СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Nofollow посилання мають реальне значення SEO для вашого профілю посилання

  1. Dofollow, Nofollow, яка різниця?
  2. Nofollow = Немає вартості SEO?
  3. Правда Значення Nofollow посилання
  4. Яка саме посилання Nofollow?
  5. У висновку

Багато веб-майстрів і оптимізаторів побоюються, що будівництво посилань втратило мод

Багато веб-майстрів і оптимізаторів побоюються, що будівництво посилань втратило мод. Це не може бути далі від істини. Як це зазвичай відбувається, коли відбувається зміна в пошуковому ландшафті, люди в спільноті SEO бачать алгоритми пошуку Google як атаку на один з основних будівельних блоків пошукової оптимізації. Створення посилань… і завжди буде ... наріжним каменем SEO.

Тепер, коли пил оселився з Пінгвіна, орієнтований на тактику побудови посилання, зрозуміло, що Google не зацікавлений у штрафних санкціях за сайти зі здоровими посиланнями. Тим не менш, на мить він виглядав так будівля посилання була мертва . Хоча ми повинні бути більш обережними з нашими посиланнями профілів, є ще багато соку, щоб бути стиснутий з правильного типу посилання. Один з найбільш соковиті, що старий standby - nofollow ланка.

Dofollow, Nofollow, яка різниця?

Всі посилання, як кажуть, не створені рівними. Якщо ми на мить ігноруємо авторитет або релевантність самого посилання, і це велика ігнорування, є два основних типи посилань. Посилання dofollow і посилання nofollow.

Дослідний зв'язок має справжній сік. Вона повідомляє пошуковій системі про наступне посилання і передає повноваження сайту на іншому кінці. Вони визнаються компанією Google як довіру.

Nofollow посилання, з іншого боку, повідомляють пошуковій машині навпаки. Вони доручають Google не слідувати за посиланням, а не розглядати пов'язаний сайт у своїх алгоритмах ранжирування сторінок. Метою посилання nofollow було боротьба з поштовхом в маніпулятивних посиланнях, які використовували сайти зі спамом, щоб збільшити їх рейтинг сторінок.

Позиція Google щодо посилань nofollow полягає в тому, що вони не надають реальної вартості SEO. Але це не зовсім вірно, і після Penguin і Panda, посилання nofollow стало потужним інструментом, коли в руках підкований SEO.

Nofollow = Немає вартості SEO?

Google наполягає на тому, щоб посилання Nofollow не мали відчутного значення SEO, оскільки пошукова система не переходить за посиланням або індексує посилання на сторінку. Це лише частково вірно. Незважаючи на те, що Google не "підраховує" посилання на сторінку, вона дуже слідує за посиланням.

Крім того, посилання nofollow допомагають створити різноманітність у вашому профілі посилань. Те, що Google хоче бачити, і рекомендує всім веб-майстрам і SEO. Веб-сайт з великою кількістю дофотографічних посилань, а також відсутність посилань без посилання, виглядає неприродним, і, ймовірно, буде позначено пошуковими ботами.

Ви також повинні мати на увазі, що багато веб-сайтів передають посилання nofollow за замовчуванням, і більшість соціальних медіа-посилань є всім.

Правда Значення Nofollow посилання

Отже, якщо nofollow посилання не дають реальної вартості SEO, що вони пропонують? Ну, давайте подивимося на кілька ключових моментів.

  • Збільшення трафіку - Nofollow чи ні, коли ви отримуєте посилання з відповідного веб-сайту, він діє як вступ до більш широкої потенційної аудиторії. Посилання з добре відомого, авторитетного веб-сайту, який отримує велику кількість трафіку, має вплив на рейтинг кліків вашого сайту. Це зростання в відвідувачах має дуже реальний вплив на те, як Google призначає значення та рейтинги сторінок.
  • Більше трафіку означає більше потенційних клієнтів - збільшення трафіку, що виникає завдяки хорошим розміщенням посилань на nofollow, означає більше потенціалів, які можна перетворити на переходи. Якщо ваш веб-сайт був належним чином оптимізований, а належні можливості переходу на місце, трафік із посилань з nofollow може бути вигідним.
  • Nofollow посилання можуть призвести до Dofollow Посилання - Nofollow посилання не повинні розглядатися як глухий кут. Люди, які стикаються з вашим веб-сайтом або блогом через посилання nofollow, можуть, у свою чергу, посилати його на власні сайти. Це можуть бути посилання "nofollow" або "dofollow", але в будь-якому випадку вони розширюють доступність вашого вмісту.
  • Створення бренду - сайти прес-релізу, такі як PRNewswire і PRWeb, були роздавлені Panda 4.0, і всі посилання, що надходять з цих сайтів, є посиланнями «nofollow». Це спірне, чи використовувати прес-релізи для SEO, але я думаю, що це все ще відмінний спосіб побудувати чудові посилання бренду.

Яка саме посилання Nofollow?

Я торкнувся цього ще в 2010 році на посаді noindex і nofollow пояснюється , але давайте повторимо ще раз. Посилання "nofollow" є посиланням, яке просто має додатковий атрибут, використовуючи тег rel = ”nofollow”. Ось приклад:

<a href="http://www.somedomain.com/somepage.html" rel="nofollow"> текст прив'язки </a>

Посилання "dofollow" - це будь-яка регулярна зв'язок з відсутністю атрибута "rel". Просто правильно?

У висновку

Nofollow посилання мають багато цінностей і використання. Якщо ви створюєте веб-сайти, як і ми, додавання посилання на атрибуцію в нижній частині сайту клієнта, використовуючи вищеописаний метод, є перемогою для вашого профілю посилання. Ви отримуєте вигоду від «брендових посилань» без штрафу від Пінгвіна. Це лише один маленький приклад.

У ваших зусиллях по підключенню посилання, nofollow посилання великі, а також для вашого загального профілю посилання. Пам'ятайте, Google хоче різноманітності і актуальності у всіх ваших зусиль SEO. Набереш багато різноманітних брендових посилань як доффолд, так і nofollow, після чого йдеш за посиланнями на ключові слова, щоб підвищити рейтинг!

Dofollow, Nofollow, яка різниця?
Nofollow = Немає вартості SEO?
Dofollow, Nofollow, яка різниця?
Nofollow = Немає вартості SEO?
Яка саме посилання Nofollow?
Просто правильно?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?