СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Посібник для початківців для WordPress SEO 1

 1. Що таке SEO Якщо ви не знаєте, SEO означає оптимізацію в пошукових системах, і це в основному дисципліна...
 2. SEO кращих практик за даними Google
 3. Підготовка
 4. 1 Переконайтеся, що пошукові системи дозволяють індексувати вас.
 5. 2 Отримайте ваш сайт індексується, якщо це вже не так
 6. 3 Залиште потворні Постійно
 7. Наступна стаття

Що таке SEO

Якщо ви не знаєте, SEO означає оптимізацію в пошукових системах, і це в основному дисципліна отримання пошукових систем, часто з важким акцентом на Google, щоб відправити вам відвідувачів.

SEO є складним, і це може бути важко пояснити все, що це тягне за собою, не перетягуючи, так що ми будемо тримати його коротким і солодким. Найпростіший спосіб пояснити SEO - це сказати, що мова йде про зв'язок. З одного боку, знаючи вашу потенційну аудиторію та спілкуючись з ними на їхній мові, з іншого боку, спілкуючись з пошуковими системами, що ваш чудовий вміст гідний уваги та поваги до своїх ботів.

SEO часто розробляється, щоб звучати як якийсь містичний, магічний, прагнення. Подорож через темні моря, що тільки "гуру" і експерти можуть орієнтуватися (або грати результати "обманюючи систему"). І коли справа доходить до проникнення в топ-10 результатів на Google за найбільш конкурентними умовами там і підтримання вашого рангу, можливо, це правда.

Але це не те, що це WordPress SEO керівництво о. Цей посібник покаже вам деякі найкращі практики, які можуть почати отримувати невеликий, але значний трафік пошуку, який буде з часом збільшуватися.

Коли справа доходить до того, чи варто вам витрачати час на SEO як новачок, блогівське співтовариство, схоже, розділене навпіл. Люди, які блогу про SEO "не може занижувати важливість робити SEO", в той час як люди, які роблять соціальні медіа, мереж, ви називаєте це, всі види ігнорувати його.

Хоча я бачив деякі переконливі статистичні дані, які показують, що трафік гостьових блогів перетворюється краще, ніж пошуковий трафік, потенційний обсяг також дуже відрізняється. Хоча запрошення гостей можуть принести кілька сотень відвідувачів, навіть тисячі, потенційний трафік, який можна було б отримати за один раз, може бути різним. Навіть для деяких "жалюгідних" пошукових термінів, які отримують тільки 30 щоденних пошуків, це тисячі потенційних відвідувачів на рік (і, звичайно, на щастя, немає жодної мережі / холодної електронної пошти потрібно). Так що давайте копаємося в WordPress SEO!

Жаргон SEO

 • Обсяг пошуку = кількість пошуків за певним ключовим словом на місяць.
 • Ключове слово = Найчастіше посилається на слово або фразу, що шукається в, у контексті її розміщення у вашому вмісті.
 • Пошук фрази = Щось шукає в пошукових системах.
 • Точне відповідність ключове слово = Ключове слово, яке точно відповідає фразі пошуку ("Органічна кішка" - це точна відповідність, але "Natural Cat Food" не є).
 • Backlink = посилання з зовнішнього веб-сайту на веб-сайт або сторінку.
 • Permalink = Повна URL-адреса публікації (або сторінки). В основному, де ви знаходите пост, коли він більше не знаходиться на першій сторінці.
  У цьому короткому посібнику ви дізнаєтеся, як оптимізувати свій сайт WordPress і отримати додаткових відвідувачів, яких ви можете залишити на столі.

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів

Якщо ви думаєте про те, як працює пошукова система, скануючи й індексуючи ваші сторінки та вміст, а потім зіставляючи їх із запитами, зробленими пошукачами, ви можете відчути, про що йде мова. Оптимізація пошукової системи в певному сенсі означає ефективне спілкування з потенційною аудиторією. Ви повинні знати, як спілкуватися з аудиторією.

І ось тут починається дослідження ключових слів. Дослідження ключових слів - це все, що говорять мовою потенційного відвідувача. Дещо інше формулювання може означати 1000% різницю в потенційній аудиторії. Інколи більше (але це не означає, що ви завжди повинні орієнтуватися на більш популярний, більше про це пізніше).

Хоча існує велика кількість програмного забезпечення для проведення досліджень ключових слів, для цілей цього посібника ми використовуємо безкоштовну альтернативу планувальнику ключових слів Google (для цього потрібно мати активний обліковий запис AdWords, який є досить просто, якщо ви вже маєте обліковий запис Google - це безкоштовно).

Одна з моїх улюблених функцій планування ключових слів полягає в тому, що ви можете використовувати її для отримання пропозицій та розуміння мови, яку використовує ваша аудиторія при пошуку вмісту, просто ввівши одну більш широку тему або проблему.

Друга частина дослідження ключових слів - це оцінка конкуренції. Це є ключовим моментом, оскільки це допоможе вам вирішити, чи варто вашому часу спробувати піти за певним ключовим словом, або ви повинні просто зберегти його на пізніше і перейти до більш зелених пасовищ.

SEO кращих практик за даними Google

Google надає консультації проти створення «штучних посилань», включаючи гостьові блоги для створення зворотних посилань. Замість цього Google радить:

 • Оптимізуйте структуру веб-сайту
 • Напишіть точні назви сторінок
 • Удосконалюйте URL-адреси свого веб-сайту
 • Правильно використовуйте метаописання
 • Напишіть вміст задниці, або доставляйте послуги поштовху
 • Правильно використовуйте теги заголовків
 • Оптимізуйте зображення

Підготовка

А тепер на фактичне виконання. Наступні матеріали допоможуть вам отримати готовий веб-сайт для впровадження передового досвіду SEO, який ми розглянемо в наступній частині посібника.

1 Переконайтеся, що пошукові системи дозволяють індексувати вас.

1 Переконайтеся, що пошукові системи дозволяють індексувати вас

ЗАПУСТИТИ ЦЮ КОРОБУ! Незалежно від того, наскільки добре ви робите всі інші речі, якщо ви зіпсуєтеся на цьому кроці, це не буде мати значення взагалі. Ваш сайт розповість GoogleBots, і bingbots, і yahoobots, що вони "не вітаються тут". І вони будуть рухатися далі, роблячи вас фактично невидимими для більшості (якщо не всіх) пошукових систем.

2 Отримайте ваш сайт індексується, якщо це вже не так

Щоб отримати індексацію від Google, вам потрібен вже індексований веб-сайт для посилання на ваш сайт, або вам доведеться вручну проіндексувати ваш сайт. Ви можете зробити це, надіславши карту сайту (створену легко за допомогою плагіна, як WordPress SEO за допомогою Yoast, або XML Sitemaps) за допомогою Google Webmaster Tools (для індексації у Bing використовуйте Bing Webmaster Tools, щоб подати карту сайту). Більше про створення XML-мапи сайту і подання його тут.

3 Залиште потворні Постійно

Структура за промовчанням (p = 999) не тільки погана для зовнішнього вигляду, але й побічно пошкоджує ваш рейтинг, оскільки ключові слова у вашому URL-адресі трохи допомагають. Це таке легке виправлення теж. Просто перейдіть до налаштувань> постійні посилання і виберіть структуру посилань "посада", і ви все налаштовані.

Наступна стаття

Посібник для початківців для WordPress SEO 2 - Ключове слово

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?