СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Програми для геймерів. розгін комп'ютера

 1. Razer Game Booster
 2. Game Fire
 3. RivaTuner
 4. EVGA Precision X
 5. 3D-Analyze
 6. PowerStrip

Щороку випускаються всі нові і нові ігри з крутої графікою, супер ефектами і тисячами шанувальників. Але робити апгрейд комп'ютера кожен раз заради нової іграшки може не кожен. Але ж так хочеться, щоб довгоочікувана ігрова новинка не гальмувала, щоб була можливість грати на максимальних налаштуваннях з навороченими і барвистими ефектами, повністю занурившись в ігровий процес з неймовірною графікою.

В описаному вище випадку можуть допомогти так звані програми для геймерів - софт для розгону комп'ютера, а саме відеокарт, процесорів і в цілому для оптимізації системи. Ці утиліти знаходять раціональний підхід до розділу ресурсів комп'ютера, а деякі навіть дозволяють емулювати більш потужну відеокарту, завдяки чому можна запустити деякі ігри, які не хотіли працювати раніше.

Крім того, геймерам і всім бажаючим можуть стати в нагоді програми, які надають інформацію про ресурсах комп'ютера. За допомогою них можна дізнатися практично всю інформацію про встановлені комплектуючих: модель материнської плати, модулях оперативної пам'яті, процесора і багато інших параметрів заліза, в тому числі і програмні.

Зазвичай програми для розгону комп'ютера підвищують його швидкодію шляхом збільшення тактової частоти центрального та графічного процесорів і збільшення напруги живлення. До цього треба ставитися з обережністю, адже зі збільшенням потужностей стаціонарної машини або ноутбука підвищується температура багатьох елементів. Тому головне тут - не перестаратися і бути впевненим, що ваш блок живлення або система охолодження впораються з навантаженням, адже полагодити ноутбук або комп'ютер можна, але це займає ваш час і гроші.

Можна обійтися без використання програм для розгону комп'ютера за допомогою зміни налаштувань в BIOS материнської плати і відеокарти. Але якщо ви жодного разу не стикалися з цим, то краще цим способом знехтувати. Через складність даного методу ми не будемо зупинятися на ньому, а перейдемо безпосередньо до опису програм для геймерів і розгону комп'ютера.

Крім основної функції розгону комплектуючих комп'ютера, програми-оптимізатори можуть містити в собі різні інструменти для поліпшення продуктивності операційної системи шляхом вивільнення пам'яті, дефрагментацією жорстких дисків, відключенням, непотрібних під час гри, згладжувань шрифтів Windows, усіляких віджетів і ін. Завдяки такій оптимізації все ресурси комп'ютера будуть спрямовані на роботу і продуктивність необхідного додатку, в нашому випадку на гру.

Razer Game Booster

Razer Game Booster - потужна безкоштовна програма для оптимізації роботи операційної системи і збільшення швидкодії комп'ютера. Підвищення продуктивності гри досягається за рахунок тимчасової оптимізації ОС, а саме дефрагментації оперативної пам'яті, закриття непотрібних під час гри фонових процесів, діагностики DirectX та інших процесів.

Дана програма для розгону комп'ютера не лізе в реєстр, не прискорює роботу заліза і не змінює налаштувань Windows. «Що ж вона тоді робить?» - запитаєте ви. Коли ви зберетеся пограти в довгоочікувану гру, ви перед цим повинні запустити Game Booster і утиліта легким рухом руки очистить систему від непотрібного гальмуючого багажу. По завершенню роботи програми все повернеться на свої місця.

Інтерфейс програми досить простий і зрозумілий. Для ледачих в Razer Game Booster є відмінна кнопка, яка зробить автоматичну оптимізацію і не змусить вас самостійно вибирати налаштування оптимізації. Всього в один клік ваш комп'ютер буде повністю готовий до гри, а при бажанні ви зможете все налаштувати самі.

Якщо необхідний розгін комп'ютера, то вам слід скачати Razer Game Booster .

Game Fire

Сучасні ігри досить вимогливі до системних ресурсів, а якщо до цього ще додається значна витрата ресурсів на операційну систему, то гра може працювати тільки на низьких налаштуваннях, а то і не працювати взагалі. Програма Game Fire допоможе частково вирішити цю проблему.

