СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Розрахунок бюджету для рекламної кампанії

З досвіду можна сказати, що дані, отримані при дослідженні таким способом, значно відрізняються від дійсності. Дане дослідження можна проводити, використовуючи сервіси Google і Яндекс:

Дане дослідження можна проводити, використовуючи сервіси Google і Яндекс:

Для прогнозу в Google потрібно скористатися планувальником ключових слів (при цьому аккаунт в AdWords повинен бути вже зареєстрований).

Щоб скористатися інструментом, потрібно перейти в розділ "інструменти" і вибрати планувальник ключових слів.

Вибираємо потрібний розділ, вводимо ключові слова, регіон і отримуємо приблизний прогноз бюджету в Google AdWords.

Для Яндекса можна скористатися інструментом - https://direct.yandex.ru/registered/main.pl?cmd=ForecastByWords . Він легкий у застосуванні і інтуїтивно зрозумілий.

Оптимальний варіант для того, щоб найбільш ефективно встановити місячний бюджет - це розрахувати його на основі бізнес показників. Сенс цього підходу полягає в підрахунку CPA (ціни за конверсію, яку готовий заплатити рекламодавець). Даний підхід дозволяє орієнтуватися на результат і виділяти бюджет, який максимально відповідає реальній необхідності.

Як порахувати ціну за конверсію? Для цього необхідно прорахувати маржинальність продукту, на основі даної цифри поставити цільову ціну за конверсію, зазвичай це 50- 70% від маржинальність. Далі потрібно визначити, скільки заявок зможе обробити компанія, і помножити ціну за конверсію на їх кількість.

Приклад. Академія продає курси по php, маржа курсу становить 100 $, гранична ціна за конверсію становитиме 50 $. Кількість заявок, які може ефективно обробити академія = 10, курс стартує через два місяці.

Значить, бюджет становитиме 500 $ на 2 місяці, або 250 $ один місяць. Цього бюджету повинно вистачити на потрібну кількість заявок.

На основі цього бюджету фахівець з контекстної реклами повинен підготувати рекламні кампанії, які максимально ефективно будуть отримувати заявки і витрачати бюджет.

Важливим моментом є правдивий прорахунок маржинальність, багато підприємців люблять його занижувати. Також в даному розрахунку варто врахувати LTV , Адже студент, який прийде на курс по php, в подальшому може піти ще на 1 курс, а це автоматично збільшує допустиму вартість конверсії. До речі, даний підхід підрахунку бюджету вводить в рух по оптимізації не тільки контекстну рекламу, а ще й внутрішні бізнес процеси підприємства, таким чином відповідальність рівномірно розподіляється між усіма учасниками процесу.

Pl?
Як порахувати ціну за конверсію?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?