СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

SEO Conference 2016 | Соціальні та поведінкові фактори

Дан старт реєстрації на одне з наймасштабніших і авторитетних заходів у світі SEO та Digital-маркетингу - VII міжнародну   SEO Conference   2016 Казані Дан старт реєстрації на одне з наймасштабніших і авторитетних заходів у світі SEO та Digital-маркетингу - VII міжнародну SEO Conference 2016 Казані!

У минулому році в конференції взяли участь такі відомі компанії, як Google, Яндекс, Mail.ru, VKontakte, Avito, Alibaba, AliExpress, Aviasales і багато інших.
В цьому році ми готуємо для наших гостей багато приємних сюрпризів - оновлений сайт заходи, нові рекламні можливості для наших спонсорів, а також ще більш цікаву і яскраву програму з максимумом найактуальнішою і найкориснішою інформації.
Конференція стане єдиною майданчиком для спілкування найуспішніших представників інтернет-індустрії, готових поділитися своїм досвідом і деякими секретами бізнесу.

Місцем проведення SEO Conference 2016 знову стане модна і ультрасучасна майданчик - технопарк ОЕЗ «Іннополіс», розташований недалеко від Казані, на території однойменного міста високих технологій і IT, науки та інновацій - Іннополіса.
Програма SEO Conference 2016 представлена ​​3-ма основними потоками: SEO, Digital marketing і Mobile. А Networking дозволить кожному учаснику провести час на SC 2016 з більшою користю і обзавестися новими корисними бізнес-зв'язками.
Фіналом роботи конференції стане традиційна супер запальна Afterparty - завжди на вищому рівні, щоб залишити тільки найкращі спогади про SEO Conference 2016!

Оплата і знижки
У цьому році у нас нова градація квитків, яка дозволяє отримати від конференції набагато більше! З'явився новий вид квитків Gold, зі спеціальною віп-зоною на Afterparty і трансфером з аеропорту. За традицією в вартість квитка учасника конференції входять обіди, вечері та кава-брейки на заході. Afterparty входить у вартість квитків GOLD і SILVER.
До серпня діють спеціальні знижені ціни. У серпні вартість квитків буде рости! Успей придбати їх за найвигіднішими цінами!
SC 2016 традиційно надає спеціальні умови для учасників попередніх конференцій - знижка 15%!

Поспішайте! Кількість місць обмежена.

Слідкуйте за новинами заходу за хештегом #seoconf в соц.сетях.

До зустрічі 29-30 вересня на SEO Conference 2016 Казані!

by Mr. Роман Морозов and & Ms. Наталя Горище

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?