СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Пошукове просування сайту статтями: найкраще і ефективне просування сайту

 1. зростання відвідуваності
 2. конверсія
 3. тривалий ефект
 4. Ефективне просування сайту
 5. Скільки коштує просування сайту статтями?
 6. Фіксована вартість:
 7. результативність:
 8. оперативність:
 9. гарантії:
 10. Вартість просування текстами

Про дним з поширених і ефективних методів залучення цільової аудиторії є просування сайту текстами

Про дним з поширених і ефективних методів залучення цільової аудиторії є просування сайту текстами. Заходи, що вживаються фахівцями з розкручування ресурсу, впливають на підвищення його позицій в search-видачі. Зазвичай інтернет-сайти просувають в системах Яндекс і Google. Для досягнення найкращого результату використовуються цільові запити користувачів, що впливає на подальше збільшення відвідуваності і приплив потенційних клієнтів. Оптимізація ресурсу полягає в налагодженні його відповідності вимогам пошукових систем. Грамотна робота з контентом, поліпшення структури, зміна юзабіліті - все це в сукупності впливає на ситуацію.

зростання відвідуваності

Завдяки просуванню сайту статтями збільшується кількість цільових користувачів. На ресурс заходять саме ті люди, яким цікава компанія, її товари і послуги

конверсія

Звичайні читачі перетворюються в покупців. Завдяки оптимізації набагато більше людей роблять покупки, підписуються на поновлення, діляться відомостями про компанію

тривалий ефект

Грамотні тексти з коректно підібраним співвідношенням ключових запитів тривалий час тримають сайт в ТОПі. До того ж лояльність пошукових систем до нього не змінюється.

Сенс просування сайту текстами полягає в тому, що контент створюється не тільки для search-роботів, але і для реальних користувачів. Розміщуються цікаві статті, які прості для сприйняття. Спрямованість текстів залежить від тематики ресурсу. Якщо це інтернет-магазин запчастин, то до кожної моделі даються докладні описи з достовірними технічними даними. Якщо ж необхідно розкрутити одностранічнік, то створюється текст, для Лендінг-пейдж, який переконує читача в необхідності придбання конкретного продукту і підводить до цільового дії.

Займаючись просуванням сайту статтями, важливо аналізувати дії конкурентів. Які прийоми вони використовують в своєму контенті, на що роблять упор? Вивчення інших стратегій дозволяє сформувати власну схему, яка демонструє основні переваги. Внутрішня оптимізація включає:

 • складання семантичного ядра;
 • виявлення першочергових для просування сторінок;
 • написання ефективних текстів.

При необхідності проводиться технічна оптимізація. Вона включає створення XML-карти сайту, семантичну верстку контактів і інші методи.

Ефективне просування сайту

Щоб отримати помітний результат якомога швидше, крім розміщення якісного контенту на власному ресурсі можна звернутися і до зовнішнього просування. Для цього пишуться статті, в яких розміщуються вічні посилання на підопічний сайт. Потім тексти публікуються на перевірених і відвідуваних інтернет-майданчиках. Оскільки search-роботи цінують релевантні сторінки з корисним і унікальним контентом, то і діяти потрібно відповідним чином. Займаючись просуванням сайту текстами, виконавець і власник ресурсу володіють контролем над вмістом сторінки.

Стандартно стаття пишеться в межах 2000-2500 знаків без пробілів. Залежно від структури сайту і бажань замовника обсяг може зменшуватися до 500-1000 або виростати до 4500-6000 знаків. Занадто великі статті писати не рекомендується, оскільки це не завжди доцільно для розкрутки. Багато користувачів Інтернету вважають за краще текстовим полотнам стислу і лаконічну інформацію.

Кращим просуванням сайту фахівці називають комплексний підхід, що охоплює внутрішню і зовнішню оптимізацію. Займаючись розкручуванням сайту, важливо завжди пам'ятати про зручність читачів.

Скільки коштує просування сайту статтями?

Згідно з дослідженнями, що проводяться на вітчизняному ринку, максимально ефективним просуванням сайту є підвищення рейтингу за допомогою інформативних статей. Це «білий» метод, який володіє виключно перевагами. Він підвищує авторитет ресурсу серед пошукових систем, стимулює довіру цільової аудиторії. Поступово трафік збільшується і стає стабільним.

Просування сайту статтями обходиться відчутно дешевше зовнішньої та медійної реклами. Підсумкова вартість розраховується в індивідуальному порядку після узгодження технічного завдання з клієнтом. За певну суму в місяць замовник отримує регулярне і якісне оновлення сайту.

Кращим просуванням сайту вважається надання читачам на постійній основі цікавою і розгорнутої, нової і унікальної інформації. Такий підхід знаходить відгук серед 80% відвідувачів.

Фіксована вартість:

Ми щорічно стверджуємо прайс, в якому вказані актуальні на даний період розцінки

результативність:

Комплексне просування «білими» методами позначається на рейтингу і відвідуваності вже через 1-3 місяці

оперативність:

Команда Redbell приступає до виконання завдань відразу після внесення передоплати замовником

гарантії:

На всі види послуг укладається договір. У ньому прописуються наші зобов'язання перед клієнтом

Якщо ви перебуваєте в пошуках ефективного просування сайту, то ласкаво просимо в копірайтингового агентство Redbell. Ми пропонуємо результативну комбінацію власних розробок і класичних SEO-схем. За кілька років роботи на вітчизняному ринку ми забезпечили стабільний прибуток і відмінний трафік більш ніж 100 компаніям.

З моменту надходження замовлення до менеджера Redbell за клієнтом закріплюються профільні фахівці. Щоразу формується оптимальна команда на основі специфіки поставлених завдань. Телефонуйте нам або залишайте заявки на сайті. Для узгодження ТЗ менеджер зв'яжеться з вами в робочий час.

Вартість просування текстами

Актуальні ціни на виконувані агентством Redbell види робіт представлені в розділі «Послуги». На сайті у вільному доступі розміщений бриф для заповнення, завантажуйте його і вносите свої побажання по ТЗ

від 390 руб / 1000сімволов

Які прийоми вони використовують в своєму контенті, на що роблять упор?
Скільки коштує просування сайту статтями?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?