СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Переадресація домену та SEO

  1. Перенаправлення проти
  2. Переадресація домену
  3. Переадресація домену - з маскуванням
  4. Постійні та тимчасові переадресації [301/302]
  5. Чи слід налаштувати перенаправлення?
  6. Для нашого нового маркетолога - рішення сервера імен

Оновлено 5 березня 2018 року

Коли-небудь працювали з провідною системою маркетингу управління? Є багато там, за щомісячну плату, ви отримуєте веб-сайт в комплекті з вибором цільових сторінок, автовідповідачів (часто написаних для вас) і системи управління контактами. Вони добре працюють з онлайн-рекламою; де ваш банер, оголошення КПП привертають трафік безпосередньо до ваших попередньо побудованих цільових сторінок, генеруючи для вас призводи.

Так що щодо налаштування власного домену і вказування його на систему маркетингу? Не проблема, за $ 10 або близько того, ви купуєте домен, а потім пересилаєте його до URL-адреси системи маркетингу.

Це не викличе жодних проблем з SEO для мого нового домену, так? Ну, "це залежить" .

Я не знаю, що коли я написав ці слова в 2011 році, я отримав би ряд питань про домени, SEO та перенаправлення! Це розширене повідомлення допоможе відповісти на них!

Перенаправлення проти

Одна точка плутанини полягає в тому, що, коли мова йде про вказівку одного домену на інший, хостинг-провайдери не відповідають їхній термінології. Деякі використовують «переадресацію», інші використовують «перенаправлення».

Наприклад, у Godaddy ви хочете налаштувати Forwarding на панелі керування DNS, щоб перенаправити один домен на інший.

DNS, акронім для служби доменних імен, - це шар Інтернету, який відображає ваше доменне ім'я на IP-адресу сервера, на якому фактично перебуває ваш вміст.

DNS, акронім для служби доменних імен, - це шар Інтернету, який відображає ваше доменне ім'я на IP-адресу сервера, на якому фактично перебуває ваш вміст

Конфігурація переадресації Godaddy

Навпаки, на Bluehost і багатьох інших постачальниках ви хочете перейти до Redirects.

Я дійсно соромлюся додати у цьому додатковому трохи плутанини, але це може бути добре для деяких з вас, щоб знати це. Для розробника веб-додатків, Forward і Redirect - це дійсно різні речі. Форвард змінює URL-адреси на сервері, не повідомляючи веб-переглядачу, але переадресація повідомляє веб-переглядачу отримати нову URL-адресу.

Але коли справа доходить до DNS, ви можете думати про Redirect і Forward як про практично одне і те ж.

Очистити, як бруд?

Переадресація домену

Найпростіший спосіб пересилання вашого домену - це перенаправлення (у термінології Godaddy: тільки вперед). Це означає, що коли користувач відвідує ваш домен, скажіть mynewdomain (точка) com , сервер відправляє назад код у веб-переглядач, який повідомляє йому перейти на нове місце, наприклад iuser (точка) marketingsystem (точка) com .

Переадресація домену - з маскуванням

Але скажіть, що у вас є mynewdomain (точка) com, і ви хочете показати вміст іншого сайту (у цьому випадку вміст з маркетингової системи) під доменом веб-сайту. Ось чому люди використовують маскування.

Маскування приховує URL-адресу домену, на яку ви переадресовуєте / перенаправляєте. При звичайному перенаправленні, описаному вище, користувач побачить цільову URL-адресу в браузері після завершення перенаправлення. Не з маскуванням. Також називається URL Frame , перенаправлення домену з маскуванням приховує цільовий домен від користувача, зберігаючи mynewdomain (точка) com у полі URL у браузері. Звучить ідеально, так? Ну, давайте подивимося, що павук бачить, коли відвідує домен. Ось приклад

<frameset rows = '100%, *' frameborder = no framespacing = 0 border = 0> <frame src = "http://iuser.marketingsystem.com" ім'я = mainwindow frameborder = no framespacing = 0 marginheight = 0 marginwidth = 0 > </frame>

Цей код повідомляє відвідувачеві, що весь вміст надходить з домену marketingsystem (точка) com.

