СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

POSTINGBLUES. Сайт для розкрутки проектів

  1. Партнерська винагорода в PostingBlues становить 3 рівня
  2. 2-й рівень
  3. 3-й рівень

PostingBlues

POSTINGBLUES - Відмінний сайт для розкрутки і просування своїх проектів. Раз ви читаєте ці рядки, то швидше за все ви мене знайшли завдяки автоматичної розсилки цієї компанії. Тут новачкам цілий тиждень роблять БЕЗКОШТОВНУ розсилку 2 рази по 100 групам Facebook на добу. А потім, в загальному за копійки - від 5,99 євро на місяць !!!, йде оплата за послуги розсилки, але вже до 5000 повідомлень в день!

У підсумку за тиждень безкоштовного тесту вам буде зрозуміло чи варто продовжувати співпрацю з цим сайтом на платній основі. Як для мене, то варто. PostingBlues вибрали більш 112700 користувачів, як основний інструмент для просування контенту. Простота, надійність і ефективність в поєднанні з прийнятною ціною - це стало добрим рішенням для тих, хто вибрав цей продукт. Надалі вам не доведеться платити за свою рекламу. У цьому вам допоможе можливість рекламувати чужі проекти і чудова партнерська програма, яка дозволить не тільки перекрити витрати на рекламу, а й добре заробити.

Зароблені гроші в будь-який момент можна вивести від 10 євро на найнадійніші платіжні системи, такі як: PayPal, VISA / MasterCard, Bitcoin, Payeer, Яндекс.Деньги і Payza.

Партнерська винагорода в PostingBlues становить 3 рівня

1-й рівень

- 20% від кожного поповнення балансу з зовнішньої платіжної системи

- 5% від заробітку партнерів за виконання завдань і рекламних кампаній

2-й рівень

- 5% від кожного поповнення балансу з зовнішньої платіжної системи (Для активації необхідно: 10 рефералів першого рівня, які поповнили баланс з будь-платіжної системи)

3-й рівень

- 1% від кожного поповнення балансу з зовнішньої платіжної системи (Для активації необхідно: 20 рефералів першого рівня, які поповнили баланс з будь-платіжної системи)

Для розкрутки своїх проектів або для заробітків без вкладень правильно ще використовувати буксує

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?