СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Розробка і дизайн веб сайту харківської фотостудії Стіна

назад в портфоліо

Розробка і дизайн веб сайту харківської фотостудії Стіна.

Ще один приклад веб-дизайну - створений нашими фахівцями сайт для фотостудії «Стіна». Творча спрямованість замовника на увазі особливі вимоги до зовнішнього вигляду сайту, а не тільки до його технічних характеристик.
Ця робота відбувалася в кілька етапів. Початкова стадія розробки сайту включала в себе, крім іншого, створення логотипу. У логотипі наш дизайнер спробував передати назву фотостудії і тому в якості елемента лого вибрав зображення цегли - елемента стіни.
Потім був другий етап - розробка дизайну головної сторінки сайту. Після узгодження з замовником був розроблений дизайн підлеглих. Логотип, складений з цегли, розфарбованих майже в усі кольори веселки, яскраво і виграшно виглядав як на головній сторінці, для якої був обраний блідий світло-сірий фон, так і на підлеглих, мають фон контрастний, майже чорний. Крім того, підсвічування посилань на підсторінки (а також колонтитулів цих сторінок) тими ж квітами, з яких було складено логотип, теж підтримала колірну концепцію. Також на цьому етапі продумують і внутрішня оптимізація сайту.
Третім етапом була порізка файлів дизайну PSD в XHTML. І, нарешті, четвертим і заключним етапом була розробка системи управління сайтом, згідно з вимогами клієнта. Наші фахівці займалися також пошуковою оптимізацією сайту - зокрема, з цією метою було виконано підключення гугл-аналітики і яндекс-метрики.

Головна:

підсторінка:

підсторінка:

Фотостудія здається в оренду : Знімальний павільйон і професійне фото обладнання.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?