Таким чином, це загальний консенсус маскування за допомогою фреймів є поганими для SEO і більшість тематичних досліджень з цим згодні. У будь-якому випадку, досвідчені користувачі, які відвідують Chrome або Firefox, можуть помітити, що браузер отримує відповідь від marketingsystem (dot) com , особливо якщо він є повільним ( Waiting on…. ). Тому вихідний домен не повністю прихований. І, хоча ви можете вставити мета-теги в код набору фреймів, щоб спробувати оптимізувати “сторінку”, якщо ви дійсно хочете приховати вихідний домен, ви хочете, щоб рішення сервера імен нижче.

Постійні та тимчасові переадресації [301/302]

З перенаправленнями існує два типи мого веб-сайту, які перенесли коди. Одним з них є HTTP-код 301, який говорить про те, що нове місце є постійним, а інший - HTTP-код 302, який говорить, що перехід є тимчасовим.

Якщо ви переглядаєте статті SEO в Інтернеті, ви побачите поради, які завжди використовують перенаправлення 301, щоб переконатися, що перевага SEO переходить до цільового домену. Правда полягає в тому, що значення SEO проходить як для 301, так і для 302s, але вам потрібно 301, якщо ви бажаєте, щоб цільова URL-адреса була проіндексована. Для багатьох ситуацій, таких як необхідність відправити користувача на сторінку заміни, оскільки оригінал видалено, перенаправлення 301 - це те, що ви хочете.

Але чи справді ви цього хочете в нашій системі маркетингу? Якщо ви зацікавлені в створенні SEO потужності вашого нового домену, перенаправлення 301 або 302 переможе цю мету, оскільки вона просто передає всі, що зв'язують сік з маркетинговою системою, яка може не бути тим, що ви хочете.

Чи слід налаштувати перенаправлення?

У коментарях нижче, я отримав багато питань, що робити, коли у вас є колекція доменів, і ви хочете максимізувати свій потенціал SEO.

Я закликаю вас прочитати сценарії в коментарях. Майте на увазі, що в сьогоднішньому SEO-ландшафті домен навряд чи буде мати ранг, поки він не матиме певного вмісту та зворотних посилань. Ви можете подумати, що у вас є ідеальне доменне ім'я, яке відповідає ключовій фразі, на жаль, вони не працюють так, як раніше.

Короткі, запам'ятовуються доменні імена легше продавати, ніж домени з ключовими словами, такі як cheapfastcarinsurance (dot) com. Якщо ви продаєте онлайн, ви хочете взяти довгострокову перспективу і створити бренд, якому довіряють люди. При цьому ключові слова у вашому домені можуть допомогти Google зрозуміти тему, про яку ви пишете.

Якщо у вас є деякі запасні доменні імена, які відносяться до вашого основного домену, 301 перенаправлення їх є гарною ідеєю. Принаймні, ви захочете будь-який тип трафіку, якщо у вас є домен, багатий на ключові слова.

Для нашого нового маркетолога - рішення сервера імен

Оскільки маскування не працює добре, що залишилося для нашого маркетолога, який хоче створити свій домен? Замість того, щоб пересилати домен, можна додати домен до серверів імен цільової системи (щоб вони працювали з DNS, а не з реєстратором). Вказуючи на сервери імен маркетингової системи, ви переносите контроль DNS в систему маркетингу, яка зрозуміє, які файли показуватимуть ваш веб-відвідувач. Оскільки в цьому ми намагаємося побудувати значення SEO нашого домену, а не URL-адресу системи маркетингу, це кращий підхід, ніж перенаправлення або пересилання за допомогою маскування.

Однак є кілька недоліків. Один з них полягає в тому, що якщо обидва домени індексуються, Google може враховувати цей дубльований вміст. Ви хочете уникати будь-яких посилань безпосередньо на URL-адресу вашої маркетингової системи. Також, наскільки це можливо, налаштуйте веб-сайт системи маркетингу. Якщо ваш сайт виглядає як сто інших, це буде важче змусити його високо оцінити.

Так що щодо налаштування власного домену і вказування його на систему маркетингу?
Це не викличе жодних проблем з SEO для мого нового домену, так?
Очистити, як бруд?
Звучить ідеально, так?
Але чи справді ви цього хочете в нашій системі маркетингу?
Чи слід налаштувати перенаправлення?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?