СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Просування вірусного відео. Як заразити весь світ?

 1. Чи допоможе нам світло зірок? Просування відео в блогах
 2. Мою рекламу опублікують в ЗМІ і покажуть по ТБ абсолютно безкоштовно? Як так?
 3. Закладка на пам'ять пошуковим системам
 4. Своє завжди краще? Чи потрібно використовувати ресурси компанії
 5. Постукати до кожного користувача
 6. Посів масового дії
 7. Успіх чужими руками
 8. Релевантність в основі

Автор: Ірина Горбачова, mfive

Час прочитання 6,5 хвилин

У попередній статті ми говорили про те, як оптимізувати відео для публікації на YouTube. Сьогодні ми дізнаємося, яким чином вірусний ролик набирає велику кількість переглядів. Після того, як контент опублікований на відеохостингу, у компанії, що займається посівом, є зовсім небагато часу, щоб вивести його в Топ і зробити процес поширення незворотнім. Ми підготували огляд конкретних методів, які дозволяють досягти цієї мети.

Найважливіше, про що завжди необхідно пам'ятати - для досягнення високих результатів необхідний комплексний підхід до просування відеоролика із задіянням максимальних можливостей і використанням як платних, так і безкоштовних інструментів.

Чи допоможе нам світло зірок? Просування відео в блогах

Зірки інтернету, за блогами яких стежать десятки тисяч людей, розкажуть про ваш ролику своїм передплатникам. Деякі блогери готові ділитися інформацією безкоштовно, якщо вони впевнені, що пост з вашим відеоконтентом набере безліч коментарів і репоста, відзначають фахівці компанії Explainify . У ряді випадків доведеться заплатити. Така практика є звичною, тим більше, що майже у всіх топових блогерів є прайс на публікацію контенту.

Однак в ефективності блогів для просування є певні сумніви. З нашого досвіду, 5-6 років тому просування відеороликів через блогерів, дійсно, давало відчутний результат. В даний час ефективність цього каналу для російського ринку значно знизилася, хоча якщо ви хочете просувати свій вірусний ролик на заході, то там цей метод залишається одним з найбільш дієвих.

Автор: Ірина Горбачова, mfive  Час прочитання 6,5 хвилин  У попередній статті ми говорили про те,  як оптимізувати відео  для публікації на YouTube

За даними TNS-Russia щомісячна аудиторія провідних блогових платформ - Livejournal.com, Blogspot (com + ru), Liveinternet.ru - за останній рік зменшилася в середньому на 1,5 млн. Користувачів кожна.

Мою рекламу опублікують в ЗМІ і покажуть по ТБ абсолютно безкоштовно? Як так?

Ще одним способом просування відео може стати публікація його через інтернет-ЗМІ. Безсумнівним плюсом тут є те, що їхня аудиторія часто більш масова, ніж навіть у самих топових блогерів. Розцінки на статті з оглядами вашого ролика бувають дуже різними і залежать від масштабів аудиторії і спеціалізації медіа-видання. Але, якщо ви створили по-справжньому цікавий контент, завжди є шанси, що він зацікавить ЗМІ, яке опублікує його абсолютно безкоштовно.

Створюйте по-справжньому цікавий контент, і його помітять і опублікують безкоштовно.

Популярна платна майданчик для розміщення вірусної реклами - це розважальні портали, такі як fishki.net, yaplakal.com. На них смішне або креативне відео завжди виглядає природно і органічно, бо саме за цікавим, захоплюючим і пізнавальним контентом користувачі і заходять на ці сайти.

Говорячи про ЗМІ, важливо відзначити, що вашим вірусним роликом можуть зацікавитися і різні телевізійні канали, які теж мають гостру потребу в яскравому контенті.

Ролик Russian National Fun - Kosogorov Samogon безкоштовно ефірі як на вітчизняних каналах ( «Росія», СТС, НТВ і ін.), Так і зарубіжних (наприклад, на abs news з аудиторією 7,3 млн. Чоловік). І це хороший додатковий охоплення!

З нашого досвіду, це відбувається наступним чином: після того, як ролик набирає певну популярність, надходять запити телеканалів на надання їм прав на трансляцію. Коли права отримані, ролик виходить в ефір. Найчастіше він демонструється в новинах або прайм-таймових шоу. Канали можуть бути як вітчизняні, так і західні.

Закладка на пам'ять пошуковим системам

У Росії зберігся лише один великий сервіс соціальних закладок - це Memori.ru . Однак у нас працюють і зарубіжні - Digg , Reddit , і StumbleUpon - загалом понад 20 сервісів. На думку фахівців британського агентства соціальних медіа Agensi2 , Соціальні закладки сприяють зовнішньої оптимізації та більш швидкої індексації відео за рахунок більшої кількості посилань

Своє завжди краще? Чи потрібно використовувати ресурси компанії

Брайан Хонінгман, менеджер соціальних медіа компанії LunaMetrics, пише , Що компанії можуть допомогти підрядникам з посіву, використовуючи свої ресурси для розміщення відеоконтенту.

 • Опублікуйте ролик на сайті компанії - розкажіть про ваш новий відео своїм клієнтам. Щоб привернути більше уваги, його можна помістити на головну сторінку сайту.
 • Напишіть новина про ролику в своєму блозі.
 • Скористайтеся базою клієнтських e-mail'ов і відправте їм відео по електронній пошті.
 • Використовуйте для розміщення ролика сторінки компанії в соціальних мережах.

