СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Остаточний 301 Керівництво з переадресації SEO

 1. Чи потрібен мені перенаправлення 301?
 2. Чому це повинно бути 301 Redirect і не інший тип?
 3. Як створити та впровадити 301 перенаправлення?
 4. Я розгорнув 301 перенаправлення, але я маю проблеми!
 5. 301 перенаправлення працювали спочатку, але після того, як мій рейтинг знизився
 6. Моя сторінка, яка використовується для рейтингу 1, але Google карає її, чи можу я перенаправити її?
 7. Як довго слід тримати 301 Redirect Active For?
 8. Що ще потрібно зробити для запуску нового сайту?

301 Перенаправлення є однією з найдавніших тактик, що використовуються в SEO, і вони все ще неймовірно важливі і стали більш універсальними за останні кілька років. З різних аналогій, що використовуються для опису переадресацій, моєю улюбленою є аналогія поштового відділення. Коли ви переїжджаєте до нового будинку, більшість людей знають, що вони повідомляють про своє переміщення, щоб вони могли пересилати всі ваші старі повідомлення на нову адресу. Деякі з нас забувають, і в результаті втрачають купу пошти. Таким же чином, переспрямування 301 інформує сканерів пошукових систем, що URL-адреса, яка використовувалася для "живого" місця розташування X, перемістилася на нове місце Y.

Таким же чином, переспрямування 301 інформує сканерів пошукових систем, що URL-адреса, яка використовувалася для живого місця розташування X, перемістилася на нове місце Y

Існує три типи переадресацій:

 • 301, або "переміщено назавжди"
 • 302, або "тимчасово переміщено"
 • 307, наступник 302, також переадресовується тимчасово
 • мета-оновлення

Оскільки ця посада називається 301 перенаправляти SEO керівництво , ми зосередимося на 301 редирект. Так що я не залишу вас повністю в темряві щодо переадресацій 302, 307 і мета-оновлення, ось їх короткий опис, перш ніж ми перейдемо до світу перенаправлення 301:

 • 302 і 307 :
  • Це тимчасові переадресації, і поки вони технічно різні типи, вони дійсно роблять ту ж роботу, тому я пов'язую їх тут. Цей тип переадресації спрямовує сканера до нового розташування URL-адреси, але він не розглядатиме його як постійну зміну. Як наслідок, він не буде передавати жодних повноважень SEO, які отримала оригінальна URL-адреса протягом свого життя. Повернувшись до нашої аналогії поштового відділення, 302 було б, якби ви попросили поштове відділення тримати вашу пошту, поки ви знаходитесь поза містом. Якщо вам потрібно було виконати переадресацію протягом декількох днів, а потім повернутись до початкової URL-адреси, або мати переадресацію, яка цілеспрямовано не передає повноваження SEO новому місцю, це може бути життєздатним варіантом. Однак, оскільки перенаправлення 302 і 307 не передають жодних повноважень SEO від початкового джерела до нового джерела, в більшості випадків вони не повинні використовуватися.
 • Meta refresh :
  • Перенаправлення метаобновлення є більш повільними, і більше інструментом юзабіліті. Подумайте про державні веб-сайти або інші захищені веб-сайти з зовнішніми посиланнями. Ви помітили, що при натисканні на зовнішнє посилання ви отримуєте зворотний відлік, наприклад, " Ви будете перенаправлені на сайт example.com через 5 секунд. Якщо ви цього не зробили, натисніть тут ? Це приклад мета-оновлення. В основному це використовується для переадресації затримки часу, яка буде спочатку завантажувати оригінальний URL. Хоча перенаправлення мета-оновлення передають невелику кількість повноважень SEO, вони не є рекомендованим маршрутом для цілей SEO.

Переадресація 301 або "перенесені на постійній основі" переадресації - це ваші найкращі друзі при зміні шляхів URL на вашому сайті. Повернувшись до нашої аналогії з поштовим відділенням, редирект 301 побачить, що ваша стара пошта (авторитет SEO) пробирається до нового місця.

Перш ніж потрапити до технічної інформації про перенаправлення, давайте поринемо в те, як пошукові системи сканують веб-сайти, щоб додати деякий контекст до цього керівництва.

