СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Оптимізація інтернет-з'єднання

Поради по Windows

· Поради по залізу · Поради по програмам · Оптимізації відеокарта · вінчестер · Інтернет · пам'ять · процесор

Ці оптимізації призначені для підняття швидкості повільного з'єднання, і якщо ваша швидкість виходу в інтернет від 1 Мбита, вам це навряд чи допоможе (куди ще :)).

налаштування

Насамперед тиснемо Win + Break, далі йдемо в Обладнання \ Диспетчер пристроїв. Тепер шукаємо в списку пристроїв свій модем, і заходимо в його налаштування. Швидкість порту модему повинна бути встановлена ​​на 115200 (або більше).

У тому ж диспетчері пристроїв йдемо в настройки COM-порту, на якому висить ваш модем, переходимо на закладку Параметри порту і виставляємо максимальну швидкість. Після чого натискаєте кнопку Додатково і в наступному вікні збільшуєте по максимуму буфера.

Тепер налаштуємо кеш вашого модему. У папці Windows є файл system.ini, відкрийте його і впишіть в розділ [386Enh] рядок Com1Irq4Buffer = 1024 якщо ваш модем стоїть на COM1, і впишіть Com2Irq3Buffer = 1024, якщо на COM2.

У Пуск \ Виконати вводимо gpedit.msc. У розділі Конфігурація комп'ютера виберіть пункт Адміністративні шаблони, далі Мережа та потім в правій панелі виберіть «Диспетчер пакетів QoS» і клікніть на ньому два рази. Виберіть опцію «Обмежити резервовану пропускну здатність» і знову-таки клікніть на ній два рази. У вікні, ввімкніть Enabled, а потім вкажіть ліміт каналу у відсотках рівний нулю, натисніть «ОК» і вийдіть з програми. Або можна просто вирубати службу QoS

програми

Існують спеціальні програми для підвищення швидкості роботи в інтернеті. Але не слід використовувати відразу з десяток таких програм, я можу порадити дві - AusLogics BoostSpeed і Throttle . Ці проги є у мене на сайті. Використовуйте в такому порядку: спочатку обробіть ваш комп Throttle-му, потім за допомогою BoostSpeed ​​в режимі ручного оптимізації відключіть RFC 1323 Settings і включіть Selective Acknowlegement з Black Hole. Ну а потім доведіть до остаточного вигляду вручну.

Реєстр

Як працювати з ним можна дізнатися тут . Всі основні настройки швидкості доступу в мережу розташовані за адресою HKEY_LOCAL_MASHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Tcpip \ Parameters. Всі зміни перерахованих параметрів потрібно виробляти в десятковій системі, а не в шістнадцятковій! Якщо будь параметра у вас не вистачає, можна створити його самим як DWORD

DefaultTTL - час життя пакета, ставимо 256 - чисто на всякий випадок))

GlobalMaxTcpWindowSize - максимальний розмір пакета, ставимо 32768 на Dial-up 56k

MTU - розмір прийнятого пакета MTU, на Dial-up 56k оптимально - 1536 (можете спробувати значення 576)

TcpWindowSize - розмір Tcp пакета, ставимо 16384 (можете спробувати значення 8192, але тільки не ставте вище GlobalMaxTcpWindowSize), якщо у вас диалап 56k

Tcp1323Opts - 0 (викл.) - абсолютно непотрібна функція - вимірює заздалегідь час передачі кожного пакета, фтопку ...

EnablePMTUDiscovery - 1 (вкл.), EnablePMTUBHDetect - 1 (вкл.) - ці опції визначають фрагментацію шляху і шукають "чорні діри", трохи збільшують скрорость

KeepAliveInterval, KeepAliveTime - ці параметри визначають час, після закінчення якого будуть пересилатися keep-alive пакети, нікому не потрібні, але від'їдається частина трафіку. Тому ставимо нулі в обох випадках, щоб відключити ці параметри.

DeadGWDetectDefault - 0 (викл.) - відключає попередній пошук непрацюючих маршрутизаторів, який зазвичай уповільнює інтернет.

При заході на будь-який сайт відбувається переклад імені сайт в його IP адреса При заході на будь-який сайт відбувається "переклад" імені сайт в його IP адреса. Все це зберігається в кеші DNS, тобто інформація береться з кешу, а не відбувається "переклад на льоту". Ви можете збільшити розмір кеша DNS, тим самим підвищивши швидкість серфінгу в мережі. Для цього ви повинні створити і запустити reg-файл, який містить такий текст:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Dnscache \ Parameters]
"CacheHashTableBucketSize" = dword: 00000001
"CacheHashTableSize" = dword: 00000180
"MaxCacheEntryTtlLimit" = dword: 0000fa00
"MaxSOACacheEntryTtlLimit" = dword: 0000012d

До речі, кеш DNS періодескі потрібно очищати. Робиться це так: Пуск \ Виолніть \ і вводите ipconfig / flushdns

Повільна швидкість при з'єднанні буває при великій кількості файлів в одній директорії Повільна швидкість при з'єднанні буває при великій кількості файлів в одній директорії. Вирішується ця проблема так: Створюємо reg-файл такого змісту:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ lanmanserver \ parameters]
"SizReqBuf" = dword: 0000ffff

Тепер запустіть створений файл.

Поради

Біч будь-якого серфера - це банери та інша реклама Біч будь-якого серфера - це банери та інша реклама. Якщо ви користуєтеся браузером Opera 9.x, можете завантажити мій Антібаннер , А інакше можна скачати прогу BoostSpeed ​​або AdMuncher, в ній є блокування банерів.

Для увелечения швидкості роботи інтернету по телефоної лінії замініть локшину між комп'ютером і коробкою введення на майданчику 4-х жильним проводом для телефонних апаратів підключивши його: сигнал-земля-сигнал-земля Для увелечения швидкості роботи інтернету по телефоної лінії замініть "локшину" між комп'ютером і коробкою введення на майданчику 4-х жильним проводом для телефонних апаратів підключивши його: сигнал-земля-сигнал-земля. Швидкість збільшиться на 25-60%

До номеру провайдера після цифр додайте кілька ком (оптимальна кількість підберіть експериментальним шляхом) До номеру провайдера після цифр додайте кілька ком (оптимальна кількість підберіть експериментальним шляхом). Тепер після набору номера ваш модем буде витримувати паузу (дві секунди на кожну кому). Модем, що відповідає на дзвінок, в цей час буде намагатися встановити з'єднання на високих швидкостях і, не добившись відповіді, почне робити спроби зв'язку на меншій швидкості. І тут ваш модем, почекавши задану паузу, і дасть відповідь.

Якщо зовнішній модем не ставити на системний блок, а сам системний блок заземлити, то швидкість збільшується відсотків на 10-15 Якщо зовнішній модем не ставити на системний блок, а сам системний блок заземлити, то швидкість збільшується відсотків на 10-15.

Якщо при включенні комп'ютера ви забули включити зовнішній модем, то зовсім не обов'язково перезавантажуватися щоб він, модем, визначився ОС Якщо при включенні комп'ютера ви забули включити зовнішній модем, то зовсім не обов'язково перезавантажуватися щоб він, модем, визначився ОС. Досить увійти Мій комп'ютер -> Властивості -> Обладнання -> Диспетчер пристроїв -> Оновити конфігурацію устаткування. Операційна система знайде ваш модем. Або можна завантажити програму ReModem , І вам не доведеться лазити по всяких диспетчерам пристроїв, досить тільки запустити її.


відеокарта

· вінчестер · Інтернет · пам'ять · процесор ROCKANDMETAL. ru

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?