СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Повне керівництво по оптимізації мобільного SEO в 2018 році

 1. Ключові компоненти мобільного SEO
 2. Основна SEO оптимізація для ранжирування
 3. Контент і ключові слова для мобільних пристроїв
 4. Індексація та оптимізація програм
 5. Прискорені мобільні сторінки (AMP)
 6. Виклики, з якими ви можете зіткнутися в мобільному SEO
 7. Оптимізація локального пошуку
 8. Повільне час завантаження
 9. Помилки лише для мобільних пристроїв
 10. Поради щодо оптимізації мобільного SEO
 11. Підвищення швидкості завантаження сайту
 12. Стиснення файлів
 13. Мінімізація CSS, JavaScript і HTML
 14. Оптимізація зображення
 15. Зменшити перенаправлення
 16. Перейдіть на більш швидкий хостинг-провайдер
 17. Використовуйте Google AMP
 18. Майте чуйний дизайн
 19. Оптимізуйте для місцевого пошуку
 20. Виправлення проблем, пов'язаних із мобільним пристроєм
 21. Висновок

Пошук у мобільних пристроях перевершив пошук настільних комп'ютерів ще в 2016 році. Але в 2018 році він став необхідністю.

A Звіт Statista прогнозує, що з усіх мобільних користувачів у світі близько 56% будуть використовувати свої мобільні телефони для доступу до Інтернету в 2017 році. Це величезна кількість, і це тільки збільшиться в 2018 році.

Всі ці цифри і статистика свідчать про те, що, як маркетолог, ви повинні почати шукати в своїй стратегії мобільного SEO більш тісно, ​​ніж коли-небудь. Отже, як оптимізувати мобільний SEO для вашого сайту.

У цьому блозі ви дізнаєтеся про:

 • Ключові компоненти мобільного SEO
 • Виклики, з якими ви можете зіткнутися в мобільному SEO
 • Поради щодо оптимізації мобільного SEO

Перед початком, я хотів би поставити відмову, що це буде дуже довгий блог. Але якщо ви дійсно хочете оптимізувати свій мобільний SEO і з'їсти його фрукти, вам доведеться витратити деякий час на його розуміння.

Ключові компоненти мобільного SEO

Оптимізація мобільного SEO, звичайно, нова для багатьох з нас. Вона розвивається, і ми побачимо багато змін у майбутньому. Однак, є деякі ключові компоненти, які завжди впливатимуть на нього. Давайте подивимося на це.

Основна SEO оптимізація для ранжирування

Традиційний SEO і мобільний SEO працює за тим же алгоритмом ранжирування. Однак, Google має специфічні для мобільних пристроїв фактори, ядро ​​залишається незмінним. Якщо ви не проіндексували ваш сайт, не можна оптимізувати SEO, незалежно від того, чи може мобільний або настільний комп'ютер отримати його.

Основні фактори, такі як відповідний вміст та його корисність, авторитет сайту, швидкість сторінки, зроблять вас більш високими в результатах пошуку.

Швидкість сторінки - це один з факторів ранжирування для мобільних пристроїв, які Google рекомендує покращити. Ви можете перевірити швидкість вашого сайту за допомогою Інструмент швидкості сторінки Google . Інструмент також показує проблеми, якщо такі є, і як їх виправити.

Я б рекомендував вам виправити ці питання якнайшвидше, щоб отримати вищий рейтинг в рейтингу.

Можна також перевірити в Пошуковій консолі Google> Пошуковий трафік> Застосування мобільних пристроїв для будь-яких помилок.

Контент і ключові слова для мобільних пристроїв

Як я вже згадував у вступі посади, що мобільні пошуки пройшли пошук на робочому столі, це призвело до того, що пошукові системи змінили свій алгоритм мобільного SEO. Наразі існує певний вміст для мобільних пристроїв і ключові слова, яким надано перевагу над звичайними сайтами.

Google повідомив, що такі запити подібні 'поблизу', 'біля мене' виросли на 34 складки . Це означає, що місцеві підприємства матимуть перевагу відповідних запитів.

Якщо у вас виникли сумніви, ви можете прочитати цей PDF-файл Правила оцінки якості пошуку другий розділ "Розуміння потреб користувачів мобільного зв'язку".

Наприклад, коли ви подорожуєте, ви намагаєтеся шукати ключові слова, такі як "АЗС поблизу" або "продовольчий центр біля мене".

Вам доведеться шукати ключові слова, які отримують більше мобільного трафіку, ніж трафік стільниці для вашого сайту, щоб створити вміст навколо нього.

Індексація та оптимізація програм

Мобільні програми індексуються в пошуках мобільних пристроїв. Якщо я займаюся пошуком Покемонів Google на моєму пристрої Android, це те, що я отримую.

Він показує мені пропозиції програми, пов'язані з Pokemon GO (так, я граю в Pokemon GO у випадку, якщо вам цікаво).

