СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Просування в яндекс


Просування сайту в - Я ндекс

Просування сайту в - Я ндекс!

Яндекс незмінно залишається найпопулярнішим пошукачем рунета: щодня мільйони людей з Росії та країн СНД звертаються до системи в пошуках різних товарів, послуг і просто відповідей на свої питання. Тому просування в Yandex необхідно практично для будь-якої компанії, незалежно від того, який вид послуг або товарів вона пропонує.


Ціна: від 100 рублів за запит


Оптимізація сайту під Я ндекс: особливості
Просування сайту в Яндексі, як і в будь-який інший пошукової системи, включає два види робіт:

  1. внутрішня оптимізація сайту. Для того щоб приступити до цього етапу, спочатку підбираються ключові слова, за якими надалі просуватиметься сайт. Потім проводиться ряд робіт з поліпшення структури сайту: коригується код, з урахуванням ключових слів редагуються мета-теги -title, description, alt-, усуваються технічні несправності на сайті, що заважають його індексації. При внутрішньої оптимізації під Yandex велике значення має контент сайту - тексти, розміщені на його сторінках. Так, вони повинні бути унікальними (не дублювати як всередині сайту, так і на сторінках інших ресурсів), мати певну щільність ключових слів, бути привабливими і цікавими для користувача і гармонійно поєднуватися з дизайном сайту. SEO буде ефективніше і простіше, якщо інформація на сайті буде постійно оновлюватися: розділи «новини», «корисна інформація» та інші. Також позитивний ефект для пошукового просування в Яндексі дасть перелинковка між статтями.
  2. зовнішня оптимізація сайту. Просування неможливо без нарощування посилальної маси - кількості посилань на ресурс в інтернеті. Існує безліч способів отримання посилань на ваш сайт шляхом розміщення статей, прес-релізів та оглядів на інших ресурсах. У цьому полягає професійна пошукова оптимізація сайту під Яндекс.


Але зовнішня оптимізація - це не просто отримання посилань на сайт різними шляхами, важливо враховувати наступні фактори:

  1. Яндекс більше довіряє посиланнях з певним віком на тематичних ресурсах з великою кількістю контенту.
  2. Просування сайту в Яндексі дасть позитивний результат, якщо зростання посилань буде поступовим, в іншому випадку ресурс може потрапити під фільтр за так званий «контрольний вибух»
  3. Анкор (тексти посилань) повинні складатися не тільки з ключів, але і включати різні тематичні слова та переформулювання. Тільки при цьому просування в Yandex буде ефективним
  4. Кількість посилань на сайт визначається в кожній тематиці індивідуально і залежить від різних показників і факторів: регіон просування, тематика, активність конкурентів в пошуковому просуванні і багато іншого.


Це лише незначна частина рекомендацій, яких варто дотримуватися при пошуковому просуванні сайту.
Основна з особливостей просування сайту в Яндексі - постійна зміна алгоритмів, які враховують при ранжируванні безліч чинників. Тому навіть якщо сайт досяг ТОПу, розкрутка сайту в Яндексі і всі роботи над проектом не припиняються. Після кожного апдейта аналізуються всі зміни в алгоритмі ранжирування і, при необхідності, вносяться корективи на сайт і в план його розкрутки.


Етапи просування сайту під Яндекс


01. Аудит сайту
Оптимізації сайту під Яндекс передує його дослідження на наявність технічних помилок і їх ліквідація. При необхідності складається список рекомендацій щодо поліпшення ресурсу, який надається технічним фахівцям.
Важливою частиною робіт по SEO є аналіз конкурентів: визначається їх контрольний бюджет, стратегія розкрутки, ключові слова, позиції в пошукових системах. Виходячи з цього складається звіт і розробляється стратегія просування сайту, яка дасть максимальний результат.
02. Роботи по оптимізації ресурсу
Для того щоб розкрутити сайт в Яндексі, необхідно провести цілий комплекс підготовчих робіт, як то оптимізувати HTML-коду сторінок, скоригувати основних теги, усунути дублі на сайті, измененить або написання тексту з урахуванням вимог пошукової системи, удосконалити юзабіліті. Для збільшення кількості посилань на сайт необхідно використовувати кілька джерел одночасно - це дозволить уникнути падіння позицій в разі змін Яндексом алгоритму ранжирування.
Просування сайту - це робота на перспективу. Тільки в тому випадку можна розкрутити сайт в Яндексі, якщо кількість сторінок на сайті буде весь час збільшуватися, кількість посилань планомірно зростати, а ресурс буде постійно поповнюватися новими, цікавими матеріалами.
03. Звітність та гарантії
Кожен клієнт, який замовив послугу просування сайту в Яндексі, отримує доступ в особистий кабінет, в якому він може переглянути різні види звітів. Вони включають: актуальні позиції в пошуковій системі і вартість перебування сайту на обумовлених позиціях; кількість залучених користувачів і вартість кожного користувача; запити, за якими користувачі переходять на сайт в режимі реального часу.
Гарантією високої якості надаваних нами послуг є наш досвід, наявність в команді професіоналів та індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання.
Фінансовою гарантією є офіційний договір, в якому зафіксовані всі умови співпраці.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?