СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Реклама в Facebook: як розмістити і скільки коштує

 1. Як розмістити рекламу в Фейсбуці
 2. Скільки коштує реклама в Facebook і як її оплатити
 3. Що буде якщо не оплатити рекламу Facebook
 4. Скільки коштує розміщення реклами через співтовариство
 5. Налаштування реклами в Facebook

Реклама в інтернеті - сучасний і ефективний спосіб просування новинних сторінок, багатьох товарів і послуг. Тільки в соціальних мережах за добу потік людей досягає мільярда! Шанси залишитися непоміченим мінімальні, а розміщення реклами не потребує великих зусиль і капіталовкладень. Розглянемо одну з найбільш популярних соціальних мереж в інтернеті Фейсбук, як майданчик розміщення реклами.

Фейсбук - по-справжньому дієвий канал платного трафіку. Для ефективного розміщення реклами не потрібні великі пізнання в області програмування. Доступні формати і необхідні інструменти допоможуть створити привабливе публікації, що дозволяють досить швидко досягти поставленої мети.

Отже, як може виглядати реклама в Фейсбук?

 • Фотографія - відмінний спосіб заявити про себе, зробити свій бренд більш впізнаваним і привернути увагу користувачів. Один з найбільш простих форматів, який можна розміщувати навіть у себе на сторінці. До зображенні може бути додана невелика опис, довжиною до 90 символів.
Реклама в інтернеті - сучасний і ефективний спосіб просування новинних сторінок, багатьох товарів і послуг

Приклад рекламного фото.

 • Відеоролики - з їх допомогою розповідають про переваги своєї компанії з оригінальним описом товару або послуги. Крім того, величезною популярністю користуються навчальні відео, що приносять популярність і сприяють просуванню сторінок.

Рекламний ролик в facebook

 • Слайд шоу. Орієнтуючись на користувачів, необхідно пам'ятати, що не всі насолоджуються високою швидкістю інтернету. Людям, що бажають бути в курсі всіх новин і не мають можливості подивитися відео, Фейсбук надає варіант огляду товару за допомогою слайд-картинок і короткого опису до них.
 • Колекція (добірка) - розміщення в одному оголошенні і фотографій, і описів до них у вигляді відео, що дозволяє користувачеві самому визначити більш зручний формат перегляду.

Колекція (добірка) - розміщення в одному оголошенні і фотографій, і описів до них у вигляді відео, що дозволяє користувачеві самому визначити більш зручний формат перегляду

 • Кільцева галерея - прекрасна можливість зробити групу креативних оголошень з використанням одночасно до десяти відео і картинок з посиланнями на них.
 • Текстовий формат - текстовий блок до п'ятисот символів, який може зацікавити публіку.
 • Полотно - дозволяє розміщувати картинки, відео, галереї і текстові блоки в залежності від уподобань і творчих можливостей рекламодавця. По суті, це чистий аркуш, створений для оригінальних ідей, що дозволяє створити унікальний контент.

Реклама в Facebook передбачає багато форматів створення публікацій. Потрібно визначитися з метою створення оголошення - чи будуть це продажу, розкрутка бренду або просто просування сторінки. Далі ж все залежить тільки від фантазії і креативних можливостей рекламодавця.

Як розмістити рекламу в Фейсбуці

Існує три види розміщення публікацій:

 • реклама в спільнотах Facebook;
 • оголошення для мобільних пристроїв;
 • таргетована реклама.

Відрізняються між собою види тим, що в першому випадку рекламодавець домовляється з адміністраторами в групах, а в двох інших - оплатити розміщення необхідно Facebook безпосередньо.

Перевагою публікацій в спільнотах на Фейсбук є:

 • цільова аудиторія , Яка не просто підходить за критеріями таргетингу, а заходить в групу і цікавиться товаром;
 • активніші відгуки, отже - підвищення спонтанних продажів;
 • рекламний блок розміщують в топах хоча б на годину на добу - активніші покупки відбуваються якраз в цей період;
 • поки адміністратор не прибере оголошення, воно дає результат.

Без допомоги фахівця опублікувати оголошення можна за допомогою інструменту Ads Manager. Детальний керівництво Менеджера реклами робить його зручним навіть для новачка.