Після того, як додаток буде створено у прямому ефірі в будь-якому магазині, гніздо має отримати оптимізацію для пошукових систем у магазині. Так, магазини магазинів мають пошукові системи, і вони працюють подібним чином. Якщо у вас є програма, переконайтеся, що індексується якомога більше сторінок і створюйте вміст, багатий на ключові слова.

Існує Тематичні дослідження доступні в Інтернеті для порад з оптимізації магазину , якщо ви хочете це зробити.

Прискорені мобільні сторінки (AMP)

Хоча це і не великий компонент, він, безумовно, має свої переваги, оскільки Google регулярно його розвиває. Google Accelerated Mobile Pages безумовно, набувають більшої видимості в пошуках мобільних пристроїв, що дає можливість підвищити рейтинг на мобільних телефонах. Тим не менш, ранги будуть відкладати для пошуку на робочому столі.

Ось приклад результату пошуку, який я зробив для ключового слова "Hillary Clinton".

Ось приклад результату пошуку, який я зробив для ключового слова Hillary Clinton

Потім я виконав пошук того ж ключового слова на своєму мобільному пристрої. Ось знімок екрана.

Ось знімок екрана

Ви бачите, що Google надає перевагу AMP, і це може продовжуватися і в майбутньому. Проте AMP призначений лише для видавців і, якщо ви перебуваєте в Новинах Google. Ти можеш почати роботу з Google AMP в WordPress сьогодні!

Виклики, з якими ви можете зіткнутися в мобільному SEO

Щоб оптимізувати мобільні SEO, потрібно спочатку дізнатися про проблеми, з якими ви можете зіткнутися. Щоб ви могли підготуватися до цього. Цей розділ розглядатиме лише проблеми та рішення для них буде надано пізніше.

Оптимізація локального пошуку

Як я вже згадував раніше, від цього виграє місцевий бізнес. Але це теж завдання щодо того, як оптимізувати сайт, щоб отримати його високо в рейтингах. A дослідження, проведене Google виявляє, що 4 з 5 користувачів хочуть показувати оголошення, які є специфічними для розташування та поблизу їх оточення.

Таким чином, ви знаєте, що люди шукають результати, специфічні для місця розташування, і для місцевих підприємств дуже важливо використовувати цю можливість.

Повільне час завантаження

Це непросто, якщо ви знаєте про традиційні SEO. Повільна завантаження сайтів, безумовно, є великою проблемою, з якою можна зіткнутися при оптимізації свого сайту, будь то настільний сайт або мобільний сайт. Qubit зробив дослідження та знайшов що навколо $ 2.59 мільярди втрачені в продажах підприємствами тільки через повільне завантаження сайтів.

Думайте про себе. Припустимо, ви відкриваєте сайт, і для його завантаження потрібно 10 секунд. Хіба ви не залишите сайт і повернетеся до результатів пошуку?

Все це впливає на показник відмов на сайті і, отже, зниження рейтингу. Отже, для маркетологів дуже важливо працювати на швидкості свого веб-сайту, щоб отримати високі позиції в рейтингах.

Помилки лише для мобільних пристроїв

Про це Google сказав дві з найпоширеніших помилок що вони бачать на мобільних сайтах, є помилковими перенаправленнями та помилками лише для смартфонів.

Для того, щоб поліпшити досвід пошуку та покращити свій SEO, потрібно серйозно сприймати ці два чинники.

Неправильні перенаправлення перешкоджають користувачеві і можуть бути важкими для пошуку потрібної сторінки.

Неправильні перенаправлення перешкоджають користувачеві і можуть бути важкими для пошуку потрібної сторінки

Джерело: GoogleBlog

Помилки лише для смартфонів виникають, коли відображається сторінка помилки для користувачів мобільних пристроїв, а не для користувачів настільних ПК. Це можуть бути сторінки з помилками 404 або неправильно обробляти Googlebot або відтворювати відео на мобільних телефонах.

Це були деякі з найбільш поширених проблем, з якими стикаються маркетологи під час оптимізації своїх мобільних сайтів. Тепер настав час дізнатися, як можна подолати ці виклики і що потрібно зробити для того, щоб оптимізувати SEO вашого мобільного сайту.

Поради щодо оптимізації мобільного SEO

Ми бачили всі види досліджень і досліджень, і всі вони забезпечують вирішальні моменти щодо того, що потрібно враховувати при оптимізації мобільного SEO. У цьому розділі ми розглянемо поради та рішення проблем, які ми прочитали раніше.

Підвищення швидкості завантаження сайту

Швидкість завантаження сайту є важливою, оскільки швидкий веб-сайт займає краще місце. Google вказав, що швидкість сайту дорівнює один з критеріїв, використовуваний його алгоритмом для ранжирування сторінок . Швидкість завантаження сайту можна перевірити за допомогою: Pingdo m , GTmetrix , Інструмент Google PageSpeed .