Подумайте про пошукову систему (ви думали про Google, чи не так?).

Вікторина: як Google сканує мій веб-сайт?

A. Google сканує мій веб-сайт як одну одиницю. Весь веб-сайт або сканується, або це не так.

B. Google сканує мій веб-сайт як групу веб-сторінок. Деякі веб-сторінки можуть скануватись, а інші можуть бути пропущені.

Якщо ви вибрали Б , то маєте рацію!

Оскільки Google сканує веб-сайти як групи веб-сторінок, кожній веб-сторінці на вашому веб-сайті призначено:

 • Ключові фрази, для яких ця сторінка відповідає
 • Повноваження SEO для конкретної сторінки (або влада рейтингу)
 • Профіль зворотного зв’язку (або зовнішні гіперпосилання, які вказують безпосередньо на цю сторінку)
 • Рейтинг в сторінках результатів пошуку (SERPs)
  • Пошукові системи показуватимуть різні сторінки своїх результатів пошуку залежно від запиту кінцевого користувача та сторінки, яка на вашому веб-сайті є найбільш релевантною для цього запиту
 • … Та кількість інших пошукових сигналів

Через деякий час ви отримаєте веб-сайт із групою сторінок, кожен з яких має певні сильні та слабкі сторони. Ви були б здивовані, знаючи, що домашня сторінка вашого сайту не завжди є найсильнішим активом SEO на вашому сайті - хоча вона, як правило, більша частина часу.

Чи потрібен мені перенаправлення 301?

Існує кілька різних сценаріїв, де рекомендується використовувати 301 перенаправлення. Ось список найбільш поширених сценаріїв:

 • Ви оновлюєте свій веб-сайт, а деякі (або всі) сторінки матимуть інший шлях URL-адреси до моменту завершення. Наприклад:
  • Оригінальна сторінка "Про програму": http://www.example.com/about.html
  • Нова сторінка "Про програму": http://www.example.com/about/
 • Ви отримуєте сертифікат безпеки (SSL) і захищатимете весь веб-сайт. Наприклад:
  • Оригінал: http://www.example.com/
  • Нове: https://www.example.com/
 • Ви припиняєте користуватися послугою або продуктом і хочете перенаправити відвідувачів на нову послугу або продукт:
  • Оригінал: http://www.example.com/old-service/
  • Нове: http://www.example.com/new-service/
 • Ви повинні усунути проблеми канонізації, щоб консолідувати різні версії своєї URL-адреси від "non-www" до "www" або навпаки:
  • Оригінал: http://example.com/
  • Нове: http://www.example.com/
 • Будь-який інший сценарій, в якому потрібно перенаправляти користувачів з однієї URL на іншу.

Чому це повинно бути 301 Redirect і не інший тип?

301 Перенаправлення можуть передавати від 90% до 99% повноважень SEO (рейтинги, індексовані сторінки, пошукові сигнали) від початкової URL-адреси до нової URL-адреси. Завдяки цьому ви зможете внести необхідні зміни на свій веб-сайт, зберігаючи при цьому якомога більше історичних повноважень SEO.

Як створити та впровадити 301 перенаправлення?

Існують різні способи підходу до реалізації, ось кілька сценаріїв і ресурсів:

 • Сервер Apache
 • ASP.NET
 • Забагато інформації? Ви завжди можете найняти нас зробити це за вас.

Я розгорнув 301 перенаправлення, але я маю проблеми!

Як і все, що обертається навколо пошукової оптимізації, ви можете робити все правильно і не отримувати бажаного результату.

При правильному та своєчасному розгортанні 301 перенаправлення можуть швидко виконати роботу з передачі авторитету SEO від початкового джерела до нового місця розташування. Однак важливо знати, що пошуковим системам, таким як Google, знадобиться деякий час, щоб підтвердити передачу та оновити свій індекс. Додайте трохи більше часу для повноважень SEO для перенесення на нове місце.

