СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Просування і розкрутка інтернет магазину: стратегія просування інтернет магазину в Яндексі

 1. Професійна розкрутка інтернет-магазину - шлях до успіху
 2. Вартість розкрутки інтернет-магазину
 3. У чому полягає основне завдання пошукового розкручування інтернет магазину?
 4. Як саме проводиться розкрутка сайту інтернет магазину

послуги послуги  В умовах високої конкуренції недостатньо просто створити інтернет-магазин, щоб він став приносити прибуток власнику

В умовах високої конкуренції недостатньо просто створити інтернет-магазин, щоб він став приносити прибуток власнику. Необхідно зробити ресурс відвідуваним і забезпечити високий рівень продажів. І це основна мета: сайту потрібні не просто відвідувачі, а покупці!

Професійна розкрутка інтернет-магазину - шлях до успіху

Компанія Імагос пропонує комплексні послуги, в які входять створення, супровід сайту в Москві , Просування і розкрутка інтернет-магазину. У портфоліо веб дизайну сайтів нашої компанії Ви знайдете велику кількість професійно виконаних проектів будь-якого рівня складності. У своїй роботі ми застосовуємо найбільш ефективні способи розкрутки інтернет-магазину.

Наші переваги:

 • Поєднання якості і вартості послуг (якість забезпечується завдяки досвіду наших співробітників, а прийнятні ціни - раціональним розподілом коштів). Уточнити, скільки буде коштувати просування сайту інтернет магазину, Ви можете, заповнивши контактну форму , Або за телефоном 8 (495) 796-04-36.
 • Відсутність передоплати, розрахунок тільки по факту виконання робіт (оплата проводиться при досягненні інтернет-магазином обумовлених позицій).
 • Надання безкоштовних послуг з підтримки.

Вартість розкрутки інтернет-магазину

В кожному окремому випадку ціна пошукового розкручування інтернет-магазину розраховується індивідуально, так як залежить від конкретного набору фраз для просування. Якщо Ви хочете уточнити загальну вартість просування інтернет магазину, зателефонуйте нам по телефону, і наші менеджери проконсультують Вас з потрібних питань. Для того щоб ми могли назвати точну вартість робіт саме з Вашим замовленням (це може бути і розкрутка інтернет магазину ВКонтакте), будь ласка, заповніть форму онлайн-заявки або повідомте нам по телефону 8 (495) 796-04-36 його адресу. Також ми можемо надати детальну консультацію з питань замовлення та оплати послуг з просування інтернет магазину одягу та інших товарів.

У чому полягає основне завдання пошукового розкручування інтернет магазину?

Головне, в чому може допомогти просування інтернет магазину в Яндексі і інших пошукових системах - зниження вартості замовлення. Саме пошуковий трафік - найдешевше джерело відвідувачів для більшості комерційних тематик.

Інша основна задача, яку вирішує seo просування інтернет магазину - збільшення конверсії, тобто процентного відношення числа покупців до відвідувачів ресурсу. Високий рівень цього показника дозволяє витягти максимум користі з трафіку, що приходить на сайт. Часто саме цей показник є основним елементом для забезпечення високої віддачі від сайту.

Як саме проводиться розкрутка сайту інтернет магазину

Комплексна робота над PR-кампанією для інтернет-магазину об'єднує зусилля багатьох фахівців: оптимізаторів, програмістів, дизайнерів, копірайтерів та інтернет-маркетологів. Вона включає в себе наступні напрямки:

 1. Значна частина робіт полягає в підвищенні позицій сайту у видачі пошукових систем, так як саме вони багато в чому визначають підсумкову відвідуваність ресурсу. З цією метою проводиться оптимізація інтернет-магазину, яка має на увазі наступні кроки:
  • Оцінка запитів, за якими ресурс повинен знаходитися користувачами за допомогою пошукових систем.
  • При необхідності - створення додаткового наповнення для сайту (описів для товарів і зображень) з урахуванням необхідних запитів.
  • Оптимізація структури магазину. Вона повинна бути простою і зрозумілою як для відвідувача, так і для пошукових систем.
  • Способи просування інтернет магазину включають в себе створення грамотної навігації.
  • Технічні роботи: наприклад, ізоляція службової інформації від індексації пошуковими системами, створення карти сайту для пошукових систем, установка систем аналітики і так далі.

  Ось далеко не повний перелік робіт, в яких відображена стратегія просування інтернет магазину. Необхідність кожного з етапів визначається нашими фахівцями індивідуально виходячи з поточного стану ресурсу.

  Увага! Разова послуга внутрішньої оптимізації сайту в рамках його комплексної розкрутки надається абсолютно безкоштовно.

 2. Контекстна реклама інтернет-магазину.

  Даний компонент комплексної реклами інтернет-магазину має велике значення для збільшення відвідуваності і обсягів продажів, особливо на першому етапі. Ефективність контекстної реклами інтернет-магазину визначається її високою орієнтованістю на цільову аудиторію і відповідністю пошуковим запитам користувачів. Розрахувати вартість реклами в Яндекс допоможуть наші співробітники.

 3. Технічна підтримка інтернет-магазину.

  Дана послуга виконується фахівцями по веб-програмування та дизайну і включає в себе різні заходи з підтримки працездатності інтернет магазину і подальшому розвитку його функціональності: додавання нових модулів, розділів, виправлення неточностей в навігації і структурі, а також додаткові роботи (інтеграція з віртуальними системами оплати товарів і так далі).

Пошукова оптимізація і розкрутка інтернет магазинів

Заявка на розкрутку інтернет-магазину

У чому полягає основне завдання пошукового розкручування інтернет магазину?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?