Отже, як можна підвищити швидкість завантаження сайту?

Стиснення файлів

Вам доведеться підвищити розмір файлів CSS, HTML і JavaScript за допомогою програмного забезпечення. Компресор HTML , Gzip і т. д. деякі чудові програми для стиснення файлів.

Мінімізація CSS, JavaScript і HTML

Мінімізація - це процес видалення всіх непотрібних символів з вихідного коду без зміни його функціональності. Це робиться особливо в JavaScript.

Видаліть коментарі коду та невикористаний код. CSI-міні є Підтримка JavaScrip є деякими безкоштовними інструментами, доступними в Інтернеті, які можна використовувати.

Оптимізація зображення

Ви повинні переконатися, що ваші зображення не більше, ніж вони повинні бути. Спробуйте зменшити розмір зображення за допомогою відповідного формату (JPEG або PNG).

Використовуйте спрайти зображення CSS, щоб зменшити час завантаження сайту. Спрайт зображення - це колекція зображень, що поміщаються в одне зображення. Вони перешкоджають веб-сторінкам генерувати декілька запитів сервера, які заощаджують пропускну здатність і, в свою чергу, зменшують швидкість завантаження сайту.

Зменшити перенаправлення

Ваш відвідувач стикається з додатковим часом очікування завершення циклу запиту-відповіді HTTP, доки сторінка перенаправляє на іншу сторінку.

Перейдіть на більш швидкий хостинг-провайдер

Деякі сайти можуть завантажуватися повільно, навіть після виконання всього. Проблемою може бути ваш хостинг-провайдер. LiquidWeb , WPEngine і BlueHost є одними з кращих хостингових компаній, які є швидкими та надійними (ми використовуємо LiquidWeb як наш хостинг-провайдер).

Використовуйте Google AMP

AMP надає вашим сторінкам підвищення в рейтингах і Google надає їм перевагу. Я не буду вдаватися до деталей, оскільки ми вже обговорювали це.

Майте чуйний дизайн

Google віддає перевагу адаптивному дизайну, але підтримує всі типи конфігурацій сайту. Ось деякі плюси і мінуси кожного з представлених Moz.

Джерело: Moz Джерело: Moz

Оптимізуйте для місцевого пошуку

Оскільки багато пошукових запитів для мобільних пристроїв пов'язані з розташуванням, існує величезна можливість для місцевих підприємств. Отже, якщо ви хочете оптимізувати свій сайт для того, щоб піднятися в рейтингу пошуку, я рекомендую вам дотримуватися цих порад.

Виправлення проблем, пов'язаних із мобільним пристроєм

Ми обговорювали найбільш поширені помилки лише для мобільних пристроїв, і тепер ви дізнаєтеся, як це можна виправити. Google рекомендує наступне вирішення проблем.

 • Виправлення помилкових переадресацій - Якщо ви зареєструвалися в Google Webmaster, Google Search Console автоматично виявить будь-які несправні перенаправлення та повідомить вас. Ви також можете побачити це від себе Помилки сканування смартфонів а потім ви можете налагодити його, щоб дізнатися, де проблема полягає в конфігурації вашого сервера.
  • Перенаправляйте користувачів на еквівалентний мобільний сайт
  • Якщо у вас немає еквівалентної сторінки мобільного телефону, перенаправляйте їх на сторінку робочого столу
  • Використовуйте адаптивний дизайн для свого веб-сайту
 • Зафіксуйте м'які 404s - To виправити помилки 404 для сайту на смартфоні можна виконувати лише наведені вище дії.
 • Уникайте повноекранних спливаючих вікон - спливаючі вікна або банери, які охоплюють всю сторінку на мобільному телефоні, негативно впливають на досвід користувачів. І Google надає високий пріоритет користувальницькому досвіду. Якщо ви хочете мати банери, виведіть маленькі, які не покривають весь дисплей.

  Джерело: GoogleBlog

 • Елементи дотику - Якщо у вас є сенсорні елементи, набиті в невеликому просторі, є ймовірність, що користувач може натиснути на неправильний елемент. Щоб виправити ці помилки, переконайтеся, що кнопки розміру та простору та навігаційні посилання підходять для ваших мобільних відвідувачів.

Якщо ви виконуєте ці поради, то впевнені, що ви збираєтеся покращити свій мобільний SEO.

Висновок

Використання мобільних пристроїв збільшиться лише в найближчі роки. Якщо ви не зрівняєтеся зі змінами, ви відстанете. Використовуйте вищезазначені методи для катапультування перед конкурентами.

Якщо у Вас виникли питання, не соромтеся запитати у розділі коментарів.

Хіба ви не залишите сайт і повернетеся до результатів пошуку?
Отже, як можна підвищити швидкість завантаження сайту?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?