З нашого досвіду, веб-сайт, який має ефективну частоту сканування, побачить коливання рейтингу після розгортання 301 переадресацій, але речі, здається, стабілізуються через кілька тижнів. Це може тривати довше, якщо перенаправлення 301 знаходиться між різними доменами верхнього рівня.

Ще в 2012 році я написав повідомлення в блозі про 301 проблему перенаправлення. Перевірте, чи існує більше потенційних небезпек .

301 перенаправлення працювали спочатку, але після того, як мій рейтинг знизився

Ви дійсно повинні переконатися, що нове місце все ще має відношення до того, про що йшла стара сторінка, якщо ви сподіваєтеся зберегти свій рейтинг.

Ось приклад сценарію:

 • Припустимо, ви продаєте взуття Nike, і вирішили припинити вашу сторінку Nike Shoes .
 • Ваша сторінка Red Nike Shoes оцінюється дуже добре в Google за ключовою фразою "червоні Nike взуття". Ви не хочете втрачати ці рейтинги і трафік, тому 301 ви перенаправили цю сторінку на вашу сторінку Green Nike Shoes .
 • Спочатку 301 редирект працював, але понаднормові ваші рейтинги для «червоних Nike взуття» зникли.

У сценарії, описаному вище, ви можете чітко зрозуміти, чому рейтинг знизився. Нова сторінка, Green Nike Shoes не має відношення до Red Nike Shoes, тому понаднормово, що влада розсіює.

До тих пір, поки цільові сторінки, на які ви вказуєте свої перенаправлення, все ще мають відношення до вмісту з оригінального джерела, у вас буде більше шансів зберегти цей авторитет SEO і все добро, що приходить з ним.

Моя сторінка, яка використовується для рейтингу 1, але Google карає її, чи можу я перенаправити її?

Майте на увазі, що якщо у вас є сайти, які були покарані Google, 301 перенаправлення не врятує вас. Якщо ви переадресовуєте 301 виправлену сторінку, це покарання може слідувати за перенаправленням у вашу нову URL-адресу.

Люди намагалися грати систему через перенаправлення раніше. Настільки, що ми відчуваємо, що Google вимагає більше часу, щоб визнати основні перенаправлення в ці дні, щоб уникнути переадресації спаму.

Однак, ми бачили в рідкісних випадках URL, які були покарані відновленням в рейтингах після закінчення алгоритмічного покарання - як правило, через кілька років. Якщо ви бачите, що це відбувається з URL-адресою, теоретично можна було б перенаправити цю URL-адресу на нове місце призначення.

Як довго слід тримати 301 Redirect Active For?

Google рекомендує, щоб перенаправлення 301 залишалися активними принаймні протягом року після впровадження. Велику частину часу не завадить просто залишити їх активними у вашому модулі перезапису або файлі .htaccess на невизначений термін. Насправді, чим довше вони активні, тим краще.

Що ще потрібно зробити для запуску нового сайту?

301 переадресація є основною тактикою для забезпечення історичної безперервності вашого авторитету SEO, коли ваш веб-сайт (и) розвивається. Тим не менш, вони є одним елементом з набагато довшого контрольного списку.

Ознайомтеся з моєю публікацією з цього року п'ять повністю помилкових помилок, які роблять люди при запуску нового сайту .

Будь ласка, співпрацюйте з нами через коментарі нижче. Я хотів би почути про будь-які інші сценарії, коли потрібні 301 перенаправлення, про які я, можливо, не згадував. Також вітаються будь-які ідеї, ідеї, тактика. Не в останню чергу, якщо вам потрібна допомога з онлайн-бізнесом, будь ласка зв’яжіться з нами , ми будемо знати, якщо ми можемо допомогти протягом декількох хвилин.

Чи потрібен мені перенаправлення 301?
Чому це повинно бути 301 Redirect і не інший тип?
Як створити та впровадити 301 перенаправлення?
Як довго слід тримати 301 Redirect Active For?
Що ще потрібно зробити для запуску нового сайту?
Ви думали про Google, чи не так?
Вікторина: як Google сканує мій веб-сайт?
Чи потрібен мені перенаправлення 301?
Чому це повинно бути 301 Redirect і не інший тип?
Як створити та впровадити 301 перенаправлення?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?