СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Пошук кращої SEO компанії в Канаді для малого бізнесу

 1. Правда про пошукову оптимізацію "SEO"
 2. Так хто є кращим SEO компанії в Канаді
 3. Я хочу сидіти обличчям до обличчя і говорити про свою компанію

Це велике питання, більшість власників бізнесу в усьому світі розуміють  Інтернет-маркетинг  , завжди в пошуках кращої компанії SEO Це велике питання, більшість власників бізнесу в усьому світі розуміють Інтернет-маркетинг , завжди в пошуках кращої компанії SEO. Для канадських власників бізнесу це не виняток.

Це може бути важким завданням з так званими маркетинговими компаніями, які з'являються сотні раз на місяць. Ми знаємо, що ви отримуєте 50 дзвінків на тиждень, всі заявляють те ж саме, перші сторінки Google, Yahoo і Bing. Деякі з них обіцяють від 30 до 60 днів або послуги безкоштовні. Це звучить як багато !!! "Ні"

Правда про пошукову оптимізацію "SEO"

Ось правда, реальна Пошукова оптимізація займає час. Ми знаємо, що це не те, що ви хочете почути, і водночас це правда. Коли ви працюєте з реальною компанією SEO, вони розповідають вам про це і отримують результати. Це не завжди швидко, але результати є реальними і в більшості випадків постійними!

Ми не повинні використовувати слово постійний, в даному випадку постійний засіб надовго! Коли вся робота виконується належним чином, і ваша компанія отримує хороші рейтинги, для Ваших конкурентів дуже важко відповідати тому, що було зроблено через те, що більшість так званих SEO компаній дійсно смокчуть!

Так хто є кращим SEO компанії в Канаді

Реальне питання, хто є кращою SEO компанією для канадських підприємств. Подивимося правді, багато компаній там використовують певні ключові слова у своєму URL або адресу веб-сайту, щоб допомогти їм зайняти місце за цим ключовим словом. Це працює, але давайте будемо реальними, якщо нам потрібно використовувати ключові слова в URL-адресі для ранжирування для цього ключового слова, ми не можемо бути такими хорошими! Кілька речей, які потрібно шукати в компанії:

 • Які ключові слова вони класифікують
 • Хто їхні клієнти
 • Вони роблять веб-дизайн
 • Вони справжні вебмастери
 • Чи мають вони обслуговування клієнтів
 • Наскільки велика компанія, занадто велика, вони ніколи не дізнаються, хто ви!

Краща SEO компанія в Росії Канада це той, хто може класифікувати сайт за ключовим словом з будь-якою URL або веб-адресою. Індустрія інтернет-маркетингу нічим не відрізняється від будь-якої іншої галузі, 97% компаній, що знаходяться там, поступаються найвищим 3%. Це справедливо для майже кожної галузі на планеті.

Я хочу сидіти обличчям до обличчя і говорити про свою компанію

Ми часто чуємо це для деяких клієнтів Ми часто чуємо це для деяких клієнтів. У більшості випадків вони хочуть бути в змозі відправитися в офіс маркетингових компаній, щоб поговорити про свій рахунок або в деяких випадках задушити когось! Ви смієтеся, але пам'ятаєте правило 97% 3%, тільки 3% компаній можуть доставити те, що вони обіцяють.

Наша пропозиція, скористайтеся скайпом або іншим способом потрапити перед потрібними людьми. У більшості випадків тільки тому, що компанія є локальною, це не завжди призводить до гарного досвіду. Крім того, інтернет-маркетинг є лише ключовими словами, він не має нічого спільного з місцем розташування маркетингової компанії або країни, в якій вони знаходяться!

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?