Відключаючи непотрібні для гри запущені служби і візуальні ефекти Windows, вона оптимізує роботу системи під гри. Завдяки цій програмі для оптимізації, система не буде пожирати дорогоцінні ресурси і всі вони будуть спрямовані тільки на гру. Утиліта проста в освоєнні, містить в собі автоматичне відключення за замовчуванням. Так само можна вказати вручну, який процес ви б хотіли відключити.

Ви можете скачати Game Fire безкоштовно.

RivaTuner

RivaTuner - мабуть, одна з найпопулярніших утиліт для розгону і тестування продуктивності відеокарт від NVIDIA і AMD. Вона дозволяє розігнати відеокарту прямо через залізо або через драйвер і тонко налаштувати її роботу.

З усіх доступних функцій можна виділити наступні:

 • робота з параметрами Direct3D і OpenGL драйвера відеокарти,
 • настройка видеорежимов і частоти оновлення екрану,
 • настройка яскравості, контрасту і гами,
 • управління настройками вентилятора на відеокарті,
 • установка частоти ядра, пам'яті і шейдерного блоку,
 • надання звіту про характеристики відеокарти, драйвери і ін.,
 • відстеження температури, напруги відеокарти і системи охолодження.

У програмі є можливість створення профілів для запуску кожної програми, присутня вбудована база налаштувань драйверів і інструмент для редагування реєстру Windows.

Утиліта RivaTuner, в першу чергу, стане в нагоді власником відеокарт GeForce, а власники відеокарт ATI змушені використовувати програму з обмеженими функціями.

завантажити RivaTuner можна абсолютно безкоштовно і налаштовувати відеокарту собі на втіху.

EVGA Precision X

EVGA Precision X - дуже зручна програма для розгону відеокарт на базі NVIDIA. На відміну від RivaTuner, ця програма не перевантажена різними настройками і може використовуватися як її спрощена альтернатива.

Незважаючи на свою малу вагу і простоту, вона все ж може стати потужним інструментом для розгону відеокарт. Серед функцій утиліти для оптимізації роботи відеокарти можна відзначити наступні:

 • Управління частотою пам'яті, ядра і шейдерних блоків,
 • управління вентиляторами в автоматичному і ручному режимі,
 • створення профілів до 10 штук з присвоєнням гарячих клавіш для кожного,
 • перегляд температури в треї, створення скріншотів гри і багато іншого.

EVGA Precision X являє собою безкоштовне засіб для розгону вашої відеокарти.

Завантажити EVGA Precision X можна тільки для комп'ютерів на базі Windows.

3D-Analyze

3D-Analyze - давно не оновлювався, але дуже корисна програма, яка призначена для запуску нових ігор і додатків на старих відкритих.

Програма здатна емулювати настройки і параметри нових відеокарт (наприклад, підтримку піксельних шейдеров), або зовсім «прикидається» конкретною моделлю відеокарти. Утиліта не вимагає установки.

Утиліта не вимагає установки

Для працездатності нової гри вам потрібно запустити програму 3D-Analyze, вибрати виконуваний файл гри (зазвичай розширенням exe або bat) і спробувати виставити потрібні налаштування у вікні програми.

В подальшому виставлені настройки не доведеться виставляти заново, так як програма змінює оригінальний файл гри.

До речі, якщо вас не будуть влаштовувати будь-які певні настройки, т ови можете знову скористатися даної програми для виставлення оптимальних характеристик.

Рекомендуємо скачати 3D-Analyze , Якщо у вашому комп'ютері встановлена ​​відеокарта, що не підтримує нові програми та ігри.

PowerStrip

PowerStrip - є однією з найпопулярніших програм, що дозволяють працювати з відеорежимом і відеокартами. Програма підтримує практично будь-які відеокарти і здатна переконливо підвищити їх продуктивність.

З її допомогою можна перемикати дозвіл екрана, змінювати кольорову палітру, контраст, яскравість, частоту мерехтіння тощо. Крім цього можна привласнити різними програмами індивідуальні настройки і призначити гарячі клавіші на зміну різних параметрів.

завантажити PowerStrip - програму для оптимізації роботи з відеокартами.

Звертаємо вашу увагу ще раз, неправильна робота з розгоном комп'ютера і, зокрема, відеокарт може призвести до сумного результату. Тому намагайтеся обходитися без надмірного перевантаження комплектуючих комп'ютера.

«Що ж вона тоді робить?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?