СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Реклама в Фейсбук послуг психолога

  1. Перевірте свою готовність просуватися на Facebook

Якщо Ви психолог і у Вас є своя група в соціальній мережі Вконтакте - повірте - це не межа Ваших мрій, в останні 3 роки набирає обертів соціальна мережа facebook, яка дає набагато більше переваг в рекламі послуг та просування персонального бренду психолога, ніж де небудь ще .

Якщо Ви психолог і у Вас є своя група в соціальній мережі Вконтакте - повірте - це не межа Ваших мрій, в останні 3 роки набирає обертів соціальна мережа facebook, яка дає набагато більше переваг в рекламі послуг та просування персонального бренду психолога, ніж де небудь ще

Та й аудиторія, на мій погляд в Фейсбук найкраща для просування своїх послуг психологами - працюють професіонали - у мене це 80% моїх очних Клієнтів.

На Фейсбук на відміну від інших соціальних мереж є кілька цікавих форм реклами послуг:

  • Якщо Ви хочете мати подобу персонального форуму і активно спілкуватися з кожною людиною, створюйте групу на Фейсбук.
  • Якщо хочете просувати свій блог або сайт - створюйте бізнес сторінку Facebook в форматі персонального блогу чи спільноти.
  • Якщо бажаєте розвивати і зміцнювати свій персональний бренд, оформляйте на Фейсбук сторінку відповідного формату.

Якщо Ви хочете забезпечити багато переходів на свій блог і скористатися всіма можливості реклами в цій соціальній мережі, краще не придумати, ніж створити свою бізнес-сторінку (фан сторінку) в форматі Співтовариства.

В даний час Facebook дає його користувачам величезні можливості вірусного розповсюдження контента і рекламні інструменти, яких немає ні в одній соціальній мережі Рунета.

Перевірте свою готовність просуватися на Facebook

Як і будь-який майданчик для просування послуг, Facebook вимагає певних тимчасових і фінансових витрат, зусиль, тому протестуйте свою готовність рекламуватися в цій соціальній мережі, відповівши на кілька простих запитань:

  1. Чи готові Ви оплачувати роботу помічників (адміністраторів і рекламників), які будуть займатися наповненням контентом і рекламою Вашої фан-сторінки на Фейсбук?
  2. Чи готові Ви витрачати від 1 до 3 годин на день на розвиток сторінки в перші 3 місяці розкрутки?
  3. Чи готові Ви особисто займатися брендування бізнес-сторінки, вибирати назву, підбирати цитатники, створювати відео ролики і картинки?

Якщо ви відповіли НІ, хоча б на одне з цих питань, відкладіть рекламу своїх послуг як психолога на Фейсбук за допомогою створення свого Товариства.

Якщо Ви набрали три ТАК, слідуйте за автором цієї статті в спецальной темі форуму В17 "Просування фан сторінки психолога на Facebook - обмін досвідом" , В якій будуть розібрані кейси реклами і просування фан-сторінки в режимі "зробив-поділився" (тема закрита - хто то поскаржився - в топку автора на місяць).

Я створив і просуваю зараз бізнес-сторінку
"Зараз Щастя" і поки я писав ці рядки до неї приєдналися ще близько 50 фанів, завдяки діям мого рекламного помічника, який вивів вартість реклами моєї сторінки на Фейсбук становить 47 копійок.

Причому на рекламі цитати Зигмунда Фрейда , Який не раз уже в труні перевернувся, побачивши що його цитату за тиждень реклами переглянули і лайкнули близько 1800 чоловік.

Натисніть на "Сказати Спасибі" цієї публікації , Якщо Ви розвиваєте або збираєтеся створити свою бізнес-сторінку на Facebook.

І пам'ятайте, що Ваше бажання поділитися, натиснувши на кнопку одній із соціальних мереж внизу сторінки щедро винагороджується творцями В17.

Чи готові Ви витрачати від 1 до 3 годин на день на розвиток сторінки в перші 3 місяці розкрутки?
Чи готові Ви особисто займатися брендування бізнес-сторінки, вибирати назву, підбирати цитатники, створювати відео ролики і картинки?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?