СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Оновлення Google Penguin продовжує штурм SEO Black Hat

Фон   Назавжди в пошуках поліпшення якості пошуку своїх користувачів, покращуючи цінність і релевантність результатів пошуку, Google запустив ще одне значне оновлення свого алгоритму рейтингу

Фон

Назавжди в пошуках поліпшення якості пошуку своїх користувачів, покращуючи цінність і релевантність результатів пошуку, Google запустив ще одне значне оновлення свого алгоритму рейтингу. 24 квітня Google представив Оновлення пінгвінів , розроблений для покарання сторінок, які обманюють Google для рейтингів через чорну шапку " веб-спам Тактика. Ця зміна не націлена на сторінки низької якості, а на ті, які використовують надсилання ключових слів, навмисно дублюють вміст і мають «незвичайні шаблони зв’язку», такі як посилання з переплетеного вмісту з непов'язаними прив'язками текстів. Це відрізняє пінгвіна від Оновлення Panda та інші штрафні санкції Google, які націлені на сторінки, що містять неякісний контент, або практикують іншу тактику з чорною капелюхом SEO. За оцінками, пінгвін впливає приблизно на 12% пошукових запитів на всіх мовах. Google очікує, що алгоритм вплине на 3,1% всіх запитів на англійській мові. Зміни відбулися повністю 27 квітня.

Як дізнатися, чи потрапив мій сайт?

На сьогоднішній день не існує способу визначити, що ви потрапили в оновлення Penguin в Інструментах Google для веб-майстрів. Одним з хороших ознак є попередження Google про попередження про спам. Якщо ви не отримали жодних офіційних сповіщень від Google, але стурбовані тим, що їх було порушено, порівняйте звіти про трафік за тиждень до та після оновлення. Якщо ви помітили різке падіння трафіку на Google, то, ймовірно, це вплинуло. Також потрібно переглянути наведені нижче дані, щоб визначити, чи потрапило оновлення Penguin:

- Порівняйте зміни в трафіку на Google з Yahoo! і Bing. Якщо ви не бачите однакового падіння трафіку, є хороші шанси, що ви були вражені.

- Перегляньте останні 5 місяців оновлення ваших сайтів.

- Перевірте будь-яку ненормальну поведінку сканування.

- Проаналізуйте кращі зниження показів і трафіку для ваших ключових слів в Інструментах Google для веб-майстрів.

Слід також відзначити, що незабаром після того, як Google оголосив про оновлення Penguin, Matt Cutts оголосив, що він виконав оновлення даних на оновлення Panda за кілька днів до цього. За словами Катца, оновлення Panda було реалізовано 19 квітня. Оновлення Penguin було випущено 24 квітня, але оригінальне оголошення вказувало, що оновлення може зайняти кілька днів. Це, звичайно, ускладнює підтвердження того, що ви постраждали від оновлення Penguin. Щоб визначити, чи вплинуло на вас оновлення Panda або Penguin, проаналізуйте дані рефералів Google і перевірте, чи були вони видалені до або після 24 квітня.

Чому мене вдарили? Прямі чи непрямі ефекти

Оновлення Penguin не є реформуванням того, як Google розраховує свої органічні рейтинги. Це скоріше підкріплення Правила Google для веб-майстрів , які вже давно на місці. "Зміни призведуть до зменшення рейтингу сайтів, які, на нашу думку, порушують існуючі керівні принципи Google щодо якості", - пояснює Cutts у своєму блозі. Центральний блог веб-майстрів Google . "Ми завжди орієнтувалися на веб-спам в наших рейтингах, і цей алгоритм є ще одним поліпшенням у наших зусиллях по зменшенню веб-спаму та просуванню високоякісного вмісту. Незважаючи на те, що ми не можемо розголошувати специфічні сигнали, оскільки ми не хочемо надавати людям можливість грати в результати пошуку та погіршувати досвід користувачів, наша порада для веб-майстрів полягає в тому, щоб зосередитися на створенні високоякісних сайтів, які створюють хороший досвід користувача використовуйте методи білої шапки SEO, замість того, щоб брати участь в тактиці агресивного веб-спаму.

У більшості випадків, якщо ви постраждали від оновлення Penguin, це буде результатом безпосереднього штрафу на ваш сайт. Якщо ви наповнювали ключові слова у своєму вмісті, цілеспрямовано дублюючи вміст на сторінці та поза ними, маскуючи свій сайт або використовуючи маніпулятивні тактики, ви порушуєте правила Google. Однак головна причина - незвичні зв'язуючі закономірності. Це означає, що ви можете бути покарані за схеми посилань на вашому сайті або опосередковано за допомогою низькоякісних посилань з вашої партнерської мережі. У своєму оголошенні Google надав наступний приклад сторінки, на якій вихідні посилання й вміст сторінки були абсолютно не пов'язані:

У своєму оголошенні Google надав наступний приклад сторінки, на якій вихідні посилання й вміст сторінки були абсолютно не пов'язані:

До інших тактик маніпулятивних посилань, націлених на Penguin, належать:

- Платні текстові посилання з використанням точного відповідності якорного тексту - Покупка посилань з інших веб-сайтів є прямим порушенням інструкцій Google для веб-майстрів, оскільки Google розглядає платні посилання як маніпулятивну тактику для керування рейтингами.