Великого ефекту від цього очікувати не варто, однак на думку Хонінгмана, людям, які лояльні до вашого бренду, відеоролик буде цікавий в першу чергу. Велика ймовірність, що частина аудиторії поділиться ним. Для того, щоб стимулювати репости і обговорення, заохочуйте активність на сайті і в соціальних медіа.

Постукати до кожного користувача

Поки ролик не потрапив в ТОП, донести повідомлення про його існування до користувачів можна за допомогою рекламного сервісу YouTube, який допоможе звернути увагу на ваш контент. Він працює на платформі Google AdWords , Де є націлювання.

Як буде виглядати реклама відеоролика на YouTube? Є кілька варіантів.

Формати оголошень YouTube

По-перше, ваш відеоролик може показуватися на перших позиціях пошукової видачі по певних запитах, пропонуватися до перегляду в просуваються відео YouTube або інших пропозицій, а також в Відеооб'ява Google, відтворюваних при натисканні.

По-друге, він може бути вбудований в інше відео і продемонстрований на початку, в кінці або під час його перегляду у вигляді пропускається або непропускаемого пре-ролу.

У разі, якщо це пропускається пре-рол (реклама TrueView In-Stream), користувач зможе пропустити ролик після перших п'яти секунд його відтворення. Тобто вам гарантуються перегляди, але не їх тривалість. У той же час перерваний перегляд не потрібно оплачувати, що успішно можна експлуатувати, якщо в перші кілька секунд помістити основне рекламне повідомлення або підійти більш креативно до змісту ролика і створити «гру» з форматом пре-ролу.

Посів масового дії

Сідінговие платформи або системи просування відео - один з найефективніших методів залучення клієнтів як в Росії, так і на заході. Причому і в математичному плані він досить прозорий - за яке число переглядів ви заплатили, стільки гарантовано і отримаєте. Плюс додаткові вірусні перегляди, якщо ви створили ролик, цікавий своєї аудиторії. За допомогою таких систем контент розміщується в соціальних медіа, і також має всі переваги орієнтування в соціальних мережах.

Системи просування відео справляються з соцмережами максимально успішно. Складати список паблік і домовлятися про публікацію особисто - дуже довго і ненадійно. В цьому плані сідінговие платформи - це те, що працює напевно. Весь процес появи постів у соціальних мережах автоматизований, почати його можна буквально за 10 хвилин.

Весь процес появи постів у соціальних мережах автоматизований, почати його можна буквально за 10 хвилин

Давайте детальніше подивимося, як це працює. Сідінговая платформа схожа на біржу посилань або статей - тут, з одного боку, реєструються майданчики - групи, спільноти, публічні сторінки з великою аудиторією, а з іншого боку - замовники, яким потрібно просування відеоролика на цих майданчиках. Тому у такої системи є необмежене число майданчиків для розміщення вашого контента.

Крім того, їх підбір також автоматизований - за соціологічними параметрами з соціальних мереж. Релевантні майданчики підбираються за допомогою відстеження перетинів аудиторії - таким чином складається список і визначається ціна, яка залежить від кількості переглядів відеореклами.

Сідінговие платформи можуть гарантувати потрібну кількість переглядів, але не їх якість.

Хотілося б звернути увагу на вірусний ефект від посіву роликів за допомогою цього методу. Сідінговие платформи можуть гарантувати потрібну кількість переглядів, але не їх якість. А це означає, що якщо аудиторію ваш ролик не зачепить, то ефект навіть від десяти мільйонів переглядів буде сумнівний.

Щоб справити враження на таку велику кількість людей, потрібно добре постаратися: поставити вимірювані цілі, визначити аудиторію, зняти відповідний вірусний відеоролик, правильно його піднести і оптимізувати. Коли весь цей комплекс завдань буде вирішене, ефект стане очевидним. Відео отримає лайки, репости, коментарі, його додивляться до кінця, перейдуть на сайт компанії і віддадуть перевагу саме вашого бренду.

Успіх чужими руками

Цей метод вважається найбільш сірим в просуванні відео. Фрілансерам відправляється завдання залишити певну кількість лайків та коментарів під роликом. Коштує це зазвичай недорого, пропонується на кожному кроці, але вигода від таких накруток для просування продукту або послуги вкрай сумнівна.

Релевантність в основі

У фіналі хочеться нагадати, що одним з найважливіших критеріїв при виборі каналів поширення вашої вірусної реклами служить релевантність. Вірусне відео повинно бути цікаво аудиторії обраного блогу чи спільноти в соцмережі.

Отже, в цій статті ми розповіли про те, як здійснюється просування відеоролика на популярних майданчиках. Але не варто забувати, що он-лайн відео набуває більшого значення, коли є частиною загальної маркетингової стратегії. Добре складений медіа-план визначить час запуску вірусу, а також допоможе створити інформаційний фон у вигляді додаткових матеріалів на сайті, event'ов, PR-історій і так далі.

У наступних матеріалах ми розповімо, як оцінити ефективність рекламного вірусного ролика і кампанії в цілому . Поговоримо про вбудованих інструментах аналітики і значенні плану посіву у відстеженні результату.

Рекомендації для подальшого читання:

Чи допоможе нам світло зірок?
Як так?
Чи допоможе нам світло зірок?
Мою рекламу опублікують в ЗМІ і покажуть по ТБ абсолютно безкоштовно?
Як так?
Як буде виглядати реклама відеоролика на YouTube?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?