СУФЛЁР

В отличие от театрального суфлёра, подсказывающего
артистам , виртуальный суфлёр рассказывает
об артистах .ДОБРО  ПОЖАЛОВАТЬ!!!                   WELCOME!!!

Музыкальный фрагмент после загрузки каждой титульной страницы.
There is a musical fragment after loading each main page.Статьи

Налаштування Windows 10 після установки

  1. Перевірка налаштувань
  2. Що робити після інсталяції
  3. додаткові заходи
  4. Чи працює ваше антивірусне програмне забезпечення
  5. Управління WI-FI
  6. Надайте телефону операційну систему
  7. Установка програм і браузера за замовчуванням
  8. перевірте асоціації
  9. Задайте тюнінг панелі пошуку
  10. Використовуйте режим економії заряду акумулятора для ноутбуків

Ви зробили рішучий крок і встановили нову операційну систему Microsoft на своїй машині. Перш ніж приступити до ознайомлення з усіма функціями програмного забезпечення перегляньте ці поради для настойки Windows 10 поле установки.

Перевірка налаштувань

Як тільки інсталяція буде завершена, відкрийте меню «Пуск» і відкрийте «Параметри». Потім натисніть «Оновлення та безпека». Тут, натисніть кнопку «Центр оновлень». Їх у вас може бути багато, особливо деяких нових драйверів пристроїв, які можуть знадобитися для завантаження вашої системи.

Що робити після інсталяції

Нехай завершиться інсталяція, а потім перезавантажте комп'ютер. Почекайте деякий час, і нехай всі процеси системи завершать роботу і заспокояться. Знову запустіть служби Windows. У розділі Додаткові параметри ви можете змінити автоматичний перезапуск за замовчуванням. Також вирішите, чи хочете ви оновлюватися. Потім натисніть «Вибрати спосіб доставки», а потім повзунок в положення "Виключено", щоб відключити «Оптимізацію доставки Windows Update» або WUDO.

додаткові заходи

Перевірте Центр повідомлень і дій. Перевірте, чи активована ваша ОС. Подивіться, чи є незавершені речі, які вам потрібно виконати. Натисніть на них для отримання більш докладної інформації.

Чи працює ваше антивірусне програмне забезпечення

Дізнайтеся, активовано чи ваше програмне забезпечення безпеки. Зазвичай сторонні антивірусні програми відключаються. Якщо ви користуєтеся антивірусним ПЗ його необхідно переустановити. Якщо ви використовуєте вбудований Захисник Windows, вам може знадобитися налаштувати його, оновити його вручну в перший раз і виконати повне сканування. Ви також повинні подивитися, чи працюють всі ваші інші програми.

Управління WI-FI

Вам необхідно перевірити настройки Wi-Fi Sense. Це функція, яка дозволяє вам підключатися до ваших друзів, підключеним до Wi-Fi. Ви можете управляти настройками і вирішувати, з ким мають ділитися даними, або повністю відключити Wi-Fi Sense.

Надайте телефону операційну систему

Надайте телефону свою ОС. Спеціально встановіть кольору в «Параметри»> «Персоналізація»> «Кольори». Налаштуйте меню «Пуск» відповідно до ваших вимог. Можливо, ви захочете персоналізувати ще кілька речей.

Зробіть File Explorer відкритим для цього ПК. Встановіть швидкі посилання, які ви хочете відобразити в меню, скористайтесь «персоналізації».
Вимкніть софт з панелі завдань або меню, який вам не потрібен, і додайте потрібні вам програми.

Установка програм і браузера за замовчуванням

Не подобається використовувати вбудований софт за замовчуванням? Змініть його. Ви можете налаштувати браузер, змінити медіаплеєр за замовчуванням або будь-яку іншу програму.

перевірте асоціації

Налаштування цих посилань працює так само, як і раніше: клацніть правою кнопкою миші файл, виберіть «Відкрити» за допомогою «Вибрати інший додаток»; обов'язково відзначте поле «Завжди відкривати ...».

Задайте тюнінг панелі пошуку

Хочете зробити панель пошуку меншою і створити більше місця? Клацніть правою кнопкою миші, виберіть Пошук> Показати тільки значок. Ви хочете, щоб пошук виконувався лише на локальному комп'ютері, а не в Інтернеті? В цьому випадку відключіть веб-пошук.

Використовуйте режим економії заряду акумулятора для ноутбуків

Збільште термін служби батареї. Скористайтеся новим режимом економії заряду батареї. При активації функція зберігає час автономної роботи, обмежуючи активність фону і налаштовуючи параметри апаратного забезпечення.

Ви хочете, щоб пошук виконувався лише на локальному комп'ютері, а не в Інтернеті?

НовостиНовости

Забыл пароль?

samsung galaxy зависает?

Забыл пароль от вконтакте?