СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO для вашого будівельного сайту

 1. Що таке SEO? SEO (Пошукова оптимізація) визначається Вікіпедією як процес впливу на видимість...
 2. Отже… чи потрібна моя компанія SEO?
 3. 1. Як ви захищаєте бізнес
 4. Ви намагаєтеся забезпечити урядові контракти?
 5. Ви намагаєтеся забезпечити бізнес як підрядника для іншого бізнесу?
 6. 2. Поточний сайт SEO Performance
 7. Перевірте свої ключові слова

Що таке SEO?

SEO (Пошукова оптимізація) визначається Вікіпедією як процес впливу на видимість веб-сайту в природних (або неоплачених або органічних) результатах пошуку. Це може здатися купою технічного жаргону для більшості, але правда в тому, що SEO дійсно важлива. Хороший SEO означає, що веб-сайт вашої компанії відображається у верхній частині результатів пошуку для людей, зацікавлених у ваших службах. Таким чином, коли хтось шукає будівельні послуги для пошуку в Google для будівництва "columbia", ваш веб-сайт знаходиться у верхній частині результатів пошуку, підвищуючи шанси їх натиснути на посилання, побачивши ваш сайт і принести вам бізнес.

Органічні порівняно зі сплаченими результатами пошуку

Органічні результати пошуку є результатами, які SEO приносить вам. Платні результати пошуку є тими, за які потрібно платити, скориставшись послугою від Google, яка називається "Adwords".

Платні результати пошуку приємні, тому що вони дають вам право на верх або на сторону результату пошуку, але майте на увазі, що вони зникнуть після того, як ви перестанете платити, або якщо хтось готовий платити більше Платні результати пошуку приємні, тому що вони дають вам право на верх або на сторону результату пошуку, але майте на увазі, що вони зникнуть після того, як ви перестанете платити, або якщо хтось готовий платити більше. Хороший SEO гарантує, що ваша компанія залишається у верхній частині органічних результатів пошуку, забезпечуючи послідовний веб-трафік і бізнес-потенціал.

Отже… чи потрібна моя компанія SEO?

Велике питання! Є два хороших способи відповісти на це питання. Спочатку ми поговоримо про те, як ви знаходите бізнес, тоді ми поговоримо про те, як ваш сайт наразі відображається в результатах пошуку.

1. Як ви захищаєте бізнес

Ви намагаєтеся забезпечити бізнес від широкої громадськості?

Якщо так, вам може знадобитися продовжити навчання. Швидше за все, громадськість шукає ваші послуги в Інтернеті, і важливо, що вони можуть знайти ваш сайт як потенційне рішення.

Ви намагаєтеся забезпечити урядові контракти?

Якщо це так, вам не потрібно турбуватися про SEO. Ви неодмінно захочете, щоб ваш сайт відображався, коли люди шукають назву вашої компанії, але будь-який добре розроблений веб-сайт повинен робити це природно. Вам потрібен хороший веб-сайт, щоб створити довіру, але вам не потрібно буде оптимізувати свої послуги.

Ви намагаєтеся забезпечити бізнес як підрядника для іншого бізнесу?

Якщо так, то вам може бути або не потрібно турбуватися про SEO. Якщо у вас є безпечні ділові відносини з підрядниками, у вас вже може знадобитися хороший веб-сайт, щоб показати, що ви є законними і довіряти. Якщо ви тільки починаєте роботу і сподіваєтеся отримати більше бізнесу через ваш сайт, ви, мабуть, продовжуватимете виконувати цю вправу, ви будете мати вигоду від SEO.

2. Поточний сайт SEO Performance

Розгляньте Ваші ключові слова

Визначте п'ять ключових слів або фраз, що описують ваш бізнес, так звані слова, які люди найчастіше використовують при пошуку послуг, що надаються вашим бізнесом, наприклад:

 • сервісне місто (назва Вашої служби та місто, яке Ви обслуговуєте, наприклад веб-дизайн Колумбія)
 • місто-послуга міста (назва служби плюс ваше місто та держава, напр. веб-дизайн columbia mo)
 • ім'я альтернативної служби (інший термін, який люди використовують для опису вашої послуги, наприклад, дизайн веб-сайту, ви також можете використовувати цей термін у своєму місті та штаті)
 • невідоме ім'я служби (те, що люди називають вашою службою, які не є у вашій галузі)

Перевірте свої ключові слова

Відкрийте анонімне вікно а потім введіть ваші фрази в пошук Google і подивіться, де ваш сайт закінчується. Це не самий науковий спосіб вирішувати Ваші рейтинги сайтів, але це дає нам гарну ідею швидко.

Я шукав будівництво веб-дизайну Колумбія, МО і гей погляд! Ось ми! Google використовує складний алгоритм для визначення найбільш релевантного веб-сайту для пошуку. Я думаю, вони думають, що ми найкраще підходить для веб-дизайну будівництва в Колумбії, Міссурі. Дякуємо, Google!

Розташування відіграє роль у їхньому алгоритмі. Перші два місця ми перераховані, ймовірно, тому, що ми знаходимося в Колумбії, Міссурі. Ми також добре співпрацюємо з Google і чітко вказали на пошукову систему, що ми пропонуємо послуги веб-дизайну. Третій список - це просто хороший SEO. Ми написали повідомлення в минулому році, що дуже добре працює в Google про веб-дизайн будівництва.

Якщо ваша компанія може працювати на національному рівні, розгляньте можливість пошуку своєї послуги, не додаючи місцезнаходження.

Я шукав будівельний веб-дизайн і здогадався, що!?! На національному рівні ми №6 і №7. Один і той самий блог з мого останнього пошуку і посади-компаньйона підібраний в національних результатах пошуку. Блоги є великою частиною нашої стратегії SEO .

Перебуваючи на першій сторінці є хорошим знаком ефективного SEO, і бути близьким до верхньої частини першої сторінки є хорошим знаком дійсно хорошого SEO. Ви помітите, що два веб-сайти, перелічені у верхній частині списку, мають слово "Ad" під його назвою. Це означає, що ці підприємства використовують Google Adwords і платять, щоб їхні імена знаходилися у верхній частині результатів пошуку. Якщо ви не бачите свою компанію на першій сторінці, можливо, доведеться розглянути можливість оптимізації веб-присутності.

Не кожна компанія повинна інвестувати в SEO так само, як не кожна компанія повинна інвестувати в телебачення або радіо. Сподіваюся, після того, як ми слідували за кроками, які ми обговорювали, у вас є краща ідея, чи може ваша компанія скористатися послугою. Якщо ви все ще не впевнені, не соромтеся зв'яжіться з нами , ми хотіли б дізнатися про вашу компанію.

Що таке SEO?
Отже… чи потрібна моя компанія SEO?
Ви намагаєтеся забезпечити бізнес як підрядника для іншого бізнесу?
Отже… чи потрібна моя компанія SEO?
Ви намагаєтеся забезпечити урядові контракти?
Ви намагаєтеся забезпечити бізнес як підрядника для іншого бізнесу?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?