , Соціальні мережі

Пропоную для початку розібратися окремо з кожним терміном, щоб відповісти на найважливіші питання: А навіщо вам seo копірайтінг?
Com/watch?
У чому ж різниця між seo текстом і seo копірайтінгом?
З термінами розібралися, а тепер навіщо вам це треба, якщо у вас сайт?
А навіщо вам все це, якщо у вас тільки соціальні мережі?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?