СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Оптимізація продуктивності 1С

  1. Статті по оптимізації продуктивності 1С для програмістів

У більшості випадків, як тільки фахівці стикаються з проблемою продуктивності, вони починають діяти навмання. Шляхом перебору різних варіантів сподіваються знайти правильний в даній ситуації. Природно це не найкращий спосіб і дуже часто задаються питанням з чого почати і що краще застосувати? Яка повинна бути послідовність дій при виникненні проблем?

Яка повинна бути послідовність дій при виникненні проблем

Статті по оптимізації продуктивності 1С для програмістів

Методика підвищення продуктивності 1С

Отже, з чого почати і як діяти правильно.

Якщо є проблема продуктивності, перше, що необхідно зробити, потрібно зафіксувати за допомогою технології APDEX поточну продуктивність. Дізнатися на скільки погано система стала працювати. Особливо це важливо, якщо виконується оптимізація не для своєї компанії, де ви є штатним співробітником, а виступаєте в якості зовнішнього експерта.

Далі необхідно подивитися, чи виконується сервері СУБД регламентні операції, чи оновлюється статистика, чи є дефрагментація індексів? Якщо регламентні операції не виконуються, то їх виконання потрібно налаштувати, запустити систему і проаналізувати, як змінився APDEX . Оцінюємо, чи змінилася продуктивність.

Наступний етап. Якщо регламентні операції включені і це не допомогло, досліджуємо, чи виконується ця операція в режимі одного, рідко застосовне на практиці, або тільки в розрахованому на багато користувачів режимі. Якщо операція виконується повільно і в режимі одного, то її досить легко оптимізувати за допомогою виміру продуктивності в конфігураторі 1С . А ось якщо операція виконується повільно тільки в розрахованому на багато користувачів режимі, тоді це очевидно проблеми пов'язані з паралельною роботою. Тут без сторонніх інструментом використовуючи один конфигуратор обійтися набагато складніше.

Після збору всіх необхідний даних дивимося, чи можна прискорити систему без «апгрейду» обладнання. Як це дізнатися? Якщо видно, що їсти не оптимальні запити, очікування на блокування, то про «апгрейд» поки можна забути. Є ще запас по оптимізації на рівні програмного коду.

Заключним етапом є регулярний моніторинг продуктивності. Обов'язково повинні бути встановлені лічильники, які будуть показувати, наскільки злагоджено працює система.

І як можна помітити у цього процесу є початок, але немає логічного кінця. Продуктивність потрібно відстежувати постійно. Не важливо, чи є в даний момент очевидні проблеми чи ні.

Природно це не найкращий спосіб і дуже часто задаються питанням з чого почати і що краще застосувати?
Яка повинна бути послідовність дій при виникненні проблем?
Далі необхідно подивитися, чи виконується сервері СУБД регламентні операції, чи оновлюється статистика, чи є дефрагментація індексів?
Як це дізнатися?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?