СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Негативний SEO: Чи може це статися з вами?

  1. Захист себе
  2. Поговоріть з Pro

Негативне SEO - це страшна тактика SEO, що може повністю знищити веб-сайт.

У деяких нещасних випадках компанії наймають компанії, що займаються будівництвом ланок, щоб конкретно орієнтувати своїх конкурентів на ці негативні стратегії, відправивши тисячі небажаних зворотних посилань, щоб спробувати отримати конкуренцію з алгоритмічним покаранням Google.

Щоб поспішати з процесом ушкодження конкурента, ці тіньові будівельники зв'язків створять посилання з точним текстом якоря ключових слів, для яких ви хочете знайти.

Я бачив випадки негативного SEO багато разів, але, здається, все гірше.

Існують різні типи негативних тактик SEO, але той, який я бачу найбільше, прив'язаний до зворотних посилань.

Оскільки посилання все ще залишаються одним з найсильніших факторів ранжирування Google, ви хочете отримати якісні зворотні посилання з відповідних сайтів. (Хороший, корисний вміст допоможе залучити природні та відповідні зворотні посилання, але ми збережемо це для іншої публікації.)

Зворотні посилання від високоякісних відповідних веб-сайтів можуть дійсно допомогти вашому сайту.

На відміну від цього, тіньові зворотні посилання від незв'язаних сайтів можуть зашкодити вашому сайту, особливо коли посилання використовують цільові ключові слова як прив'язувальний текст.

Це неможливо зупинити конкурента, але є способи захистити себе від покарання алгоритмом Google Penguin.

Захист себе

Єдине, що ви можете зробити, щоб захистити себе - це використання інструменту відмови від Google. Але нелегко дістатися - і поважним чином.

Коли воно знаходилося в головному пошуковому консолі Google, багато людей завдавали шкоди своїм сайтам, відхиляючи якісні посилання. Коли вони відкинули ці добрі зв'язки, вони втратили багато авторитету.

Важливо мати професіонала для цієї роботи (або, принаймні, надавати вам консультації), оскільки ви не хочете завдати шкоди сайту, намагаючись його захистити.

Інша річ, щоб зробити, якщо ви думаєте, що ви націлені на негативні SEO полягає в тому, щоб відстежувати зворотні посилання вашого сайту тісно і оновлювати ваш disavow файл два рази на тиждень. Це вимагає багато часу, але це може захистити ваш сайт від покарання, з якого виходить ще більше роботи.

Поговоріть з Pro

Якщо ви вважаєте, що негативний напад SEO може відбуватися з вашим сайтом, або ви бачили величезну втрату органічного пошукового трафіку, зверніться до одного з наших експертів з SEO .

Ми пропонуємо кілька рішень. Дізнайтеся більше на нашому B2B SEO стор.

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?