Детальний керівництво Менеджера реклами робить його зручним навіть для новачка

Рекламний кабінет на Facebook

Перевагами самостійного розміщення є:

 • здійснення контролю за фінансами;
 • якщо цільова аудиторія в Facebook не визначена, то найбільш вірний спосіб - самостійно випробувати способи налаштувань показу публікації і вибрати найбільш зручний варіант;
 • самостійний аналіз і прогнозування, можливість довше і дешевше рекламувати продукт або сайт, а також видалити їх в будь-який момент.

Рекомендується комбінувати способи розміщення реклами в Фейсбук. Щоб зацікавити покупців, бажано скористатися рекламою в тематичних групах. Далі самостійно контролювати оголошення та вносити в нього корективи.

Скільки коштує реклама в Facebook і як її оплатити

Фейсбук пропонує наступні способи формування ціни за розміщення оголошень.

 • Оплата за 1 000 показів. Рекламодавець встановлює денний бюджет і визначається з цільовою аудиторією. Здійснюється стандартна процедура аукціону, адміністрація допускає вихід за межі бюджету на 25%.
 • Оплата за кліки. Залежно від мети розміщення оголошення, відрізняється і вартість реклами. Ціна за перехід по посиланню становить від 8 до 20 рублів. Вартість може збільшуватися залежно від вибору варіантів таргетингу.

Варіантами оплати представлені банківською картою (Visa, MasterCard, Discover) і платіжною системою PayPal.

Що буде якщо не оплатити рекламу Facebook

Розміщення публікацій у соціальній мережі відбувається в кредит. Оголошення буде з'являтися до завершення кредитного ліміту. Далі адміністратор мережі має право прибрати рекламу до погашення заборгованості або заблокувати аккаунт.

Скільки коштує розміщення реклами через співтовариство

Зазвичай адміністрація груп встановлює ціну від однієї до двох тисяч рублів на добу. В подальшому публікацію зобов'язані просто прибирати, звичайно, якщо рекламодавець оплачував її постійного проживання без подальшого видалення (ця послуга обійдеться приблизно вдвічі дорожче, ніж денний «абонемент»).

Налаштування реклами в Facebook

Як вже говорилося, створюється публікація за допомогою Менеджера реклами Facebook. Він пропонує безліч варіантів налаштувань, що дозволяють залучити потрібних користувачів, визначитися з бюджетом і часом показу.

Отже, як налаштувати рекламу:

 • Підготовчий етап: створення робочої сторінки і сайту, якщо необхідно зробити на нього посилання, вибір яскравого слогана і картинки-асоціації.
 • Далі потрібно визначитися з метою створення публікації. Це може бути реклама сторінки або сайту, просування повідомлень або набір «лайків».
 • Вибір цільової аудиторії. Фейсбук надає безліч варіантів налаштувань націлювання, показуючи при цьому, скільки людина зможе переглядати публікацію.
 • Визначитися з денним бюджетом, а також з графіком показу оголошення. Система автоматично визначає деяку суму, яку можна коригувати.
 • Вибирається формат реклами і відбувається остаточне оформлення публікації.

В налаштуваннях Менеджера абсолютно немає нічого складного. Є можливість все контролювати за допомогою функції звітності кількості користувачів, які зацікавилися оголошенням, коригуючи при цьому опції показу.

Якщо виникають проблеми з просуванням сторінки, існують спеціальні біржі реклами Фейсбук - сервіси, де платно розміщуються пости соціальних мереж з метою їх просування. Це своєрідні посередники, які використовують безліч майданчиків. Найбільш популярною є біржа реклами Plibber, крім неї відомі також Forumok і SocialTask.

Фейсбук надає дійсно широкі можливості для реклами. Розміщення публікацій і грамотна настройка їх показу допомагають значно підвищити продажі товарів, залучити потенційних клієнтів або стати більш популярним в інтернеті.

Вам сподобалася стаття? Ви отримали відповіді на всі питання?

Та ні

Отже, як може виглядати реклама в Фейсбук?
Вам сподобалася стаття?
Ви отримали відповіді на всі питання?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?