- Спам-коментар на сторінці - Penguin штрафує сайти за допомогою спаму на сторінці коментарів. Це відбувається у двох формах. Коли особи намагаються підняти рейтинги за певним ключовим словом, використовуючи точний відповідний текст для цих ключових слів у своїх підписах коментарів. Або коли люди створюють «шахрайські» імена користувачів з точним текстом відповідності.

- Посилання з низькоякісних гостьових постів - сайти, які атакували Penguin, мали вхідні посилання з низькоякісних статей гостьових публікацій, орієнтованих на маніпулювання Google з якорними текстами, а не на надання цінного вмісту.

- Спаммі вхідних посилань - все може бути добре на вашому сайті, але ви могли б отримати поранення опосередковано від вхідних посилань на ваш сайт. Перевірте мережу партнерів. Якщо у вас є декілька вхідних посилань з обміну посиланнями або інших сайтів зі спамом, це може побічно призвести до покарання.

Як я можу уникнути неприємностей?

Незважаючи на те, що оновлення Penguin дійсно змінює алгоритм рейтингу Google, важливо пам'ятати, що Google постійно змінює його алгоритм. А загальна теза у всіх оновленнях алгоритмів Google полягала в поліпшенні якості та релевантності результатів пошуку, тим самим ускладнюючи для власників сайтів маніпуляції з його алгоритмами для просування рейтингу. Найкращий спосіб підготувати свій сайт до майбутніх оновлень Google - дотримуватися інструкцій Google для веб-майстрів, щоб допомогти Google знайти, сканувати та індексувати ваш сайт. Якщо ви дотримуєтеся вказівок Google, більшість цих оновлень не вплине на ваш сайт. І якщо що-небудь, вони будуть корисними шляхом подальшого покарання вашої конкуренції, яка відхилилася від курсу.

Якщо ви потрапили на сайт Penguin, настав час приділяти особливу увагу створенню якісного контенту, що надає вашим клієнтам цінності, а також органічно керувати рейтингами. Оновлення Penguin не представило нових правил SEO. Це лише покращило здатність Google виявляти, коли маніпулюється його алгоритмом.

Ви можете знайти повні інструкції Google для веб-майстрів тут:

http://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=uk&answer=35769

Основні SEO кращі практики, що йдуть вперед, включають:

- Якісний контент - надайте своїм відвідувачам якісний досвід роботи на місці з написанням, націленим на них, а не пошуковими системами. Вміст має бути цікавим, освітнім і оптимізованим для всіх каналів, наприклад, зображення, відео, соціальні медіа тощо.

- Огляд існуючої інформації про найкращі практики - Коли ви в останній раз зробили невелике прибирання будинку на місці? Найкращі практики SEO минулого вже не застосовуються сьогодні. Переконайтеся, що перегляньте існуючий вміст, щоб визначити, які сторінки є ядром вашої маркетингової стратегії, які сторінки написані виключно для націлювання ключової фрази, і які сторінки дійсно корисні для ваших відвідувачів.

- Переглянути існуючі посилання

    • Огляд Hit Pages - Переглянути сторінки, які отримали dinged та їхні профілі посилання. Чи виглядають вони природними, чи виглядають вони "надто оптимізованими"? Чи всі ваші вхідні посилання мають точно такий самий текст прив'язки?
    • Подивіться на ваш вихідний профіль посилання - чи відповідають ваші посилання основній темі / змісту сторінки?

- Вивчіть мета-дані та теги заголовків. Ви наповнювали мета-дані та теги заголовків ключовими словами чи дублюючим вмістом?

- Огляд соціального профілю - хоча соціальні медіа не були явно згадані в цьому оновленні, ми повинні очікувати, що він буде включений в майбутнє оновлення алгоритму. Переконайтеся, що ваш соціальний профіль не є надто оптимізованим. Чи всі ваші улюблені / друзі з однієї групи? Чи придбали ви у минулому друзів "Likes" або Facebook? Ці практики можуть вас позначати.

Висновок

Зрештою, оновлення Penguin не змінило нічого, що Google не вважав неприйнятним у своїх правилах для веб-майстрів. Протягом року компанія Google проповідує одні й ті ж теми - цінний вміст контенту та сторінки, логічну архітектуру сайту та природньо придбані посилання. Оновлення Penguin є випадком, коли Google дійсно дотримується правил, які вже існують, і закриття лазівки веб-майстри використовували для маніпулювання своїм алгоритмом. У майбутньому для вас важливо розуміти керівні принципи Google і дотримуватися їх. Як завжди, переконайтеся, що архітектура сайту є надійною, щоб пошукові системи могли швидко та ефективно сканувати ваш сайт, писати вміст для читачів, а не пошукові системи, включати вихідні посилання, які відповідають контексту, та створювати вміст, який легко надіслати, і цінні.

Як дізнатися, чи потрапив мій сайт?
Чому мене вдарили?
Як я можу уникнути неприємностей?
Py?
Чи виглядають вони природними, чи виглядають вони "надто оптимізованими"?
Чи всі ваші вхідні посилання мають точно такий самий текст прив'язки?
Ви наповнювали мета-дані та теги заголовків ключовими словами чи дублюючим вмістом?
Чи всі ваші улюблені / друзі з однієї групи?
Чи придбали ви у минулому друзів "Likes" або Facebook?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?