СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Розкрутка групи ВКонтакте: як її правильно проводити

Навіщо люди створюють спільноти, заповнені фотоальбомами взуття і одягу Навіщо люди створюють спільноти, заповнені фотоальбомами взуття і одягу? Більшість користувачів вважає, що соціальні мережі - інструмент виключно для розваги. Вони не розуміють, що сайти подібного роду являють собою величезну майданчик для розміщення реклами. Найчастіше паблік з каталогами товарів створюються для реклами інтернет-магазинів.

Що до розважальних спільнот, таких як «MDK», «Чи знаєте ви?» І «Мир позитиву, то це самодостатні« бойові одиниці », які приносять своїм власникам сотні тисяч рублів на місяць. Не вірите? +171637 рублів - ціна рекламного поста на стіні групи «MDK». Уявіть собі, скільки заробляє власник спільноти.

Хочете розбагатіти, продаючи рекламу в групі? Або бажаєте використовувати співтовариство для залучення людей на веб-ресурс? Спільноті потрібні передплатники. А для того щоб вони з'являлися, групу необхідно просувати. Стаття розповідає про те, як це робити.

Зовнішній вигляд

Згадані вище паблік давно стали брендами - у них є репутація, стиль, логотип. Все це формує бренд. Зрозуміло, в перший же день роботи паблік перетворити його в якого всі люди знають усіма співтовариство не вийде. Однак ще на етапі створення концепції групи подумайте про те, як перетворити її в впізнавану. Починайте з зовнішнього вигляду.

Інструментів для створення привабливого вигляду в спільнотах кіт наплакав. Але працювати треба. Для того щоб надати паблік симпатичний вигляд у нас є: постер спільноти, пост, який можна прикріпити у верхній частині опис. Заздалегідь придумайте симпатичний логотип, а ще краще яскравий постер. Назва паблік робіть коротким і оригінальним ( «Корпорація зла», «Фабрика ідей», «Ти не повіриш!»). Напишіть короткий опис, яке повністю відображає суть групи, придумайте слоган. «Джерело твого саморозвитку» - опис паблік «Психологія». Всього три слова.

Важлива частина початкової оптимізації групи - додавання до її назви ключових слів. З їх допомогою користувач вийде на ваш паблік. Наприклад, щоб залучити відвідувачів до групи інтернет-шоу «Ціна слова», творцеві варто дописати до назви слово «Реаліті-шоу». Паблік буде відображатися в пошуку VK за запитом «Реаліті-шоу» - отримає додаткових відвідувачів.

подача контенту

У поданні інформаційних постів головне - це частота. Забезпечте передплатника потоком цікавої інформації, щоб він бачив, що група функціонує і розвивається. П'ять постів в день - необхідний мінімум.

Робіть пости:

• Тематичними. Ніякого оффтопа, особливо на початковому етапі життя групи.

• Цікавими. Розповідайте передплатникам про те, чого вони не знають. Інтерактив вітається.

• Грамотними. Якщо розміщуєте пост з текстом, пишіть його грамотно. Ніяких орфографічних шибок.

• тегованих. Проставляйте мітки, щоб користувачі знаходили ваші пости через пошук.

• З картинками. Розміщувати картинку без тексту можна, текст без картинки - не можна. Навіть якщо ви розміщуєте статтю про порожнечу, додайте до неї фото. Обов'язково додавайте до посту відео, якщо воно згадується в тексті.

Безкоштовна розкрутка

Про оптимізацію назви було написано вище. Тепер про інші способи залучити користувачів до групи.

Безкоштовний метод розрекламувати свій сайт - взаємний піар з іншими спільнотами. У цього методу є два головних плюса: він безкоштовний; легко знайти партнерів. Мінуси: рекламні пости в нових паблік відлякують передплатників, вихлоп зовсім невеликий. Є два види взаємного піару: розміщення постів, які рекламують паблік один одного і розміщення посилань в меню «наші друзі». Другий спосіб призводить зовсім мало людей, але він не відлякує наявних передплатників. Перший спосіб дає більший вихлоп, але користувачі не люблять оффтоп.

Як отримати максимальний ефект від цього методу просування?

Головні правила:

• Взаємний піар проводити тільки з паблік вашої тематики.

• Розміщуйте не більш одного рекламного поста на вашій стіні в тиждень.

• Умови розміщення постів повинні бути однакові для обох груп.

• Вигадуйте цікаве інтригуюче зміст рекламного поста.

• Відстежуйте результати. Якщо їх немає, відмовляйтеся від співпраці в подальшому.

Конкурси - відмінний інструмент для розкрутки паблік. «Але ж це не безкоштовно?» - обурюєтеся ви. Ні в якому разі, зовсім не обов'язково платити гроші переможцю. Запропонуйте в якості призу непотрібну вам річ, потім відправите її поштою. Конкурси настільки добре працюють і за таку мізерну ціну, що їх можна вважати безкоштовними.

Щоб досягти успіху популярних паблік, візьміться за свій проект так, ніби це ваш єдиний шанс заробити грошей. Дотримуйтесь правил і до вас потягнуться люди, які в майбутньому будуть приносити вам пасивний дохід.

Інші статті на нашому сайті

Навіщо люди створюють спільноти, заповнені фотоальбомами взуття і одягу?
Що до розважальних спільнот, таких як «MDK», «Чи знаєте ви?
Не вірите?
Хочете розбагатіти, продаючи рекламу в групі?
Або бажаєте використовувати співтовариство для залучення людей на веб-ресурс?
Як отримати максимальний ефект від цього методу просування?
«Але ж це не безкоштовно?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?